Cenovnik

Foto oprema
Akcione kamere
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
AUDIO 3.5mm - 3.5mm 3m368,00350,00
TARGUS TBB565EU Intellect 15.6"2.614,002.490,00
TARGUS TBT258EU 15.6" Prospect2.614,002.490,00
TARGUS TSS866EU CityGear 14"3.980,003.790,00
GENIUS ECam 8000 FullHD4.504,004.290,00
TARGUS TCG470EU CityGear 17.3"8.390,007.990,00
LOGITECH C922 Pro Stream15.740,0014.990,00
GOPRO HERO5 Black CHDHX-50241.884,0039.890,00
GOPRO HERO6 Black CHDHX-601-FW56.584,0053.890,00
GOPRO Fusion CHDHZ-10391.234,0086.890,00
Baterije i punjači
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
PANASONIC LR6EPS AA Alkalne baterije70,0060,00
PANASONIC LR03EPS AAA Alkalne baterije70,0060,00
PANASONIC LR-44160,00150,00
PANASONIC CR-2016160,00150,00
PANASONIC CR-2025160,00150,00
TRIAXPOWER CR2032160,00150,00
KODAK KCR 2016 3V160,00150,00
ANSMANN CR2025 3V160,00150,00
TRIAXPOWER CR2016160,00150,00
PANASONIC CR-2032160,00150,00
DURACELL 2016 Lithium 3V210,00200,00
DURACELL 2032 Lithium 3V210,00200,00
DURACELL 2025 Lithium 3V210,00200,00
MANHATTAN USB AC PUNJAC 401494740,00700,00
TRIAXPOWER punjac TP1280840,00800,00
OMEGA PowerBank 2200mAh OMPB221.210,001.150,00
XWAVE Go 52 5200mAh 2A1.210,001.150,00
ROTECH Power Bank 3000mAh 540021.320,001.250,00
A4TECH KL-7MU BLK US1.354,001.290,00
OMEGA PowerBank 2600mAh OMPB261.420,001.350,00
JETION JT-SPB004 5200mAh Black1.420,001.350,00
UPS baterija 12V 7Ah1.470,001.400,00
ROTECH Power Bank 4400mAh 540031.740,001.650,00
JETION JT-SPB005 8000mAh Silver1.830,001.740,00
ROTECH Power Bank 5200mAh PMPB52LG1.880,001.790,00
XIAOMI Mi Power Bank 2 5000mAh1.984,001.890,00
SBS Power Bank 5000mAh TEBB5000W2.580,002.450,00
CSB Baterija 12V - 7.2Ah2.630,002.500,00
CANYON Power Bank 13000mAh CNE-CPB130DB2.830,002.690,00
INTEX Power Bank IN 5000 charger3.140,002.990,00
UPS baterija 12V 12Ah3.360,003.200,00
UPS baterija 12V 9Ah3.454,003.290,00
DELL baterija za 1535 4400mah3.680,003.500,00
ASUS ZenPower USB 10050mAh ABTU0053.990,003.800,00
HP 255 G4 baterija3.990,003.800,00
OMEGA PowerBank 5000mAh OMPB5XB4.050,003.850,00
XIAOMI Mi Power Bank 2S 10000mAh4.090,003.890,00
XIAOMI Mi Power Bank 2C 20000mAh4.190,003.990,00
Baterija za ASUS K53 X544.190,003.990,00
DELL baterija za 1537 4400mah4.520,004.300,00
HP/CQ 32 CQ42 CQ56 CQ62 CQ72 DM44.930,004.690,00
TOSHIBA baterija za C8555.030,004.790,00
HP ProBook PRO6 4540s 4436s 4440s baterija5.040,004.800,00
Baterija za Dell N40105.190,004.940,00
GEMBIRD EG-PWC-032 Auto inverter5.250,005.000,00
Gaming
Dronovi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
RYZE TECH Tello Boost Combo CP.TL.00000015.0129.390,0027.990,00
DJI SPARK Controller Combo Alpine White CP.PT.00000107.0163.940,0060.890,00
DJI Mavic Air Fly More Combo Onyx Black CP.PT.00000159.01131.240,00124.990,00
DJI Mavic Air Fly More Combo Flame Red CP.PT.00000169.01131.240,00124.990,00
DJI Mavic Air Fly More Combo Arctic White CP.PT.00000168.01131.240,00124.990,00
DJI Mavic 2 Zoom CP.MA.00000014.01154.970,00147.590,00
DJI Mavic Pro Platinum CP.PT.00000075.01162.220,00154.490,00
DJI Mavic Pro Platinum Fly More Combo CP.PT.00000065.01199.490,00189.990,00
DJI Phantom 4 PRO Obsidian Edition CP.PT.00000015.01213.140,00202.990,00
DJI Phantom 4 PRO V2.0 CP.PT.00000242.01214.720,00204.490,00
DJI Phantom 4 PRO+ Obsidian Edition CP.PT.00000011.01235.190,00223.990,00
DJI Phantom 4 PRO+ V2.0 CP.PT.00000232.01247.790,00235.990,00
Džojstici i gamepadi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
JETION JT-U5548520,00490,00
GEMBIRD JPD-DIGITALPAD580,00550,00
OMEGA Tornado735,00700,00
GEMBIRD JPD-THRILLERSHOCK-BOX790,00750,00
JETION JT-GPS010 PSII GamePad830,00790,00
ROTECH 51508 PC GamePad830,00790,00
ROTECH 51501 PC GamePad934,00890,00
XWAVE GP4 Gamepad950,00900,00
JETION JT-GPC030 GamePad1.000,00950,00
JETION JT-GPC031 PC Gamepad1.250,001.190,00
REDRAGON Seymour G806 Gamepad1.420,001.350,00
JETION JT-GPC033 PC Gamepad1.460,001.390,00
REDRAGON Saturn G807 Gamepad2.000,001.900,00
SPEED-LINK Strike NX SL-650000-BK2.090,001.990,00
SPEED-LINK XEOX SL-6556-SBK2.457,002.340,00
OMEGA Sandpiper OTG3.880,003.690,00
LOGITECH F310 940-0001355.240,004.990,00
LOGITECH F710 Wireless7.245,006.900,00
Igrice
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
The Sims 4 Get to Work PC2.624,002.499,00
The Sims 4 Get Together PC2.624,002.499,00
The Sims 4 City Living PC2.624,002.499,00
The Sims 4 Cats & Dogs PC2.624,002.499,00
Star Wars Battlefront II PS43.149,002.999,00
Star Wars Battlefront II XBOXONE3.149,002.999,00
The Sims 4 PC3.149,002.999,00
UFC 3 PS44.724,004.499,00
UFC 3 XBOXONE4.724,004.499,00
Star Wars Battlefront II PC5.249,004.999,00
The Sims 4 Deluxe + Cats & Dogs PC5.249,004.999,00
Battlefield V PC5.249,004.999,00
Spyro Reignited Triology PS45.249,004.999,00
Spyro Reignited Triology XBOXONE5.249,004.999,00
Battlefield 1 Revolution PC5.250,005.000,00
Battlefield 1 Revolution PS45.250,005.000,00
Battlefield 1 Revolution XBOXONE5.250,005.000,00
The Sims 4 Get Famous PC5.250,005.000,00
Battlefield V PS46.299,005.999,00
Battlefield V XBOXONE6.299,005.999,00
The Sims 4 + Get Famous PC7.880,007.500,00
Call of Duty: Black Ops 4 PS49.449,008.999,00
Call of Duty: Black Ops 4 XBOXONE9.449,008.999,00
Call of Duty: Black Ops 4 Specialist Edition PS49.449,008.999,00
Call of Duty: Black Ops 4 Specialist Edition XBOXONE9.449,008.999,00
Destiny 2: Forsaken - Legendary Collection PS49.449,008.999,00
Destiny 2: Forsaken - Legendary Collection XBOXONE9.449,008.999,00
WINDOWS 10 Home 32bit/64bit Eng Intl non-EU/EFTA USB RS2 KW9-0047717.840,0016.990,00
WINDOWS 10 Pro P2 32bit/64bit Eng non-EU/EFTA USB HAV-0006127.290,0025.990,00
Naočare za računar
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
SPAWN Kricco C2C2.930,002.790,00
SPAWN Mokusa C1B2.930,002.790,00
SPAWN Mokusa C2B2.930,002.790,00
SPAWN Morana C1B2.930,002.790,00
SPAWN Morana C4B2.930,002.790,00
SPAWN Nawi C1B2.930,002.790,00
SPAWN Nija C4B2.930,002.790,00
SPAWN Ogne C1B2.930,002.790,00
SPAWN Ogne C3B2.930,002.790,00
SPAWN Volos C1C2.930,002.790,00
SPAWN Volos C4C2.930,002.790,00
THRUSTMASTER Ferrari Racing Wheel - Red Legend10.030,009.550,00
Stolovi i stolice
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
PLAYSEAT® Seat Slider8.704,008.290,00
PLAYSEAT® Floor Mat10.280,009.790,00
PLAYSEAT® GearShiftHolder PRO13.640,0012.990,00
SPAWN Horz Z1 Computer Desk Red/Black18.890,0017.990,00
REDRAGON Metis Gaming Chair Black/Gray C101-BG22.040,0020.990,00
REDRAGON Metis Gaming Chair Black/Red C10122.040,0020.990,00
AH SEATING Gaming Chair e-Sport Gray/Black DS-026 GB22.040,0020.990,00
AH SEATING Gaming Chair e-Sport Black/Blue DS-059 BB22.670,0021.590,00
AH SEATING Gaming Chair e-Sport Black/Red CH-101 BR25.190,0023.990,00
SPAWN Gaming Chair Champion Series Green CP-BG1G26.240,0024.990,00
SPAWN Gaming Chair Champion Series Orange CP-BO1G26.240,0024.990,00
SPAWN Gaming Chair Champion Series Red CP-BR1F26.240,0024.990,00
SPAWN Gaming Chair Champion Series Yellow CP-BY1G26.240,0024.990,00
SPAWN Talason R1 Computer Desk Silver/Black27.290,0025.990,00
SPAWN Gaming Chair Hero Series Red HR-BRW1F28.340,0026.990,00
PLAYSEAT® Challenge32.540,0030.990,00
PLAYSEAT® TV Stand PRO 3S32.960,0031.390,00
PLAYSEAT® TV Stand PRO32.960,0031.390,00
SPAWN Gaming Chair Flash Series Orange FL-BO1I33.590,0031.990,00
SPAWN Gaming Chair Flash Series Red XL FL-BR1I-XL33.590,0031.990,00
PLAYSEAT® Evolution White40.940,0038.990,00
PLAYSEAT® Evolution Black40.940,0038.990,00
PLAYSEAT® Office Seat Alcantara44.090,0041.990,00
PLAYSEAT® Evolution Alcantara48.290,0045.990,00
PLAYSEAT® PlayStation Edition49.340,0046.990,00
PLAYSEAT® Revolution Black51.440,0048.990,00
SPAWN Proven E2-12 Adjustable Desk White/White52.490,0049.990,00
SPAWN Proven E2-12 Adjustable Desk Black/Black52.490,0049.990,00
PLAYSEAT® L33T Playstation53.540,0050.990,00
PLAYSEAT® L33T Green53.540,0050.990,00
PLAYSEAT® L33T Blue53.540,0050.990,00
PLAYSEAT® L33T Black53.540,0050.990,00
SPAWN Proven E2-14 Adjustable Desk White/Brown54.590,0051.990,00
PLAYSEAT® Forza Motosport54.590,0051.990,00
PLAYSEAT® Gran Turismo54.590,0051.990,00
PLAYSEAT® WRC54.590,0051.990,00
PLAYSEAT® Project CARS54.590,0051.990,00
PLAYSEAT® Forza Motorsport PRO54.590,0051.990,00
PLAYSEAT® DiRT454.590,0051.990,00
SPAWN Devana E3 Adjustable Desk Black/Red67.190,0063.990,00
SPAWN Devana E3 Adjustable Desk Black/Chrome67.190,0063.990,00
PLAYSEAT® F1 Red Official Licenced Product180.590,00171.990,00
PLAYSEAT® F1 Aston Martin Red Bull Racing180.590,00171.990,00
PLAYSEAT® Sensation Pro Black272.990,00259.990,00
Mrežna oprema
Access point
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
CORINEX AV200 Dual Pack4.190,003.990,00
TP-LINK TL-WA801ND 300Mbps Access Point4.190,003.990,00
TP-LINK EAP110 Wireless AP5.134,004.890,00
TP-Link AP30017.734,0016.890,00
Antene
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
TENDA S108 8port 10/1001.250,001.190,00
TENDA F3 Wireless Router N3002.090,001.990,00
D-LINK GO-SW-24G 24port switch11.440,0010.890,00
ASUS RT-AC86U AC2900 Dual Band34.970,0033.300,00
Bluetooth
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD BTD-MINI2 Bluetooth dongle682,00650,00
WIRETEK WBTHL Bluetooth Slim USB dongle 10m682,00650,00
ROTECH ACB-BT31 Bluetooth Adapter682,00650,00
OMEGA BT-160724,00690,00
GEMBIRD USB Bluetooth v4.0 BTD-MINI5788,00750,00
INTEX BLUETOOTH USB 1.1788,00750,00
ASUS USB-BT400 Bluetooth 4.0 Dongle2.090,001.990,00
LAN-WLAN kartice
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
INTEX IT-584 10/100 Mbps840,00800,00
TP-LINK TF-3200892,00850,00
TP-LINK TF-3239DL1.040,00990,00
TENDA W311MI N150 Pico1.102,001.050,00
Winstars WS-UWU221M USB Network Adapter1.155,001.100,00
TP-LINK TL-WN721N 150Mbps1.155,001.100,00
OEM USB Fast Ethernet 10/100Mb Adapter1.155,001.100,00
TP-LINK TL-WN725N1.312,001.250,00
TP-LINK TL-WN723N1.365,001.300,00
Wiretek USB2.0 to Fast Ethernet1.460,001.390,00
TP-LINK TL-WN751ND1.564,001.490,00
TP-LINK TL-WN821N 300Mb/s1.628,001.550,00
TP-LINK TG-32691.628,001.550,00
TP-LINK TL-WN781ND 150Mb/s1.680,001.600,00
GREEN CONNECTION USB Fast Ethernet 10/100 USB 2.0 GC-LNU2021.680,001.600,00
TP-LINK TL-WN722N1.732,001.650,00
TP-LINK TL-WN823N 300Mb/s1.774,001.690,00
TP-LINK TG-34681.774,001.690,00
ASUS USB Wireless-N10 Nano1.838,001.750,00
V.TOP USB 3.0 to Fast Ethernet Gigabit CU0071.880,001.790,00
TP-LINK TL-WN7200ND1.880,001.790,00
TP-LINK TL-WN350GD Wireless PCI1.890,001.800,00
TP-LINK TL-WN722NC1.890,001.800,00
MANHATTAN USB 2.0 Fast Ethernet Adapter2.090,001.990,00
TP-LINK TL-WN8200ND2.415,002.300,00
LYCOM USB 3.0 TO GIGABIT LAN NW-1022.510,002.390,00
TP-LINK TL-WN822N 300Mb/s2.510,002.390,00
TP-LINK TL-WN851ND2.992,002.850,00
LOGILINK USB3.0 Hub + Gigabit Ethernet4.358,004.150,00
D-LINK DUB-1312 USB3.0 Ethernet5.240,004.990,00
Ruteri-WiFi Ruteri
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
TP-LINK TL-WR740N 150Mbps2.194,002.090,00
TP-LINK TL-WR840N2.404,002.290,00
D-LINK DIR-605L Cloud2.572,002.450,00
ASUS RT-N12E 300Mbps2.930,002.790,00
TP-LINK TL-WR741ND3.045,002.900,00
TP-LINK TL-WR841N3.140,002.990,00
TP-LINK TL-WR702N3.140,002.990,00
D-LINK DIR-6003.308,003.150,00
ASUS RT-N12+ N3003.518,003.350,00
ASUS RT-N123.560,003.390,00
TP-LINK TL-WR843N 300Mb/s3.675,003.500,00
TP-LINK TL-WR940N 450Mb/s3.728,003.550,00
ASUS RT-N12 D13.780,003.600,00
MIKROTIK RB941-2nD-TC hAP lite3.990,003.800,00
TP-Link TL-MR34204.610,004.390,00
TP-LINK TL-WR842ND4.725,004.500,00
D-LINK DIR-809 AC750 Dual Band5.355,005.100,00
TP-LINK TL-WR941ND5.565,005.300,00
ASUS RT-N14U5.618,005.350,00
ASUS RT-AC51U5.722,005.450,00
TP-LINK TL-WR841HP 1000mW5.870,005.590,00
TP-LINK TL-WR1043ND6.290,005.990,00
TENDA AC9 AC1200 Smart Dual-Band Gigabit Router6.920,006.590,00
MikroTik RB750r2 hEX lite7.024,006.690,00
MIKROTIK hAP ac lite WiFi Dual Band7.035,006.700,00
ASUS RT-AC53 AC750 Dual Band7.130,006.790,00
TP-LINK TL-WDR35007.455,007.100,00
ASUS RT-AC52U AC750 Dual Band7.654,007.290,00
LINKSYS WRT54GL8.295,007.900,00
TP LINK Archer C60 AC13508.390,007.990,00
D-LINK DIR-842 Cloud AC1200 Dual Band Gigabit8.872,008.450,00
ASUS RT-N18U9.975,009.500,00
MIKROTIK RB750Gr3 hEX10.342,009.850,00
ASUS RT-AC1200G+ AC1200 Dual Band10.710,0010.200,00
ASUS RT-AC55U12.170,0011.590,00
ASUS RT-AC58U AC1300 Dual Band Gigabit13.114,0012.490,00
ASUS RT-N66U14.018,0013.350,00
ASUS RT-AC66U21.682,0020.650,00
MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN23.678,0022.550,00
ASUS RT-AC68U26.618,0025.350,00
ASUS RT-AC87U34.335,0032.700,00
ASUS 4G-AC55U AC1200 Dual Band36.855,0035.100,00
ASUS 4G-AC68U AC1900 Dual Band LTE42.630,0040.600,00
ASUS RT-AC3200 Tri Band43.732,0041.650,00
Svičevi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
TP-LINK TL-SF1005D 5-port1.460,001.390,00
TP-LINK TL-SF1008D 8-port1.838,001.750,00
D-LINK DES-1008D 8port switch1.984,001.890,00
D-LINK GO-SW-5G 5port switch2.614,002.490,00
D-LINK DGS-1005D 5port Gigabit Switch2.625,002.500,00
TP-LINK TL-SG1005D 5-port Gigabit2.824,002.690,00
D-LINK DGS-1008D 8port Gigabit Switch3.255,003.100,00
D-LINK DGS-105 5port switch3.664,003.490,00
TP-LINK TL-SG1008D 8-port Gigabit3.664,003.490,00
TP-LINK TL-SG105E EasySmart Gigabit Switch 5port3.832,003.650,00
D-LINK DGS-108 8port Gigabit Switch4.305,004.100,00
TP-LINK TL-SG108E EasySmart Gigabit Switch 8port4.988,004.750,00
TP-LINK TL-SF1016DS 16-port Switch5.240,004.990,00
HP 1405-8G Switch J9794A7.035,006.700,00
D-LINK GO-SW-16G 16port switch8.505,008.100,00
TP-LINK TL-SG1016D 16-port Gigabit11.392,0010.850,00
TP-LINK TL-SG1024D 24-port Gigabit12.705,0012.100,00
D-LINK DGS-1024D 24port Gigabit Switch15.698,0014.950,00
TP-LINK TL-SG1024DE EasySmart17.535,0016.700,00
TP-Link TL-SG221618.165,0017.300,00
TP-LINK TL-SG2424P JetStream50.242,0047.850,00
TP-LINK TL-SG2452 48-port Gigabit57.068,0054.350,00
TP LINK TL-SG345266.454,0063.290,00
Računari
Brand name računari
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GIGABYTE GB-BACE-3000 BRIX15.950,0015.190,00
DUOCOM INTEL OFFICE + Win10 Home27.290,0025.990,00
LENOVO IdeaCentre 510S-08IKL/P38.540,0036.700,00
GIGABYTE GB-BKi3HA-7100 BRIX44.720,0042.590,00
LENOVO ThinkCentre M73 10B1S0JG0054.170,0051.590,00
LENOVO V530-15ICB 10TV0044YA57.490,0054.750,00
GIGABYTE GB-BSi5HA-6200 BRIX60.364,0057.490,00
LENOVO IdeaCentre 520-22 (F0D5007LSC)62.990,0059.990,00
DELL Vostro 3667 i3-6100 4GB 500GB 10 Pro 64bit65.090,0061.990,00
DELL Vostro 3268 SF i3-7100 4GB 500GB 10 Pro 64bit67.190,0063.990,00
DELL OptiPlex 3040 MT Core i5-6500 4GB 500GB67.200,0064.000,00
GIGABYTE GB-BSi7HA-6500 BRIX70.234,0066.890,00
DELL PowerEdge T3071.390,0067.990,00
DELL Vostro 3667 i3-6100 4GB 1TB 10 Pro 64bit71.390,0067.990,00
HP ProDesk 400 G3 P5K01EA72.135,0068.700,00
DELL OptiPlex 3050 MT i3-7100 4GB 500GB 10 Pro 64bit73.490,0069.990,00
DELL OptiPlex 3020 MT i3-4160. 4GB. 500GB. Win7 Pro73.605,0070.100,00
DELL OptiPlex 3050 SF i3-6100 4GB 500GB 10 Pro 64bit80.840,0076.990,00
ASUS ROG GR6-R024M86.310,0082.200,00
DELL OptiPlex 3040 MT i5-6500. 4GB. 500GB. Win 7 Pro90.615,0086.300,00
ASUS VivoPC VM65-G147Z102.784,0097.890,00
DUOCOM AMD GAMING DEVICE115.490,00109.990,00
ASUS ROG GR8 II-T113M131.240,00124.990,00
ASUS ROG GR8 II-T114M164.734,00156.890,00
DELL PowerEdge T130 Xeon E3-1220. 4GB. 1TB173.250,00165.000,00
DELL PowerEdge T130 Xeon E3-1230 16GB 2x2TB;2 x 256 SSD304.500,00290.000,00
Duocom računari
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
DUOCOM SMALL OFFICE + Win10 Home27.290,0025.990,00
DUOCOM BLACK OUT + WIN10 HOME48.290,0045.990,00
Laptop / Notebook
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
LENOVO IdeaPad 330-15IGM32.550,0031.000,00
LENOVO V130-15IGM 81HL001JEU39.370,0037.490,00
DELL Inspiron 15 3573 N5000. 4GB. 1TB crveni41.990,0039.990,00
HP 15-da0121nm 6SY91EA43.370,0041.300,00
DELL Inspiron 15 3581 i3-7020U. 4GB. 256GB SSD. Ubuntu54.590,0051.990,00
ACER Aspire 3 A315-41 NX.GY9EX.06356.970,0054.250,00
HP 250 G6 3VK28EA57.700,0054.950,00
LENOVO IdeaPad Slim S340-14IWL60.220,0057.350,00
DELL Inspiron 15 3567 i3-7020U. 4GB. 240GB SSD. Win 10 Home62.890,0059.890,00
HP 15-db0008nm 4MT21EA68.240,0064.990,00
HP 17-ca1015nm 6RL89EA73.490,0069.990,00
HP Pavilion 14-ce0005nm 4RN13EA75.590,0071.990,00
ACER Aspire A515-52G NX.H15EX.01480.840,0076.990,00
DELL Inspiron 15 3580 i5-8265U. 8GB. 256GB SSD. AMD Radeon 520 2GB. Ubuntu82.420,0078.490,00
DELL Vostro 3578 i5-8250U. 8GB. 1TB. Radeon 520 2GB83.990,0079.990,00
HP Pavilion x360 15-cr0005nm 4TZ51EA89.240,0084.990,00
ASUS ZenBook UX410UA-GV097T102.890,0097.990,00
ASUS GL553VD-DM176T108.140,00102.990,00
HP PROBOOK 440 G5 2RS30EA112.970,00107.590,00
HP 250 G6 2RR67EA114.440,00108.990,00
HP 17-by0014nm 4RP01EA119.690,00113.990,00
HP Envy x360 15-cn0028nn 4RQ56EA141.750,00135.000,00
HP Envy 13-ah0024nn 4RP84EA144.030,00137.170,00
DELL Inspiron 15 5579 i7-8550U. 16GB. 512GB SSD155.390,00147.990,00
DELL Latitude 11 5179 m5-6Y57 8GB 256GB Win 10 Pro162.740,00154.990,00
Postolja za hlađenje
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD N2000IV Ergo Stand1.040,00990,00
JETION JT-NCP026 Cooling Pad1.144,001.090,00
DEEPCOOL N200 15.6"1.155,001.100,00
DEEPCOOL N400 15.6"1.250,001.190,00
JETION JT-NCP0241.260,001.200,00
OMEGA OMNCP8058Y Cooling Pad1.312,001.250,00
OMEGA OMNCP8058R Cooling Pad1.312,001.250,00
OMEGA OMNCP8058B Cooling Pad1.312,001.250,00
Cooler Master NotePal CMC3 R9-NBC-CMC3-GP1.460,001.390,00
CANYON CNR-FNS011.564,001.490,00
DEEPCOOL U PAL 15.6"1.774,001.690,00
CANYON CNR-NS041.984,001.890,00
OMEGA OMNCP8088B Cooling Pad1.984,001.890,00
Cooler Master NotePal L1 R9-NBC-NPL1-GP2.090,001.990,00
COOLER MASTER NotePal I300 R9-NBC-300L-GP3.664,003.490,00
COOLER MASTER NotePal U2 Plus R9-NBC-U2PK-GP3.664,003.490,00
COOLER MASTER NotePal XL R9-NBC-NXLK-GP3.980,003.790,00
DEEPCOOL N9 Alu 15.6"4.190,003.990,00
COOLER MASTER NotePal U3 Plus R9-NBC-U3PK-GP4.924,004.690,00
Serveri
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
HP 1yr PW FC NBD ML350e Gen8 SVC U2JF3PE53.020,0050.490,00
DELL PowerEdge R230115.490,00109.990,00
HP Proliant ML310e Gen8 V2 E3-1220v3 7905120.740,00114.990,00
DELL PowerEdge R330209.990,00199.990,00
HP DL380 GEN9 - 752687R-B21229.845,00218.900,00
Dell PowerEdge R430258.290,00245.990,00
HP DL380 GEN9 - 752688R-B21292.950,00279.000,00
Tablet računari
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
PRESTIGIO futrola za tablet 7 PER32741.040,00990,00
TESLA L8.111.960,0011.390,00
TESLA L7.1 3G BLACK13.640,0012.990,00
Torbe i rančevi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
MS INDUSTRIAL Note-06 15.6"1.418,001.350,00
HP Essential Topload 15.6" K0B38AA1.680,001.600,00
TARGUS TBT259EU 15.6 Prospect2.090,001.990,00
CANYON CNR-FNB012.152,002.050,00
HP Duotone Red BriefCase 15.6 Y4T18AA2.258,002.150,00
TARGUS TBB572EU 14"2.310,002.200,00
TARGUS TAR300 15.6"2.404,002.290,00
TARGUS TBC002EU 16"2.404,002.290,00
TARGUS CN31 16"2.510,002.390,00
TARGUS TBB571EU 15.6"2.614,002.490,00
TARGUS CN313 13.3"2.720,002.590,00
XWAVE NTM10505-H 17"3.098,002.950,00
HP Value Topload 14 L3T08AA3.140,002.990,00
HP Mobility Kit H6L24AA3.140,002.990,00
TARGUS CN415EU 15.6"3.140,002.990,00
HP Value Backpack 16" QB757AA3.622,003.450,00
TARGUS CN01 16"3.874,003.690,00
TARGUS CN418EU 18"4.190,003.990,00
HP Signature II Topload 15.6" L6V65AA4.190,003.990,00
TARGUS TSB251EU 16"4.190,003.990,00
TARGUS CNP1 16"4.504,004.290,00
HP Odyssey Backpack 15.6" L8J88AA4.714,004.490,00
HP Signature II Backpack 15.6" L6V66AA4.820,004.590,00
TARGUS CN600 15.6"4.924,004.690,00
TARGUS TEB01 16"5.240,004.990,00
DELL Pro Lite Business 16"5.408,005.150,00
DELL Professional Topload 15.66.142,005.850,00
DELL Professional Topload 14.16.300,006.000,00
TARGUS TSB23803EU 16"6.604,006.290,00
TARGUS TSB238EU Drifter 16"6.604,006.290,00
TARGUS TBB013EU 15.6"6.814,006.490,00
TARGUS TCG660EU City Gear7.340,006.990,00
HP Executive Leather Messenger 14" HPK0S31AA16.380,0015.600,00
Računarske komponente
Grafičke kartice
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GIGABYTE GT610 1GB GV-N610AX-1GI4.680,004.450,00
ASUS GT610 1GB GT610-1GD3-L5.360,005.100,00
MSI GT710 1GB GT710 1GD3 LP5.450,005.190,00
ASUS GT710 1GB 710-1-SL5.450,005.190,00
MSI R5 230 1GD3H LP5.513,005.250,00
ASUS R5 230 1GB R5230-SL-1GD3-L5.513,005.250,00
MSI GT710 1GB GT 710 1GD3 LP5.554,005.290,00
MSI R7 240 1GD3 LP5.560,005.290,00
MSI R5 230 1GD3H5.560,005.290,00
GIGABYTE GT610 1GB GV-N610SL-1GI5.730,005.450,00
GIGABYTE GT710 1GB GV-N710SL-1GL5.764,005.490,00
GIGABYTE GT610 1GB GV-N610-1GI5.770,005.490,00
ASUS GT610 1GB GT610-SL-1GD3-L5.770,005.490,00
GIGABYTE GT610 2GB GV-N610-2GI5.828,005.550,00
MSI GT610 1GB N610-1GD3H/LPV15.870,005.590,00
MSI R5 230 2GD3H LP5.870,005.590,00
ASUS GT710 1GB GT710-SL-1GD5-BRK5.880,005.600,00
GIGABYTE GT710 1GB GV-N710D3-1GL5.880,005.600,00
GIGABYTE R5 230 1GB GV-R523D3-1GL5.933,005.650,00
ASUS R5 230 2GB R5230-SL-2GD3-L6.080,005.790,00
MSI GT710 2GB GT 710 2GD3H LP6.080,005.790,00
GIGABYTE GT610 2GB GV-N610D3-2GI6.290,005.990,00
ASUS GT710 2GB 710-2-SL-BRK6.290,005.990,00
ASUS GT610 2GB GT610-SL-2GD3-L6.430,006.120,00
MSI GT710 2GB GT 710 2GD3 LP6.562,006.250,00
GIGABYTE GT710 2GB GV-N710D3-2GL6.562,006.250,00
ASUS GT710 2GB 710-2-SL6.604,006.290,00
GIGABYTE GT 710 2GB GV-N710D5-2GL6.814,006.490,00
GIGABYTE GT710 2GB GV-N710D5SL-2GL6.814,006.490,00
MSI GT710 2GB GT 710 2GD3H H2D6.878,006.550,00
MSI GT610 2GB N610-2GD3H/LPL7.030,006.690,00
ASUS R7 240 1GB R7240-1GD37.130,006.790,00
ASUS GT730 1GB GT730-SL-1GD3-BRK7.455,007.100,00
ASUS GT710 2GB GT710-SL-2GD57.760,007.390,00
MSI R7 240 2GD3 LP7.830,007.450,00
GIGABYTE GT730 1GB GV-N730D5OC-1GI7.864,007.490,00
ASUS R7 240 2GB R7240-2GD3-L8.810,008.390,00
MSI R7 240 2GD3 LPV18.873,008.450,00
ASUS GT730 2GB GT730-SL-2GD3-BRK8.873,008.450,00
MSI GT730 2GB N730-2GD38.880,008.450,00
ASUS GT730 1GB GT730-1GD5-BRK8.980,008.550,00
MSI GT730 2GB N730-2GD3V29.083,008.650,00
GIGABYTE GT730 2GB GV-N730SL-2GL9.190,008.750,00
GIGABYTE GT730 2GB GV-N730-2GI9.555,009.100,00
ASUS GT730 2GB GT730-2GD5-BRK9.608,009.150,00
ASUS GT730 2GB GT730-2GD39.860,009.390,00
GIGABYTE GT730 2GB GV-N730D5-2GI9.922,009.450,00
GIGABYTE R7 240 2GB GV-R724OC-2GI10.070,009.590,00
GIGABYTE GT730 2GB GV-N730D5-2GL10.490,009.990,00
ASUS GT1030 2GB GT1030-2G-BRK10.804,0010.290,00
ASUS GT1030 2GB GT1030-SL-2G-BRK10.868,0010.350,00
ASUS R7 240 2GB R7240-2GD5-L10.920,0010.400,00
GIGABYTE GT1030 2GB GV-N1030D4-2GL10.972,0010.450,00
MSI GT 1030 2GB GT 1030 2G LP OC11.014,0010.490,00
MSI GT 1030 2GB GT 1030 AERO ITX 2G OC11.014,0010.490,00
GIGABYTE GT1030 2GB GV-N1030OC-2GI11.120,0010.590,00
MSI GT1030 2GB GT 1030 2GH LP OC11.224,0010.690,00
MSI GT 1030 2GB GT 1030 2GH OC11.434,0010.890,00
GIGABYTE GT1030 2GB GV-N1030D5-2GL11.960,0011.390,00
ASUS R7 240 4GB R7240-OC-4GD3-L12.170,0011.590,00
GIGABYTE GT1030 2GB GV-N1030SL-2GL12.280,0011.690,00
ASUS R7 240 4GB R7240-O4GD5-L12.705,0012.100,00
ASUS PH-GT1030-O2G12.800,0012.190,00
ASUS RX 550 2GB RX550-2G14.060,0013.390,00
GIGABYTE RX550 2GB GV-RX550GAMING OC-2GD14.228,0013.550,00
MSI RX550 2GB RX 550 AERO ITX 2G OC14.332,0013.650,00
GIGABYTE RX550 2GB GV-RX550D5-2GD15.634,0014.890,00
MSI R7 360 2GD5 OC16.070,0015.300,00
ASUS RX550 4GB PH-RX550-4G-M716.264,0015.490,00
ASUS RX550 2GB AREZ-PH-RX550-2G16.370,0015.590,00
GIGABYTE RX 560 GAMING 2GB GV-RX560OC-2GD17.314,0016.490,00
ASUS GTX1050 2GB PH-GTX1050-2G17.524,0016.690,00
NVIDIA Quadro K420 2GB N1T07AA18.060,0017.200,00
ASUS GTX1050 2GB EX-GTX1050-2G18.260,0017.390,00
MSI GTX 1050 2GB GTX 1050 2GT LP18.532,0017.650,00
ASUS RX560 2GB RX560-O2G19.204,0018.290,00
GIGABYTE GTX1050 2GB GV-N1050D5-2GD19.310,0018.390,00
GIGABYTE GTX1050 2GB GV-N1050OC-2GL19.730,0018.790,00
GIGABYTE GTX1050 2GB GV-N1050OC-2GD19.940,0018.990,00
GIGABYTE GTX1050 2GB GV-N1050WF2OC-2GD20.884,0019.890,00
MSI GTX1050 2GB GTX 1050 2GT OCV120.948,0019.950,00
ASUS GTX1050 2GB EX-GTX1050-O2G20.990,0019.990,00
MSI GTX 1050 AERO ITX 2G OCV120.990,0019.990,00
ASUS GTX1050 2GB STRIX-GTX1050-2G-GAMING21.315,0020.300,00
ASUS GTX1050 2GB STRIX-GTX1050-O2G-GAMING21.410,0020.390,00
GIGABYTE GTX1050 2GB GV-N1050G1 GAMING-2GD21.514,0020.490,00
ASUS GTX1050 3GB PH-GTX1050-3G21.620,0020.590,00
ASUS GTX1050Ti 4GB PH-GTX1050TI-4G21.724,0020.690,00
MSI GTX 1050 TI 4GT LP21.934,0020.890,00
MSI GTX1050 2GB GTX 1050 GAMING X 2G21.945,0020.900,00
ASUS RX560 4GB ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-GAMING22.040,0020.990,00
ASUS RX560 4GB RX560-O4G22.312,0021.250,00
GIGABYTE RX560 4GB GV-RX560OC-4GD22.785,0021.700,00
GIGABYTE RX560 4GB GV-RX560GAMING OC-4GD23.720,0022.590,00
ASUS RX560 4GB ROG-STRIX-RX560-O4G-GAMING24.244,0023.090,00
HP NVIDIA Quadro K600 1GB24.350,0023.190,00
ASUS GTX1050Ti 4GB CERBERUS-GTX1050TI-O4G24.350,0023.190,00
ASUS GTX1050Ti 4GB EX-GTX1050TI-O4G24.675,0023.500,00
ASUS GTX1060 3GB PH-GTX1060-3G25.084,0023.890,00
ASUS GTX1050Ti 4GB CERBERUS-GTX1050Ti-A4G26.240,0024.990,00
GIGABYTE RX570 4GB GV-RX570GAMING-4GD-MI26.554,0025.290,00
ASUS GTX1050Ti 4GB STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING26.554,0025.290,00
ASUS GTX1050Ti 4GB EX-GTX1050TI-4G26.764,0025.490,00
MSI GTX 1050 Ti 4GT OC27.090,0025.800,00
SAPPHIRE RX580 8GB Nitro+ 11265-01-20G27.290,0025.990,00
ASUS GTX1050Ti 4GB STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING28.340,0026.990,00
MSI GTX1050Ti 4GB GTX 1050 Ti GAMING X 4G28.718,0027.350,00
XFX RX580 8GB RX-580P8DFD629.284,0027.890,00
HP NVIDIA Quadro K620 2GB30.135,0028.700,00
ASUS GTX1060 6GB TURBO-GTX1060-6G33.484,0031.890,00
GIGABYTE RX570 8GB GV-RX570GAMING-8GD33.590,0031.990,00
GIGABYTE GTX1060 3GB GV-N1060WF2OC-3GD34.220,0032.590,00
ASUS GTX1060 3GB DUAL-GTX1060-O3G34.850,0033.190,00
MSI GTX1060 3GB GTX 1060 3GT OC36.110,0034.390,00
GIGABYTE GTX1060 3GB GV-N1060G1 GAMING-3GD36.330,0034.600,00
MSI GTX1060 3GB GTX 1060 GAMING X 3G36.634,0034.890,00
XFX RX 590 Fatboy RX-590P8DFD637.270,0035.490,00
ASUS RX580 4GB DUAL-RX580-O4G37.370,0035.590,00
ASUS GTX 1660 6GB TUF-GTX1660-O6G37.790,0035.990,00
MSI GTX1660 6GB GTX 1660 GAMING X 6G37.790,0035.990,00
GIGABYTE GTX1660 6GB GV-N1660GAM OC-6GD37.790,0035.990,00
ASUS RX570 4GB STRIX-RX570-O4G-GAMING41.674,0039.690,00
ASUS GTX1660 Ti 6GB PH-GTX1660TI-O6G42.940,0040.890,00
ASUS GTX1660 Ti 6GB DUAL-GTX1660Ti-O6G43.040,0040.990,00
GIGABYTE GTX1660 Ti 6GB GV-N166TOC-6GD43.040,0040.990,00
ASUS RX580 8GB ROG-STRIX-RX580-T8G-GAMING44.090,0041.990,00
MSI GTX1060 6GB GTX 1060 GAMING X 6G44.614,0042.490,00
MSI GTX1660 Ti 6GB GTX 1660 TI VENTUS XS 6G OC44.620,0042.490,00
MSI GTX1060 6GB GTX 1060 6GT OCV145.560,0043.390,00
ASUS DUAL-GTX1060-6G46.148,0043.950,00
MSI GTX1660 Ti 6GB GTX 1660 TI GAMING X 6G46.720,0044.490,00
ASUS GTX1060 6GB DUAL-GTX1060-O6G46.924,0044.690,00
SAPPHIRE RX580 4GB Nitro+ 11265-31-20G47.145,0044.900,00
GIGABYTE GTX1060 6GB GV-N1060WF2OC-6GD47.450,0045.190,00
MSI RX570 8GB RX 570 ARMOR 8G OC50.284,0047.890,00
ASUS GTX1660 Ti 6GB STRIX-GTX1660TI-O6G-GAMING50.600,0048.190,00
MSI RX580 8GB RX 580 ARMOR 8G50.914,0048.490,00
GIGABYTE RX580 8GB GV-RX580AORUS-8GD50.914,0048.490,00
ASUS GTX1060 6GB STRIX-GTX1060-6G-GAMING51.020,0048.590,00
GIGABYTE RTX2060 6GB GV-N2060OC-6GD51.550,0049.090,00
ASUS RX570 4GB EX-RX570-O4G51.650,0049.190,00
ASUS RX580 8GB DUAL-RX580-O8G52.448,0049.950,00
MSI RX580 8GB RX 580 ARMOR 8G OC52.594,0050.090,00
ASUS RX570 4GB ROG-STRIX-RX570-4G-GAMING54.548,0051.950,00
ASUS GTX1060 6GB STRIX-GTX1060-O6G-GAMING54.705,0052.100,00
GIGABYTE GTX1060 6GB GV-N1060G1 GAMING-6GD55.324,0052.690,00
HP nVidia Quadro P1000 4GB 1ME01AA55.545,0052.900,00
ASUS RX580 8GB ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING55.640,0052.990,00
MSI RTX2060 6GB RTX 2060 GAMING Z 6G55.640,0052.990,00
ASUS GTX1070 8GB DUAL-GTX1070-O8G68.450,0065.190,00
MSI GTX1070 8GB GTX 1070 GAMING 8G69.290,0065.990,00
ASUS RTX2060 6GB ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING69.410,0066.100,00
GIGABYTE GTX1070Ti 8GB GV-N107TWF2-8GD71.810,0068.390,00
MSI GTX1070Ti 8GB GTX 1070 Ti GAMING 8G74.014,0070.490,00
MSI RTX2070 8GB RTX 2070 GAMING 8G74.655,0071.100,00
GIGABYTE GTX1070 8GB GV-N1070G1 GAMING-8GD75.064,0071.490,00
ASUS GTX1070Ti 8GB TURBO-GTX1070Ti-8G75.495,0071.900,00
MSI GTX1070Ti 8GB GTX 1070 Ti ARMOR 8G75.694,0072.090,00
ASUS GTX1070Ti 8GB CERBERUS-GTX1070TI-A8G76.640,0072.990,00
MSI RTX2070 8GB RTX 2070 AERO 8G80.320,0076.490,00
GIGABYTE GTX1070 8GB GV-N1070WF2-8GD80.640,0076.800,00
HP NVIDIA Quadro K2200 4GB81.784,0077.890,00
ASUS GTX1070Ti 8GB ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING82.730,0078.790,00
GIGABYTE RTX2070 8GB GV-N2070GAMINGOC WHITE-8GC85.890,0081.800,00
ASUS RTX2070 8GB DUAL-RTX2070-O8G91.864,0087.490,00
GIGABYTE GTX1070 8GB GV-N1070WF2OC-8GD95.540,0090.990,00
ASUS RX Vega 56 8GB ROG-STRIX-RXVEGA56-O8G-GAMING98.228,0093.550,00
ASUS RX Vega 64 8GB ROG-STRIX-RXVEGA64-O8G-GAMING112.234,00106.890,00
MSI RTX2080 8GB RTX 2080 GAMING X TRIO117.500,00111.900,00
ASUS RTX2080 8GB ROG-STRIX-RTX2080-O8G-GAMING134.074,00127.690,00
ASUS RTX2080Ti 11GB TURBO-RTX2080TI-11G178.490,00169.990,00
ASUS RTX2080Ti 11GB DUAL-RTX2080TI-O11G184.690,00175.890,00
ASUS RTX2080Ti 11GB ROG-STRIX-RTX2080Ti-O11G-GAMING191.210,00182.100,00
ASUS RTX 2080Ti 11GB ROG-STRIX-RTX2080TI-A11G-GAMING193.190,00183.990,00
ASUS RTX2080Ti 11GB ROG-MATRIX-RTX2080TI-P11G-GAMING229.220,00218.300,00
Hard diskovi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
SSD Adapter za ugradnju 2.5 u 3.5530,00500,00
WD Grip Picasso Smoke 2TB Gray940,00890,00
WD Grip Picasso Grape 2TB Purple940,00890,00
WD Grip Picasso Sky 2TB Light Blue940,00890,00
WD Grip Picasso Smoke 1TB Gray940,00890,00
WD Grip Picasso Sky 1TB Light Blue940,00890,00
GREEN CONNECTION TD95 notebook adapter za SSD1.680,001.600,00
GREEN CONNECTION TD12 notebook adapter za SSD1.680,001.600,00
WD3200AAJS 320GB2.510,002.390,00
WD3200AUDX 320GB2.510,002.390,00
WD3200AVJS 320GB Sata22.510,002.390,00
TOSHIBA TSH-DT01ACA050 500GB SATA34.610,004.390,00
WD5000LPCX 2.5" 500GB4.672,004.450,00
SEAGATE 500GB 2.5 ST500LM0304.714,004.490,00
SEAGATE 1TB 2.5" ST1000LM0354.720,004.490,00
TOSHIBA 500GB 2.5" TSH-MQ01ABF0505.030,004.790,00
TOSHIBA TSH-DT01ACA100 1TB5.030,004.790,00
WD10EZEX 1TB5.134,004.890,00
WD5000AZLX 500GB5.198,004.950,00
WD10EZRZ 1TB5.229,004.980,00
SEAGATE ST1000DM010 1TB 64MB5.240,004.990,00
TOSHIBA 1TB 2.5" MQ01ABD1005.240,004.990,00
TOSHIBA 1TB HDWD110UZSVA P3005.302,005.050,00
TOSHIBA 500GB HDWD105UZSVA P3005.344,005.090,00
SEAGATE ST500DM009 500GB5.554,005.290,00
SEAGATE 1TB 2.5" ST1000LM0486.080,005.790,00
WD10PURZ 1TB6.080,005.790,00
SEAGATE ST1000VX005 1TB6.174,005.880,00
WD10PURX 1TB6.184,005.890,00
TOSHIBA 1TB 2.5" HDWJ110UZSVA L2007.234,006.890,00
SEAGATE ST1000VN002 1TB7.340,006.990,00
SEAGATE ST2000DM008 2TB7.455,007.100,00
HITACHI 1TB 2.5" HTS541010A9E6807.455,007.100,00
WD10EFRX 1TB7.539,007.180,00
TRANSCEND TS1TSJ25M3 1TB USB 3.07.550,007.190,00
TRANSCEND 500GB TS500GSJ25M37.612,007.250,00
TOSHIBA TSH-DT01ACA200 2TB7.665,007.300,00
SEAGATE ST2000DM006 2TB7.917,007.540,00
WD5000LPLX 2.5" 500GB7.928,007.550,00
APACER AC531 1TB USB3.1 plavi7.970,007.590,00
TOSHIBA 2TB HDWD120UZSVA P3007.970,007.590,00
WD20EZRZ 2TB8.085,007.700,00
SEAGATE 1TB 2.5" ST1000LX0158.106,007.720,00
WD20PURX 2TB8.138,007.750,00
WD20PURZ 2TB8.390,007.990,00
SEAGATE ST2000VX008 2TB8.505,008.100,00
WD5003AZEX 500GB9.020,008.590,00
WD10JFCX 2.5" 1TB Red9.335,008.890,00
TOSHIBA 3TB HDWD130UZSVA P3009.440,008.990,00
TOSHIBA DT01ACA300 3TB9.440,008.990,00
SEAGATE ST2000VN004 2TB9.555,009.100,00
WD10JPLX 2.5" 1TB9.712,009.250,00
SEAGATE SSHD ST1000DX002 1TB10.070,009.590,00
WD20EFRX 2TB10.070,009.590,00
WD1003FZEX 1TB10.174,009.690,00
SEAGATE 2TB 2.5" ST2000LM01510.342,009.850,00
SEAGATE ST3000DM008 3TB10.384,009.890,00
WD1005FBYZ 1TB Gold10.490,009.990,00
SEAGATE ST3000DM007 3TB10.658,0010.150,00
SEAGATE 3TB 3.5" ST3000VX01010.762,0010.250,00
WD30PURZ 3TB11.014,0010.490,00
WD30EZRZ 3TB11.078,0010.550,00
WD30PURX 3TB11.330,0010.790,00
SEAGATE SSHD ST2000DX002 2TB12.170,0011.590,00
SEAGATE ST3000VN007 3TB12.548,0011.950,00
SEAGATE ST4000DM004 4TB12.590,0011.990,00
SEAGATE 4TB 3.5" ST4000VX00713.640,0012.990,00
WD40EZRZ 4TB Blue13.954,0013.290,00
WD40PURZ 4TB14.374,0013.690,00
WD30EFRX 3TB14.438,0013.750,00
SEAGATE ST4000VX000 4TB14.584,0013.890,00
SEAGATE ST4000VN008 4TB15.068,0014.350,00
WD2003FZEX 2TB15.120,0014.400,00
WD40EFRX 4TB15.330,0014.600,00
DELL 1TB 3.5" SATA 6Gbps 7.2K Assembled Kit 11G15.750,0015.000,00
WD2005FBYZ 2TB Gold16.118,0015.350,00
SEAGATE 3TB 2.5" ST3000LM02416.359,0015.580,00
WD 2TB 3.5" WD2002FFSX17.210,0016.390,00
DELL 1TB 3.5 NLSAS 12Gbps 7.2K Assembled Kit 13G20.790,0019.800,00
SEAGATE 4TB 2.5" ST4000LM02421.410,0020.390,00
WD60PURZ 6TB21.682,0020.650,00
SEAGATE ST6000VX0023 6TB 256MB22.840,0021.750,00
WD4002FFWX 4TB Red Pro23.079,0021.980,00
SEAGATE 6TB ST6000VN004123.258,0022.150,00
WD60EZRZ 6TB23.404,0022.290,00
WD4005FZBX 4TB23.650,0022.520,00
WD4002FYYZ 4TB Gold23.730,0022.600,00
WD60EFRX 6TB24.759,0023.580,00
WD4003FFBX 4TB25.084,0023.890,00
SEAGATE ST6000VN0033 6TB25.400,0024.190,00
WD81PURZ 8TB28.444,0027.090,00
SEAGATE ST8000VX0022 8TB29.662,0028.250,00
SEAGATE 8TB 3.5" ST8000VN002230.650,0029.190,00
WD80EFAX 8TB30.786,0029.320,00
WD80PURZ 8TB30.860,0029.390,00
WD6003FFBX 6TB Red Pro30.870,0029.400,00
WD80EFZX 8TB31.395,0029.900,00
WD 6TB 3.5" WD6002FFWX32.182,0030.650,00
WD6003FZBX 6TB32.498,0030.950,00
WD6002FRYZ 6TB Gold34.755,0033.100,00
WD100PURZ 10TB38.630,0036.790,00
WD8002FRYZ 8TB39.260,0037.390,00
WD100EFAX 10TB40.467,0038.540,00
WD8003FRYZ 8TB Gold40.520,0038.590,00
WD8003FFBX 8TB Red Pro43.354,0041.290,00
WD101KRYZ 10TB Gold50.914,0048.490,00
Hlađenje i kuleri
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
HALNZIYE HY510 1g termalna pasta189,00180,00
OEM Ventilator 50x50x10304,00290,00
OEM Ventilator 40x40x10304,00290,00
XILENCE COO-XPF40.W315,00300,00
Kuler za graficku 3pin315,00300,00
GEMBIRD Fancase 80x80mm315,00300,00
HALNZIYE HY710 1.5g termalna pasta320,00300,00
HALNZIYE HY610 2g termalna pasta336,00320,00
OEM Ventilator 70x70x15346,00330,00
XILENCE COO-XPF60S.W368,00350,00
GEMBIRD D50SM-12AS 50x50mm368,00350,00
GEMBIRD D40SM-12A-25 40x40mm368,00350,00
DEEPCOOL XFan 80mm368,00350,00
GEMBIRD Fancase/BALL 80x80mm368,00350,00
TITAN DCF-8025L12S 80x80 Fan 3pin368,00350,00
GEMBIRD Fancase2 90x90mm368,00350,00
HALNZIYE HY710 2g termalna pasta399,00380,00
GEMBIRD D6015SM-3 60x60mm410,00390,00
XILENCE COO-XPF80.W 80mm Black410,00390,00
XINYUIJE VGA Fan 60x60x10 2pin472,00450,00
GEMBIRD D7015SM-3 70x70mm472,00450,00
GEMBIRD D6025SM-3 60x60mm514,00490,00
CHIEFTEC AF-0625S 60x60x25mm514,00490,00
XILENCE COO-XPF80.R 80mm514,00490,00
DEEPCOOL Z3 Silver514,00490,00
CHIEFTEC AF-0925S 90x90x25mm525,00500,00
CHIEFTEC AF-0825S 80mm525,00500,00
MS INDUSTRIAL Case Fan 120mm Black525,00500,00
GEMBIRD Fancase3 120x120mm525,00500,00
DEEPCOOL V50578,00550,00
XINYUIJE VGA Fan 70x70x15 2pin578,00550,00
GEMBIRD Fancase3/BALL 120x120mm578,00550,00
GEMBIRD D7015BM-3 70x70mm578,00550,00
HALNZIYE HY810 2g termalna pasta609,00580,00
DEEPCOOL Windblade80 Blue620,00590,00
XILENCE COO-XPF92.R 92mm630,00600,00
DEEPCOOL CK-AM209 AMD CPU Cooler630,00600,00
DEEPCOOL XFan 120mm630,00600,00
HALNZIYE HY881 2g termalna pasta630,00600,00
MS INDUSTRIAL Case Fan 120mm Red Led630,00600,00
MS INDUSTRIAL Case Fan 120mm Blue Led630,00600,00
XINYUIJE VGA Fan 80x80x15 2pin682,00650,00
COOLER MASTER IC Essential E2 RG-ICE2-TA15-R1682,00650,00
GEMBIRD D7025BH-3 70x70m682,00650,00
CHIEFTEC AF-0925PWM 90x90x25mm724,00690,00
HALNZIYE HY510 10g termalna pasta724,00690,00
DEEPCOOL CK-11508730,00690,00
HALNZIYE HYA8 1.5g termalna pasta730,00690,00
LC POWER LC-CF-120730,00690,00
HALNZIYE HY880 2g termalna pasta730,00690,00
DEEPCOOL CK-77509 s775735,00700,00
DEEPCOOL CK-11509735,00700,00
XILENCE COO-XPF120.R788,00750,00
XILENCE XPNB.F NORTH BRIDGE788,00750,00
DeepCool V65788,00750,00
XILENCE COO-XPCPU.LGA.S775788,00750,00
ARCTIC F12 AFACO-12000-GBA01788,00750,00
XILENCE COO-XPCPU.I110788,00750,00
DEEPCOOL ALTA 9830,00790,00
DEEPCOOL Windblade120 Blue830,00790,00
HALNZIYE X-23-7783D 2g termalna pasta830,00790,00
HALNZIYE HY710 10g termalna pasta830,00790,00
MS PC FREEZE 33LED 120mm Blue830,00790,00
MS PC FREEZE 33LED 120mm Red830,00790,00
THERMALTAKE Pure S 12 CL-F005-PL-12BL-A840,00800,00
DEEPCOOL CK-77502 s775892,00850,00
HALNZIYE HY910 10g termalni lepak892,00850,00
THERMALTAKE Pure 12 CL-F011-PL12BL-A892,00850,00
ARCTIC MX-4 ACTCP00007B 2gr892,00850,00
XILENCE COO-XPF120.TBL934,00890,00
GEMBIRD NBS-1F15-01 15.6"934,00890,00
XILENCE COO-XPF120.TR934,00890,00
LC POWER LC-CF-80-PRO AIRAZOR998,00950,00
XILENCE COO-XPCPU.I240998,00950,00
XILENCE XPCPU.AM3.PWM AM2/AM3998,00950,00
LC POWER LC-CF-92-PRO AIRAZOR1.040,00990,00
COOLER MASTER SickleFlow 120 R4-L2R-20AR-R11.040,00990,00
COOLER MASTER SickleFlow 120 R4-L2R-20AG-R21.040,00990,00
ARCTIC F12 PWM PST AFACO-120P0-GBA011.040,00990,00
COOLER MASTER SickleFlow 120 R4-L2R-20AC-GP1.040,00990,00
HALNZIYE HY810 10g termalna pasta1.040,00990,00
DEEPCOOL GS120 Gamer Storm PWM1.040,00990,00
MS PC FUSION RGB 120mm1.040,00990,00
ARCTIC F12 Silent ACFAN00027A1.040,00990,00
COOLER MASTER MasterGel Termalna pasta MGX-ZOSW-N15M-R11.040,00990,00
XILENCE COO-XPF1401.144,001.090,00
LC POWER Cosmo Cool LC-CC94 775.1156.AM21.144,001.090,00
THERMALTAKE Pure 12 S LED CL-F006-PL12BL-A Blue1.144,001.090,00
COOLER MASTER MasterGel Pro MGY-OSSG-N15M-R11.144,001.090,00
DEEPCOOL Gamma Archer1.144,001.090,00
ARCTIC F14 ACFAN00077A1.144,001.090,00
NOCTUA NT-H11.155,001.100,00
LC POWER LC-CF-120-PRO AIRAZOR1.312,001.250,00
LC POWER LC-CF-120-PRO-WHITE AIRAZOR1.312,001.250,00
LC POWER LC-CC971.418,001.350,00
LC POWER LC-CF-120-PRO-RED AIRAZOR1.418,001.350,00
LC POWER LC-CF-120-PRO-BLUE AIRAZOR1.418,001.350,00
DEEPCOOL V200 VGA Cooler1.460,001.390,00
COOLER MASTER MasterGel Maker MGZ-NDSG-N15M-R11.460,001.390,00
LC POWER LC-CF-120-TUBE-R AIRAZOR1.522,001.450,00
LC POWER LC-CF-120-TUBE-B AIRAZOR1.522,001.450,00
LC POWER LC-CF-120-TUBE-W AIRAZOR1.522,001.450,00
NOCTUA NF-B9 redux-1600 PWM1.564,001.490,00
COOLER MASTER X Dream i117 RR-X117-18FP-R11.564,001.490,00
DEEPCOOL V95 100mm VGA Cooler1.564,001.490,00
HALNZIYE HY880 30g termalna pasta1.680,001.600,00
LC POWER Cosmo Cool LC-CC951.774,001.690,00
ARCTIC BioniX F120 Red PWM PST ACFAN00092A1.774,001.690,00
ARCTIC BioniX F120 White PWM PST ACFAN00093A1.774,001.690,00
ARCTIC BioniX P120 Red PWM PST ACFAN00115A1.780,001.690,00
DEEPCOOL UF140 PWM1.840,001.750,00
DEEPCOOL Wind Pal FS 17"2.050,001.950,00
COOLER MASTER JetFlo 120 Blue R4-JFDP-20PB-R12.090,001.990,00
COOLER MASTER JetFlo 120 White R4-JFDP-20PW-R12.090,001.990,00
COOLER MASTER JetFlo 120 Red R4-JFDP-20PR-R12.090,001.990,00
NZXT Aer P120 RF-AP120-FP2.090,001.990,00
NOCTUA NF-S12B Redux-1200 PWM2.152,002.050,00
NOCTUA NF-P14s Readux-1200 PWM2.152,002.050,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 120 Air Flow MFY-F2NN-11NMK-R12.289,002.180,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 120 Air Balance MFY-B2NN-13NMK-R12.300,002.190,00
COOLER MASTER MasterFan MF120R RGB R4-C1DS-20PC-R12.300,002.190,00
NZXT Aer P140 RF-AP140-FP2.300,002.190,00
LC POWER LC-CC1002.415,002.300,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 120 Air Pressure MFY-P2NN-15NMK-R12.510,002.390,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 120 AP MFY-P2DN-15NPC-R12.510,002.390,00
NB ventilator za DELL 35212.520,002.400,00
COOLER MASTER MasterFan MF200R RGB R4-200R-08FC-R12.614,002.490,00
COOLER MASTER R4-LUS-07AB-GP2.614,002.490,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 120 AF MFY-F2DN-11NPC-R12.614,002.490,00
COOLER MASTER MasterFan Pro AB MFY-B2DN-13NPC-R12.614,002.490,00
NOCTUA NF-S12A-FLX2.678,002.550,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 140 Air Pressure MFY-P4NN-15NMK-R12.720,002.590,00
NOCTUA NF-P12-PWM2.782,002.650,00
NOCTUA NF-A14-PWM2.940,002.800,00
LC POWER LC-CC1202.940,002.800,00
NOCTUA NF-A15-PWM2.940,002.800,00
NOCTUA NF-A14-FLX3.098,002.950,00
NOCTUA NF-S12A-PWM3.140,002.990,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 140 Air Pressure MFY-P4DN-15NPC-R13.140,002.990,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 140 Air Flow MFY-F4DN-08NPC-R13.140,002.990,00
COOLER MASTER MasterAir G100L MAL-G1SN-924PW-R13.140,002.990,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 140 Air Flow MFY-F4NN-08NMK-R13.140,002.990,00
COOLER MASTER Hyper TX3i RR-TX3E-22PK-B13.454,003.290,00
COOLER MASTER Hyper 412R RR-H412-20PK-R23.454,003.290,00
COOLER MASTER Hyper 103 RR-H103-22PB-R13.664,003.490,00
COOLER MASTER Hyper TX3 EVO RR-TX3E-22PK-R13.770,003.590,00
NZXT Aer RGB 2 120mm HF-28120-B13.770,003.590,00
NZXT Aer RGB LED 120mm RF-AR120-B13.880,003.690,00
NZXT Aer RGB LED 140mm RF-AR140-B14.190,003.990,00
COOLER MASTER Hyper T4 RR-T4-18PK-R14.190,003.990,00
COOLER MASTER RGB LED kontroler MFY-RCSN-NNUDK-R14.610,004.390,00
COOLER MASTER Hyper 212 LED RR-212L-16PR-R14.714,004.490,00
DEEPCOOL Lucifer V24.990,004.750,00
COOLER MASTER Hyper 212 Black Edition RR-212S-20PK-R15.240,004.990,00
COOLER MASTER Hyper 212 EVO RR-212E-16PK-R15.408,005.150,00
COOLER MASTER Hyper 212 X RR-212X-17PK-R15.450,005.190,00
COOLER MASTER MasterAir G100M MAM-G1CN-924PC-R15.764,005.490,00
MSI Core Frozr L6.190,005.890,00
COOLER MASTER MasterLiquid Lite 120 MLW-D12M-A20PW-R16.290,005.990,00
THERMALTAKE Riing Silent 12 Pro Blue6.668,006.350,00
COOLER MASTER Hyper 212 LED Turbo Red Cover RR-212TR-16PR-R16.814,006.490,00
COOLER MASTER Hyper 212 LED Turbo Black Cover RR-212TK-16PR-R16.814,006.490,00
DEEPCOOL Maelstrom 240T Liquid Cooler7.864,007.490,00
COOLER MASTER MasterFan PRO 120 Air Pressure RGB 3in1 MFY-P2DC-153PC-R17.864,007.490,00
COOLER MASTER MasterLiquid Lite 240 MLW-D24M-A20PW-R18.180,007.790,00
COOLER MASTER MasterLiquid ML120L RGB MLW-D12M-A20PC-R18.390,007.990,00
COOLER MASTER MasterFan Pro 120 Air Balance 3 u 1 + RGB LED Controller MFY-B2DC-133PC-R19.440,008.990,00
COOLER MASTER MasterAir MA410M MAM-T4PN-AFNPC-R19.440,008.990,00
LC POWER LC-CC-120-X3 AIRAZOR9.970,009.490,00
COOLER MASTER V8 Ver.2 RR-V8VC-16PR-R210.112,009.630,00
DEEPCOOL GAMMAXX L240 RGB10.450,009.950,00
COOLER MASTER MasterLiquid 120 MLX-D12M-A20PW-R110.490,009.990,00
COOLER MASTER MasterAir MA610P MAP-T6PN-218PC-R110.490,009.990,00
NZXT Kraken M22 RL-KRM22-0110.490,009.990,00
NZXT Kraken X31 RL-KRX31-0111.540,0010.990,00
COOLER MASTER MasterLiquid 240 MLX-D24M-A20PW-R112.590,0011.990,00
NZXT Aer RGB2 Starter Kit HF-2812C-D113.130,0012.500,00
COOLER MASTER MasterLiquid ML120R RGB MLX-D12M-A20PC-R113.640,0012.990,00
COOLER MASTER MasterAir MA621P MAP-D6PN-218PC-R214.690,0013.990,00
MSI Core Frozr XL CPU Cooler14.900,0014.190,00
COOLER MASTER MasterLiquid ML240R RGB MLX-D24M-A20PC-R116.264,0015.490,00
COOLER MASTER MasterAir Maker 8 MAZ-T8PN-418PR-R116.790,0015.990,00
NZXT Kraken X42 RL-KRX42-0217.840,0016.990,00
NZXT Kraken X42 RL-KRX42-0117.840,0016.990,00
COOLER MASTER Wraith Ripper MAM-D7PN-DWRPS-T117.840,0016.990,00
NZXT Kraken X52 RL-KRX52-0219.940,0018.990,00
NZXT Kraken X52 RL-KRX52-0119.940,0018.990,00
NZXT Kraken X62 RL-KRX62-0220.990,0019.990,00
NZXT Kraken X62 RL-KRX62-0120.990,0019.990,00
NZXT Kraken X72 RL-KRX72-0125.190,0023.990,00
COOLER MASTER MasterLiquid Maker 240 MLZ-N24L-C20PC-R152.490,0049.990,00
Kućišta
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
MS INDUSTRIAL GRIFFIN 21.880,001.790,00
MS INDUSTRIAL Phoenix 21.943,001.850,00
MS INDUSTRIAL Poseydon 21.950,001.850,00
MS INDUSTRIAL Voyager1.984,001.890,00
MS INDUSTRIAL Hunter1.990,001.890,00
MS FROST II mini1.990,001.890,00
MS INDUSTRIAL Hero1.995,001.900,00
MS INDUSTRIAL ARMOR2.090,001.990,00
MS INDUSTRIAL Fighter2.090,001.990,00
MS INDUSTRIAL Black Smith II2.205,002.100,00
MS INDUSTRIAL Warrior2.260,002.150,00
MS INDUSTRIAL Cyclops III Gaming2.680,002.550,00
MS INDUSTRIAL Stone Gaming2.720,002.590,00
MS INDUSTRIAL Raider Red2.888,002.750,00
MS INDUSTRIAL Raider Silver2.888,002.750,00
MS INDUSTRIAL Panthera Gaming2.930,002.790,00
MS INDUSTRIAL Cyclops II Gaming2.930,002.790,00
MS INDUSTRIAL HELIOS III 5003.000,002.850,00
MS INDUSTRIAL Cyclops IV Gaming3.140,002.990,00
LC POWER 3001B Executor USB3.03.210,003.050,00
MS INDUSTRIAL Winston Gaming3.260,003.100,00
MS INDUSTRIAL Cyclops V Gaming3.350,003.190,00
MS INDUSTRIAL SOLDIER 5003.350,003.190,00
MS INDUSTRIAL Phoenix 2 5003.350,003.190,00
RPC AF560BB-BU01A 560W3.460,003.290,00
IG-MAX T1668 560W3.670,003.490,00
SHARKOON VS4-S3.880,003.690,00
SHARKOON VS4-V4.190,003.990,00
LC POWER Pro 923B Red Captor USB 3.04.673,004.450,00
CHIEFTEC HQ-01B-OP4.882,004.650,00
CHIEFTEC CQ-01B-U3-OP4.882,004.650,00
MS INDUSTRIAL Falcon Blue Pro Gaming5.240,004.990,00
MS INDUSTRIAL Falcon Red Pro Gaming5.240,004.990,00
MS INDUSTRIAL SPECTRUM Gaming5.240,004.990,00
LC POWER 1400MI LC200SFX5.408,005.150,00
LC POWER 648B 420W5.510,005.250,00
CHIEFTEC AL-01B-OP5.660,005.390,00
THERMALTAKE Versa N21 Black5.722,005.450,00
COOLER MASTER MasterBox Lite 3 MCW-L3S2-KN5N5.764,005.490,00
COOLER MASTER MasterBox E500L MCB-E500L-KA5N-S025.764,005.490,00
COOLERMASTER MasterBox E500L MCB-E500L-KN5N-S025.764,005.490,00
MS INDUSTRIAL Hulk5.770,005.490,00
COOLER MASTER MasterBox Lite 3 MCW-L3B2-KN5N5.870,005.590,00
MS INDUSTRIAL Dark Shadow Gaming5.932,005.650,00
LC POWER Gaming 979B Silver Strike USB3.0 Black5.940,005.650,00
MS INDUSTRIAL Aquarius Pro Gaming5.940,005.650,00
MS INDUSTRIAL Dark Shadow 2 Pro Gaming5.980,005.690,00
LC POWER 7024B 420W-12 USB3.06.020,005.730,00
CHIEFTEC LG-01B-OP Libra6.080,005.790,00
LC POWER 7005B 420W-126.090,005.800,00
LC POWER Gaming 976W Snow Trooper USB3.06.090,005.800,00
LC POWER PRO-LINE 924B 420W-126.290,005.990,00
COOLER MASTER Elite 130 RC-130-KKN16.290,005.990,00
COOLER MASTER Elite 430 RC-430-KWN66.290,005.990,00
COOLER MASTER MasterBox MB600L MCB-B600L-KA5N-S026.290,005.990,00
COOLER MASTER K280 RC-K280-KKN16.290,005.990,00
COOLER MASTER MasterBox Q300L MCB-Q300L-KANN-S006.290,005.990,00
CHIEFTEC BA-01B-B-B-OP6.290,005.990,00
LC POWER 1370BII 90W Black6.290,005.990,00
COOLER MASTER MasterBox MB500L MCB-B510L-KANN-S006.710,006.390,00
COOLER MASTER MasterBox Lite 3.1 TG MCW-L3S3-KGNN-006.710,006.390,00
MS INDUSTRIAL Black Widow Silent Pro Gaming6.710,006.390,00
LC POWER 7036B LC600H-12 USB3.06.780,006.450,00
NJOY Dose Plus 600W CPCS-AC60UDO-CF02B 600W6.820,006.490,00
SHARKOON S25-W6.820,006.490,00
MS INDUSTRIAL METROPOLIS PRO gaming6.920,006.590,00
COOLER MASTER K380 RC-K380-KWN16.920,006.590,00
LC POWER PRO-LINE 925B 600W7.234,006.890,00
COOLER MASTER MasterBox TD500L MCB-D500L-KANN-S007.340,006.990,00
LC POWER Gaming 976B Dark Trooper USB3.07.340,006.990,00
THERMALTAKE Versa N21 Snow Edition7.655,007.290,00
COOLER MASTER MasterBox K500L MCB-K500L-KANN-S007.864,007.490,00
COOLER MASTER MasterBox5 MCW-L5S3-KANN-017.864,007.490,00
CHIEFTEC LF-02B-OP Libra8.074,007.690,00
CHIEFTEC HQ-01B-500APB8.600,008.190,00
CHIEFTEC CQ-01B-U3-500APB8.600,008.190,00
CHIEFTEC UC-02B-500S8 Uni8.810,008.390,00
CHIEFTEC GP-01B-OP9.124,008.690,00
CHIEFTEC BT-04B-U3-250VS9.334,008.890,00
COOLER MASTER MassterBox Lite 5 MCW-L5S3-KGNN-029.440,008.990,00
NZXT S340 CA-S340W-B1 Black9.440,008.990,00
COOLER MASTER MasterBox MB500 MCB-B500D-KGNN-S009.440,008.990,00
LC POWER 973W Fortress_X USB3.09.440,008.990,00
LC POWER 973B Fortress_X USB3.09.555,009.100,00
COOLER MASTER MasterBox Q300P MCB-Q300P-KANN-S029.964,009.490,00
COOLER MASTER Silencio 452 SIL-452-KKN19.964,009.490,00
COOLER MASTER MasterBox Pro 5 RGB MCY-B5P2-KWGN-019.964,009.490,00
COOLER MASTER MasterBox MB520 MCB-B520-KGNN-RGB9.970,009.490,00
NZXT S340 Black/Blue CA-S340MB-GB10.390,009.890,00
COOLER MASTER MasterBox K500 MCB-K500D-KGNN-S0010.490,009.990,00
IN-WIN G7 crno10.490,009.990,00
NZXT H500 CA-H500B-B110.910,0010.390,00
NZXT H500 CA-H500B-BL10.910,0010.390,00
NZXT H500 CA-H500B-BR10.910,0010.390,00
NZXT H500 CA-H500B-W110.910,0010.390,00
NZXT S340 CA-S340W-W311.120,0010.590,00
IN-WIN Mana 136 crno11.540,0010.990,00
NZXT S340 CA-S340W-W1 White11.920,0011.350,00
COOLER MASTER Silencio 550 RC-550-KKN112.590,0011.990,00
NZXT S340 CA-S340MB-GR12.590,0011.990,00
NZXT Phantom 240 CA-PH240-B7 Black13.120,0012.490,00
NZXT Phantom 240 CA-PH240-W1 White13.120,0012.490,00
COOLER MASTER MasterBox 5 MCX-B5S2-KWNN-03-MI13.220,0012.590,00
NZXT S340 Elite CA-S340W-B513.640,0012.990,00
NZXT S340 Elite CA-S340W-B313.640,0012.990,00
NZXT S340 Elite CA-S340W-B413.640,0012.990,00
COOLER MASTER Storm Enforcer SGC-1000-KWN114.060,0013.390,00
NZXT PHANTOM 410 CA-PH410-B114.270,0013.590,00
COOLER MASTER MasterCase Pro 3 MCY-C3P1-KWNN14.690,0013.990,00
NZXT H500i CA-H500W-BR14.690,0013.990,00
NZXT H500i CA-H500W-W114.690,0013.990,00
NZXT H500i CA-H500W-B114.690,0013.990,00
NZXT H500i CA-H500W-BL14.690,0013.990,00
COOLER MASTER 690 III CMS-693-KWN114.690,0013.990,00
NZXT S340 CA-S340W-TH Razer Edition15.470,0014.730,00
IN-WIN 303 crno15.740,0014.990,00
THERMALTAKE Overseer RX-I16.970,0016.160,00
NZXT Manta CA-MANTW-W117.840,0016.990,00
NZXT H440 CA-H442W-W1 White/Black18.890,0017.990,00
NZXT H440 CA-H442W-M8 Black18.890,0017.990,00
NZXT H440 CA-H442W-M1 Black/Red18.890,0017.990,00
NZXT H440 CA-H442W-M4 Black/Blue18.890,0017.990,00
NZXT Manta CA-MANTW-M218.890,0017.990,00
NZXT H440 CA-H442W-M0 Black/Orange18.890,0017.990,00
NZXT Noctis 450 CA-N450W-W119.100,0018.190,00
NZXT Noctis 450 CA-N450W-M119.834,0018.890,00
COOLER MASTER MasterCase Pro 5 MCY-005P-KWN0019.940,0018.990,00
COOLER MASTER MasterCase Maker 5 MCZ-005M-KWN0019.940,0018.990,00
COOLER MASTER CM Stryker SE SGC-5000W-KWN220.990,0019.990,00
COOLER MASTER CM Trooper SE SGC-5000-KWN220.990,0019.990,00
COOLER MASTER MasterCase H500P MCM-H500P-MGNN-S0020.990,0019.990,00
NZXT H400i SMART CA-H400W-BL20.990,0019.990,00
NZXT H400i SMART CA-H400W-BR20.990,0019.990,00
NZXT H400i SMART CA-H400W-WB20.990,0019.990,00
NZXT Manta CA-MANTW-M120.990,0019.990,00
COOLER MASTER MasterCase Pro 6 MCY-C6P2-KW5N-0122.040,0020.990,00
COOLER MASTER MasterCase Pro 6 MCY-C6P2-KW5N22.040,0020.990,00
COOLER MASTER MasterCase H500P Mesh MCM-H500P-MGNN-S1022.040,0020.990,00
COOLER MASTER Storm Trooper SGC-5000-KKN124.140,0022.990,00
IN-WIN 509 crno-sivo24.665,0023.490,00
IN-WIN 509 crno-crveno24.665,0023.490,00
NZXT H700i SMART CA-H700W-BB crno25.190,0023.990,00
NZXT H700i SMART CA-H700W-BL crno-plavo25.190,0023.990,00
NZXT H700i SMART CA-H700W-BR crno-crveno25.190,0023.990,00
NZXT H700i SMART CA-H700W-WB belo-crno25.190,0023.990,00
COOLER MASTER Storm Stryker SGC-5000W-KWN125.714,0024.490,00
COOLER MASTER MasterCase H500M MCM-H500M-IHNN-S0026.240,0024.990,00
IN-WIN 805C crno-crveno26.240,0024.990,00
IN-WIN 805C crno26.240,0024.990,00
COOLER MASTER MasterCase Maker 5 MSI Edition MCZ-005M-KWN00-MI30.440,0028.990,00
CHIEFTEC UNC-210HS-B-40031.490,0029.990,00
NZXT Phantom 820 CA-PH820-M131.490,0029.990,00
COOLER MASTER Cosmos C700P MCC-C700P-MG5N-S0039.890,0037.990,00
Matične ploče
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
ASUS A68HM-K5.344,005.090,00
GIGABYTE GA-H110-D3A6.290,005.990,00
MSI A320M PRO-E6.290,005.990,00
MSI H110M PRO-VD PLUS6.500,006.190,00
ASUS PRIME A320M-K6.500,006.190,00
MSI H110M PRO-VH6.604,006.290,00
GIGABYTE GA-H110M-DS26.710,006.390,00
ASUS H110M-R/C/SI6.710,006.390,00
GIGABYTE GA-H110M-S2V6.920,006.590,00
GIGABYTE GA-H110M-S26.920,006.590,00
ASUS PRIME A320M-R-SI6.990,006.650,00
ASUS H110M-D7.234,006.890,00
ASUS PRIME H310M-K R2.07.340,006.990,00
ASUS H110M-K7.455,007.100,00
GIGABYTE GA-H110M-S2H7.508,007.150,00
GIGABYTE GA-A320M-S2H7.612,007.250,00
GIGABYTE H310M S2V7.620,007.250,00
ASUS H110M-A/M.27.654,007.290,00
MSI H310M PRO-VL7.660,007.290,00
ASUS PRIME H110M-P7.660,007.290,00
MSI H310M PRO-VDH7.760,007.390,00
ASUS J1800I-C7.760,007.390,00
MSI H310M PRO-VD7.760,007.390,00
GIGABYTE GA-H110M-S2PV7.970,007.590,00
ASUS PRIME H310M-K8.080,007.690,00
ASUS H110M-A/DP8.080,007.690,00
GIGABYTE GA-H310M DS28.180,007.790,00
MSI H310M PRO-VH8.180,007.790,00
GIGABYTE H310M S2H8.390,007.990,00
GIGABYTE H310M H 2.08.390,007.990,00
GIGABYTE GA-B250M-D2V8.494,008.090,00
ASUS PRIME B250M-K8.600,008.190,00
ASUS H110M-PLUS8.600,008.190,00
ASUS PRIME B450M-K8.662,008.250,00
GIGABYTE B360M H8.820,008.400,00
MSI H310M PRO-M28.920,008.490,00
GIGABYTE J4005N D2P9.230,008.790,00
ASUS PRIME H310M-D9.230,008.790,00
GIGABYTE H310 D39.340,008.890,00
GIGABYTE B360M D2V9.345,008.900,00
ASUS PRIME B250M-A9.440,008.990,00
MSI B450M PRO-M29.550,009.090,00
ASROCK B450M-HDV9.650,009.190,00
GIGABYTE GA-B250M-DS3H9.712,009.250,00
ASUS PRIME H310M-A9.760,009.290,00
MSI B360M PRO-VD9.760,009.290,00
GIGABYTE H310M S2P9.760,009.290,00
ASUS PRIME H310M-D R2.09.860,009.390,00
ASUS TUF H310-PLUS GAMING9.860,009.390,00
GIGABYTE GA-970A-DS3P9.860,009.390,00
MSI H310M GAMING PLUS9.930,009.450,00
ASUS PRIME B350M-K9.964,009.490,00
ASUS H110I-PLUS10.030,009.550,00
ASUS PRIME H310M-E10.070,009.590,00
GIGABYTE B450M DS3H10.070,009.590,00
ASUS PRIME B350M-E10.174,009.690,00
ASUS PRIME H310M-C10.180,009.690,00
GIGABYTE B360M HD310.185,009.700,00
ASUS PRIME A320M-A10.280,009.790,00
ASUS B360M-K10.384,009.890,00
ASUS H110-PLUS10.384,009.890,00
MSI B360M PRO-VH10.700,0010.190,00
MSI H310-A PRO10.810,0010.290,00
ASUS TUF H310M-PLUS GAMING10.910,0010.390,00
GIGABYTE B360M DS3H10.910,0010.390,00
MSI B250 PC MATE11.014,0010.490,00
ASUS PRIME H310-PLUS11.020,0010.490,00
MSI B450M PRO-VDH V211.020,0010.490,00
ASROCK B450M PRO411.080,0010.550,00
ASROCK B360M PRO411.120,0010.590,00
ASUS STRIX B250G GAMING11.120,0010.590,00
ASUS PRIME B250M-C11.120,0010.590,00
ASUS EX-A320M-GAMING11.288,0010.750,00
ASUS PRIME B350M-A11.434,0010.890,00
ASUS PRIME B360M-C/CSM11.540,0010.990,00
ASUS PRIME B450M-A11.540,0010.990,00
GIGABYTE B360M D3P11.860,0011.290,00
GIGABYTE B450 AORUS M11.960,0011.390,00
ASUS PRIME B360M-A11.960,0011.390,00
ASUS B360M-C12.380,0011.790,00
MSI B450-A PRO12.380,0011.790,00
GIGABYTE B360M D3H12.484,0011.890,00
ASUS PRIME B250-PLUS12.484,0011.890,00
GIGABYTE GA-Z270P-D312.590,0011.990,00
ASUS PRIME B250M-PLUS12.590,0011.990,00
MSI B360-A PRO12.910,0012.290,00
ASUS PRIME B360-PLUS12.910,0012.290,00
ASUS PRIME H270M-PLUS12.915,0012.300,00
ASUS TUF B360M-PLUS GAMING13.220,0012.590,00
MSI H370 GAMING PLUS13.330,0012.690,00
ASUS PRIME B350-PLUS13.430,0012.790,00
MSI B450 GAMING PLUS13.492,0012.850,00
GIGABYTE B360M AORUS Gaming 313.534,0012.890,00
ASUS TUF B450M-PLUS GAMING13.540,0012.890,00
ASUS PRIME B365-PLUS13.640,0012.990,00
ASUS TUF B360-PLUS GAMING13.640,0012.990,00
MSI B360 GAMING PLUS13.640,0012.990,00
ASUS ROG STRIX B360-G GAMING14.060,0013.390,00
ASUS PRIME B450-PLUS14.060,0013.390,00
GIGABYTE B360N Wifi14.060,0013.390,00
GIGABYTE B450 AORUS ELITE14.170,0013.490,00
GIGABYTE H370M D3H GSM14.270,0013.590,00
MSI B360 GAMING ARCTIC14.270,0013.590,00
GIGABYTE Z370P D314.374,0013.690,00
GIGABYTE H370 HD314.380,0013.690,00
ASUS PRIME H270-PRO14.438,0013.750,00
ASROCK Z370 PRO414.480,0013.790,00
ASUS PRIME H370-A14.690,0013.990,00
ASUS STRIX B250F GAMING15.004,0014.290,00
ASUS TUF B360-PRO GAMING15.004,0014.290,00
ASUS TUF B450-PLUS GAMING15.110,0014.390,00
ASUS PRIME H370M-PLUS15.320,0014.590,00
ASUS PRIME Z270-P15.530,0014.790,00
ASUS TUF B450M-PRO GAMING15.530,0014.790,00
ASUS TUF H370-PRO GAMING15.530,0014.790,00
MSI Z370-A PRO16.020,0015.250,00
ASUS TUF B450-PRO GAMING16.170,0015.400,00
GIGABYTE Z370 HD316.370,0015.590,00
GIGABYTE Z370M D3H16.474,0015.690,00
GIGABYTE B360 AORUS Gaming 3 WiFi16.474,0015.690,00
ASUS PRIME Z370-P16.790,0015.990,00
ASUS ROG STRIX B360-F GAMING17.000,0016.190,00
ASUS PRIME Z370-P II17.104,0016.290,00
MSI Z370 GAMING PLUS17.110,0016.290,00
ASUS PRIME Z370M-PLUS II17.420,0016.590,00
GIGABYTE Z390 UD17.840,0016.990,00
GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 317.840,0016.990,00
MSI X470 GAMING PLUS18.050,0017.190,00
ASUS STRIX B350-F GAMING18.890,0017.990,00
MSI Z390-A PRO19.100,0018.190,00
ASUS TUF X470-PLUS GAMING19.215,0018.300,00
ASUS ROG STRIX B450-F GAMING19.635,0018.700,00
ASUS TUF Z370-PLUS GAMING20.360,0019.390,00
GIGABYTE Z390 GAMING X20.360,0019.390,00
GIGABYTE X470 AORUS ULTRA GAMING20.680,0019.690,00
ASUS TUF Z370-PLUS GAMING II20.990,0019.990,00
MSI MPG Z390 GAMING PLUS20.990,0019.990,00
ASUS ROG STRIX H370-F GAMING21.724,0020.690,00
MSI MAG Z390 TOMAHAWK22.360,0021.290,00
ASUS TUF Z370-PRO GAMING22.670,0021.590,00
ASUS PRIME Z370-A II22.774,0021.690,00
GIGABYTE Z390 GAMING SLI22.984,0021.890,00
ASUS STRIX Z370-G GAMING23.720,0022.590,00
ASUS TUF Z390-PLUS GAMING23.824,0022.690,00
ASUS PRIME Z370-A23.930,0022.790,00
MSI Z370 GAMING PRO CARBON24.098,0022.950,00
GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming24.350,0023.190,00
ASUS ROG STRIX B450-E GAMING24.350,0023.190,00
ASUS TUF Z390M-PRO GAMING24.670,0023.490,00
ASUS STRIX Z370-H GAMING24.770,0023.590,00
GIGABYTE X570 GAMING X24.770,0023.590,00
ASUS TUF Z390-PRO GAMING25.400,0024.190,00
ASUS TUF Z390-PLUS GAMING WI-FI26.030,0024.790,00
GIGABYTE X470 AORUS Gaming 5 WiFi27.290,0025.990,00
ASUS PRIME Z390-A28.030,0026.690,00
ASUS ROG STRIX X470-F GAMING29.704,0028.290,00
GIGABYTE X470 AORUS Gaming 7 Wifi30.964,0029.490,00
ASUS TUF X299 MARK 131.280,0029.790,00
ASUS MAXIMUS IX APEX31.605,0030.100,00
GIGABYTE X570 AORUS ELITE31.810,0030.290,00
ASUS TUF X299 MARK 233.064,0031.490,00
ASUS MAXIMUS X HERO35.805,0034.100,00
ASUS MAXIMUS IX CODE38.840,0036.990,00
ASUS PRIME X299-A39.154,0037.290,00
GIGABYTE X299 AORUS Ultra Gaming Pro40.100,0038.190,00
ASUS CROSSHAIR VII HERO41.580,0039.600,00
GIGABYTE X399 AORUS Pro42.094,0040.090,00
ASUS PRIME X399-A42.830,0040.790,00
ASUS STRIX X299-E GAMING45.465,0043.300,00
ASUS ROG STRIX X399-E GAMING51.020,0048.590,00
GIGABYTE X399 DESIGNARE EX56.584,0053.890,00
GIGABYTE X399 AORUS XTREME64.040,0060.990,00
ASUS ROG ZENITH EXTREME73.490,0069.990,00
Napajanja
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
MS INDUSTRIAL MS-5001.680,001.600,00
Tester za napajanje II2.205,002.100,00
MISSION Q 500W2.205,002.100,00
MISSION Q 550W2.362,002.250,00
LC POWER LC420H-12 v1.33.098,002.950,00
LC POWER LC200SFX 200W3.412,003.250,00
LC POWER LC380M 380W3.454,003.290,00
LC POWER LC500H-12 v2.24.042,003.850,00
FSP SP500-A 9PA4507901 450W4.090,003.890,00
LC POWER LC300SFX 300W4.190,003.990,00
DEEPCOOL DE-580-BK 580W4.305,004.100,00
LC POWER LC600H-12 600W4.504,004.290,00
CHIEFTEC GPF-250P 250W4.924,004.690,00
CHIEFTEC APB-500B8 500W5.187,004.940,00
THERMALTAKE Litepower 550W PS-LTP-0550NPCNEU-25.560,005.290,00
THERMALTAKE TR2 S 450W5.620,005.350,00
SHARKOON SHP550 V2 550W6.290,005.990,00
LC POWER LC6550 V2.2 550W6.290,005.990,00
CHIEFTEC GPS-500A86.510,006.200,00
CHIEFTEC GPC-500S 500W6.920,006.590,00
CHIEFTEC GPE-500S 500W ECO7.119,006.780,00
CHIEFTEC GPS-550A8 550W7.130,006.790,00
LC POWER LC6560GP37.298,006.950,00
COOLER MASTER Elite V3 600W MPW-6001-ACABN17.340,006.990,00
LC POWER LC6650 Bronze7.444,007.090,00
NJOY Woden 650 650W PWPS-065A04W-BU01B7.444,007.090,00
CHIEFTEC GPC-600S 600W7.528,007.170,00
CHIEFTEC ELP-600S Element7.654,007.290,00
COOLER MASTER MasterWatt Lite MPX-5001-ACABW-EU 500W7.864,007.490,00
CHIEFTEC GPE-600S 600W ECO7.938,007.560,00
CHIEFTEC PSF-400B 400W bulk7.938,007.560,00
NJOY Woden 750 750W PWPS-075A04W-BU01B7.970,007.590,00
SEASONIC SS-520GB8.180,007.790,00
LC POWER LC6650GP38.180,007.790,00
CHIEFTEC ELP-700S Element8.284,007.890,00
SEASONIC SS-520GM28.390,007.990,00
CHIEFTEC GPS-600A88.600,008.190,00
CHIEFTEC GPS-700A8 700W8.662,008.250,00
CHIEFTEC GPE-700S 700W ECO8.704,008.290,00
SEASONIC SS-620GB8.704,008.290,00
SAMA ARMOR 550W Gold9.124,008.690,00
COOLER MASTER MasterWatt Lite MPX-6001-ACABW-EU 600W9.440,008.990,00
CHIEFTEC CTG-550C 550W9.566,009.110,00
COOLER MASTER MasterWatt Lite MPX-7001-ACABW-EU 700W9.964,009.490,00
SAMA ARMOR 650W Gold10.174,009.690,00
CHIEFTEC CTG-650C 650W10.174,009.690,00
LC POWER LC6560GP4 560W10.290,009.800,00
LC POWER LC8750III Prophecy 310.490,009.990,00
SHARKOON WPM700 700W10.490,009.990,00
SEASONIC SS-620GM210.804,0010.290,00
CHIEFTEC CTG-750C 750W10.888,0010.370,00
LC POWER LC6650GP4 650W10.910,0010.390,00
CHIEFTEC GPS-650C 650W11.330,0010.790,00
SAMA ARMOR 750W Gold11.330,0010.790,00
SAMA Forza 750W Gold11.540,0010.990,00
COOLER MASTER MWE Gold 550W MPY-5501-ACAAG11.540,0010.990,00
COOLER MASTER MasterWatt MPX-7501-AMAAB-EU 750W13.114,0012.490,00
CHIEFTEC GPS-750C 750W13.220,0012.590,00
COOLER MASTER MWE Gold 650W MPY-6501-AFAAG-EU13.640,0012.990,00
COOLER MASTER MasterWatt 750W TUF Edition MPX-7501-AMAAB-EF14.170,0013.490,00
COOLER MASTER MWE Gold 750W MPY-7501-AFAAG-EU15.220,0014.490,00
SEASONIC FOCUS Plus 750 Platinum SSR-750PX16.222,0015.450,00
CHIEFTEC APS-1000CB 1000W18.680,0017.790,00
CHIEFTEC GPS-1250C21.724,0020.690,00
LC POWER LC1650 1650W 2x80mm FAN21.830,0020.790,00
LC POWER LC1000 Platinum23.090,0021.990,00
SAMA Forza 1200W Platinum23.824,0022.690,00
LC POWER LC1200 Platinum25.714,0024.490,00
COOLER MASTER Vanguard RS-850-AFBAG1-EU 850W26.240,0024.990,00
CHIEFTEC GPM-1250C 1250W30.230,0028.790,00
COOLER MASTER Vanguard RS-A00-AFBAG1-EU 1000W30.440,0028.990,00
COOLER MASTER V1200W RS-C00-AFBAG1-EU38.840,0036.990,00
Oprema za kućišta
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
THUMBSCREWS Red 4kom210,00200,00
THUMBSCREWS Blue 4kom210,00200,00
THUMBSCREWS Black 4kom210,00200,00
XILENCE ZUB-XP-FF92.B FILTER262,00250,00
GEMBIRD CK-CAD2 Compressed Air 400ml578,00550,00
JETION JT-NCK005 Cleaner Kit630,00600,00
BARKAN Eco120 Screen Cleaning Kit 120ml630,00600,00
OMEGA FS-5130 Kompresovani vazduh630,00600,00
OMEGA Cleaner FS-5522735,00700,00
GEMBIRD CK-CAD4 Compressed Air 600ml830,00790,00
PLATINET PFS-5130 kompresovani vazduh840,00800,00
COOLER MASTER MCX-0005 M460 Thumbscrews1.040,00990,00
COOLER MASTER HDD Bracket 3-Bay za MasterCase 5 MCA-0005-K3HD02.625,002.500,00
Optika
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
LITE-ON iHAS122-142.050,001.950,00
LG GH24NSC02.050,001.950,00
ASUS DRW-24D5MT2.050,001.950,00
LG GH24NSD12.050,001.950,00
ASUS DRW-24F1MT2.050,001.950,00
SAMSUNG SH-224BB/BEBE SATA2.050,001.950,00
LITE-ON iHAS122-04 SATA2.050,001.950,00
SAMSUNG SH-224DB/BEBE2.050,001.950,00
ASUS DRW-24F1ST2.050,001.950,00
SAMSUNG SH-224FB/BEBE2.050,001.950,00
LITE-ON iHAS124-04HK2.090,001.990,00
LG GH24NS02.090,001.990,00
LG GH24NSB02.090,001.990,00
LG GH24NS952.210,002.100,00
LITE-ON iHAS120-04 SATA2.210,002.100,00
ASUS SDRW-08U1MT2.210,002.100,00
LITE-ON iHAS124-142.210,002.100,00
LITE-ON DS-8A9SH DVD-RW Notebook2.630,002.500,00
LITE-ON DS-8ABSH DVD-RW Notebook2.630,002.500,00
LITE-ON DS-8ACSH-24 Slim SATA2.730,002.600,00
TRANSCEND TS8XDVDS-K DVD-RW USB3.454,003.290,00
ASUS SDRW-08D2S-U Lite White3.454,003.290,00
LG GP57EB40 DVD-RW Slim Usb3.470,003.300,00
ASUS SDRW-08D2S-U Lite Black3.728,003.550,00
LG BH16NS55 BLU-RAY9.650,009.190,00
LG BH16NS40 BLU-RAY10.805,0010.290,00
ASUS BW-16D1HT BLU-RAY11.540,0010.990,00
LG BE16NU50 External BLU-RAY14.170,0013.490,00
ASUS SBW-06D2X-U BLU-RAY14.595,0013.900,00
ASUS BW-12D1S-U External Blu-Ray USB 3.018.890,0017.990,00
Procesori
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
AMD A6-9500 3.5GHz4.630,004.410,00
AMD A6-9500E 3.0GHz5.344,005.090,00
AMD Athlon 200GE 3.2GHz6.290,005.990,00
INTEL Celeron G4900 3.1GHz6.394,006.090,00
AMD A8-9600 3.1GHz6.458,006.150,00
INTEL Celeron G3900 2.8GHz6.489,006.180,00
INTEL Celeron G3930 2.9GHz6.710,006.390,00
AMD Athlon X4 950 3.5GHz6.804,006.480,00
AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz7.654,007.290,00
INTEL Pentium G4560 3.5GHz8.284,007.890,00
AMD A10-9700 3.5GHz8.925,008.500,00
INTEL Pentium G5400 3.7GHz9.440,008.990,00
AMD A12-9800E 3.1GHz9.440,008.990,00
INTEL Pentium G4400 3.3GHz9.650,009.190,00
AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz11.014,0010.490,00
AMD Ryzen 3 2300X 3.5GHz12.904,0012.290,00
AMD Ryzen 3 1300X 3.5GHz13.902,0013.240,00
AMD Ryzen 5 1400 3.2GHz14.270,0013.590,00
INTEL Pentium G5600 3.9GHz14.595,0013.900,00
AMD Ryzen 5 1600 3.4GHz16.118,0015.350,00
AMD Ryzen 5 2400G 3.6GHz16.474,0015.690,00
AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz16.790,0015.990,00
AMD Ryzen 5 1500x 3.6GHz17.168,0016.350,00
INTEL Core i3-6100 3.7GHz17.210,0016.390,00
INTEL Core i3-7100 3.9GHz17.314,0016.490,00
INTEL Core i3-8100 3.6GHz19.058,0018.150,00
AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz19.688,0018.750,00
INTEL Core i3-7300 4.0GHz19.940,0018.990,00
INTEL Core i5-7640X 4-Core 4.0GHz19.940,0018.990,00
INTEL Core i3-7350K 4.2GHz20.632,0019.650,00
AMD Ryzen 7 1700 3.0GHz21.777,0020.740,00
INTEL Core i3-8300 3.7GHz23.090,0021.990,00
INTEL Core i5-9400F 2.9GHz23.090,0021.990,00
INTEL Core i5-7400 3.0GHz23.510,0022.390,00
INTEL Core i5-6400 2.7GHz23.646,0022.520,00
AMD Ryzen 5 2600X 3.6GHz24.664,0023.490,00
AMD Ryzen 7 1700X 3.4GHz24.874,0023.690,00
INTEL Core i5-8400 2.8GHz25.714,0024.490,00
AMD Ryzen 7 2700 3.2GHz26.660,0025.390,00
INTEL Core i5-7500 3.4GHz26.722,0025.450,00
INTEL Core i5-6600K26.932,0025.650,00
INTEL Core i5-7600 3.5GHz28.455,0027.100,00
AMD Ryzen 7 1800X 3.6GHz30.429,0028.980,00
INTEL Core i5-8500 3.0GHz31.164,0029.680,00
INTEL Core i7-6700K34.419,0032.780,00
INTEL Core i5-9600K 3.7GHz34.797,0033.140,00
INTEL Core i5-8600K 3.6GHz34.954,0033.290,00
INTEL Core i5-8600 3.1GHz35.679,0033.980,00
AMD Ryzen 7 2700X 3.7GHz36.110,0034.390,00
INTEL Core i7-6800K 3.4GHz40.005,0038.100,00
INTEL Core i7-7740X 4-Core 4.3GHz40.929,0038.980,00
AMD Ryzen Threadripper 1900X 3.8GHz40.950,0039.000,00
INTEL Core i7-8700 3.2GHz41.422,0039.450,00
INTEL Core i7-7700 3.6GHz41.422,0039.450,00
AMD Ryzen 7 3700X 3.6GHz44.625,0042.500,00
INTEL Core i7-7700K 4.2GHz46.410,0044.200,00
INTEL Core i7-7800X 6-Core 3.5GHz48.394,0046.090,00
INTEL Core i7-8700K 3.7GHz49.444,0047.090,00
AMD Ryzen 7 3800X 3.9GHz54.274,0051.690,00
INTEL Core i7 9700K 3.6GHz55.545,0052.900,00
AMD Ryzen Threadripper 1920X 3.5GHz59.524,0056.690,00
INTEL Core i9-9900K 3.6GHz64.564,0061.490,00
INTEL Core i7-7820X 3.6Ghz65.090,0061.990,00
INTEL Core i7-8086k 4.0GHz70.298,0066.950,00
AMD Ryzen Threadripper 1950X 3.4GHz105.472,00100.450,00
AMD Ryzen Threadripper 2950X 3.5GHz121.790,00115.990,00
INTEL Core i9-7900X 3.3GHz123.165,00117.300,00
INTEL Core i9-7920X 2.9GHz136.479,00129.980,00
AMD Ryzen Threadripper 2990WX 3.0GHz241.479,00229.980,00
RAM memorije
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
KINGSTON DDR3 2GB 1333MHz KVR13N9S6/21.942,001.850,00
KINGSTON KVR13S9S6/22.090,001.990,00
KINGSTON KVR16N11S6/22.520,002.400,00
KINGSTON DDR3 4GB KVR16LN11/42.824,002.690,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 4GB KVR16S11S8/42.824,002.690,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 2GB KVR16S11S6/22.877,002.740,00
KINGSTON KVR24N17S6/42.930,002.790,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 2GB KVR16LS11S6/22.930,002.790,00
CRUCIAL 4GB 2400MHz CT4G4DFS824A3.034,002.890,00
KINGSTON 4GB HX318C10FB/4 Fury Black3.560,003.390,00
KINGSTON 4GB HX424C15FB/4 Fury Black3.622,003.450,00
TRANSCEND DDR2 2GB JM800QLU-2G3.770,003.590,00
ADATA DDR3 4GB AD3U1600W4G11-B3.770,003.590,00
ADATA SO-DIMM DDR3 4GB ADDS1600W4G11-S3.780,003.600,00
KINGSTON HX426C15FB/4 Fury Black3.980,003.790,00
TRANSCEND DDR4 4GB JM2666HLH-4G4.190,003.990,00
KINGSTON KVR16N11S8/44.190,003.990,00
ADATA SO-DIMM DDR4 4GB AD4S2400W4G17-B4.190,003.990,00
KINGSTON DDR2 2GB KVR800D2N6/2G4.190,003.990,00
ADATA SO-DIMM DDR3 4GB ADDS1600W4G11-B4.400,004.190,00
ADATA DDR3 8GB AD3U1600W8G11-B4.510,004.290,00
TRANSCEND DDR4 4GB JM2400HLH-4G4.510,004.290,00
KINGSTON DDR3 4GB KVR13N9S8/44.714,004.490,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 4GB KVR16LS11/44.714,004.490,00
KINGSTON 4GB HX318C10FR/4 Fury Red4.714,004.490,00
CRUCIAL 8GB 2400MHz CT8G4DFS824A4.820,004.590,00
KINGSTON 8GB HX318C10FR/8 Fury Red4.882,004.650,00
KINGSTON HX318LC11FB/8 Fury Black4.924,004.690,00
KINGSTON DDR3 8GB KVR16N11/84.924,004.690,00
KINGSTON SO-DIMM KVR24S17S8/84.924,004.690,00
ADATA SO-DIMM DDR3 8GB ADDS1600W8G11-S4.924,004.690,00
ADATA DDR4 8GB AD4U266638G19-S4.930,004.690,00
KINGSTON KVR16LN11/85.030,004.790,00
KINGSTON 4GB HX316C10FB/4 Fury Black5.134,004.890,00
KINGSTON 4GB HX421C14FB/4 Fury Black5.134,004.890,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 8GB KVR1333D3S9/8G5.240,004.990,00
KINGSTON DDR3 8GB KVR1333D3N9/8G5.240,004.990,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 8GB HX316LS9IB/8 Impact5.240,004.990,00
KINGSTON 8GB HX318C10FB/8 Fury Black5.240,004.990,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 8GB KVR16LS11/85.240,004.990,00
KINGSTON SO-DIMM DDR4 8GB KVR26S19S8/85.240,004.990,00
KINGSTON 8GB HX426C16FB2/8 Fury Black5.344,005.090,00
HYNIX SO-DIMM DDR4 8GB HMA81GS6AFR8N-UH5.460,005.200,00
KINGSTON HX424C15FB2/8 Fury Black5.512,005.250,00
KINGSTON SO-DIMM DDR3 8GB 1600MHz KVR16S11/85.554,005.290,00
KINGSTON SO-DIMM DDR4 4GB KVR24S17S6/45.764,005.490,00
KINGSTON HX424C15FR2/8 Fury Red5.764,005.490,00
ADATA DDR4 8GB AD4U240038G17-S5.828,005.550,00
TRANSCEND DDR4 8GB JM2400HLB-8G5.870,005.590,00
KINGSTON SO-DIMM DDR4 8GB HX426S15IB2/85.870,005.590,00
KINGSTON 8GB HX424C12PB3/8 Predator6.080,005.790,00
ADATA DDR4 4GB AD4U2400J4G17-B6.290,005.990,00
KINGSTON HX430C15PB3/8 Predator6.814,006.490,00
KINGSTON HX432C16PB3/8 Predator6.814,006.490,00
ADATA DDR4 8GB AD4U240038G17-B7.340,006.990,00
GEIL 8GB 3000MHz GSB48GB3000C16ASC7.340,006.990,00
ADATA XPG Z1 8GB AX4U300038G16-BRZ7.340,006.990,00
CORSAIR DDR4 8GB CMK8GX4M1D3000C16 Vengeance LPX7.340,006.990,00
ADATA DDR4 8GB AD4U2400W8G17-B7.970,007.590,00
KINGSTON 2x4GB HX430C15PB3K2/8 Predator9.020,008.590,00
KINGSTON KVR24N17D8/169.261,008.820,00
KINGSTON HX434C19FB2/8 Fury Black9.350,008.900,00
KINGSTON SO-DIMM DDR4 16GB KVR24S17D8/169.544,009.090,00
KINGSTON HX424C15FB/16 Fury Black9.754,009.290,00
KINGSTON SO-DIMM DDR4 16GB KVR26S19D8/169.754,009.290,00
KINGSTON HX424C15FR/16 Fury Red9.860,009.390,00
KINGSTON 2x8GB HX424C15FB2K2/16 Fury Black10.070,009.590,00
KINGSTON 16GB HX426C16FR/16 Fury Red10.070,009.590,00
KINGSTON HX421C14FB/16 Fury Black10.070,009.590,00
ADATA SO-DIMM DDR4 16GB AD4S2400316G17-B10.174,009.690,00
KINGSTON 2x4GB HX432C16PB3K2/8 Predator10.280,009.790,00
KINGSTON 8GB HX426C16FR2/8 Fury Red10.490,009.990,00
CRUCIAL 8GB 2133MHz CT8G4DFD821310.700,0010.190,00
KINGSTON HX426C13PB3/16 Predator10.700,0010.190,00
CRUCIAL 8GB 2133MHz CT8G4DFS821311.014,0010.490,00
ADATA DDR4 16GB AD4U2666316G19-S11.330,0010.790,00
KINGSTON 8GB HX429C15PB3A/8 Predator RGB11.340,0010.800,00
KINGSTON HX424C15FW2/8 Fury White11.540,0010.990,00
KINGSTON HX421C14FB2/8 Fury Black11.750,0011.190,00
KINGSTON HX426C16FB/16 Fury Black11.750,0011.190,00
KINGSTON HX432C18FB/16 Fury Black11.854,0011.290,00
KINGSTON HX429C17FB/16 Fury Black11.960,0011.390,00
KINGSTON KVR24N17S8/812.064,0011.490,00
KINGSTON HX430C15PB3/16 Predator13.430,0012.790,00
KINGSTON 2x8GB HX433C16PB3K2/16 Predator13.640,0012.990,00
ADATA DDR4 16GB AD4U2400316G17-S13.640,0012.990,00
KINGSTON 2x8GB HX432C16PB3K2/16 Predator13.850,0013.190,00
KINGSTON 2x8GB HX429C15PB3AK2/16 Predator RGB14.794,0014.090,00
KINGSTON 2x16GB HX424C15FBK2/32 Fury Black19.204,0018.290,00
KINGSTON 2x16GB HX424C15FRK2/32 Fury Red19.204,0018.290,00
KINGSTON 2x16GB HX426C16FBK2/32 Fury Black19.414,0018.490,00
KINGSTON 2x16GB HX424C12PB3K2/32 Predator20.780,0019.790,00
KINGSTON SO-DIMM DDR4 16GB HX421S13IB/16 Impact21.520,0020.490,00
KINGSTON 2x8GB HX436C17PB3K2/16 Predator24.885,0023.700,00
KINGSTON 4x8GB HX432C16PB3K4/32 Predator25.504,0024.290,00
KINGSTON 2x16GB HX432C18FBK2/32 Fury Black25.610,0024.390,00
KINGSTON 2x16GB HX430C15PB3K2/32 Predator26.134,0024.890,00
KINGSTON 2x16GB HX432C16PB3K2/32 Predator27.080,0025.790,00
KINGSTON 4x8GB HX433C16PB3K4/32 Predator35.070,0033.400,00
KINGSTON 4x8GB HX436C17PB3K4/32 Predator47.764,0045.490,00
KINGSTON 4x16GB HX432C16PB3K4/64 Predator50.704,0048.290,00
KINGSTON 4x16GB HX432C16PB3AK4/64 Predator RGB52.490,0049.990,00
SSD diskovi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
LC POWER LC-ADA-35-225 3.5 to 2x2.5530,00500,00
LC POWER LC-ADA-525-2535A 5.25" to 2.5-3.5"725,00690,00
KINGSTON A400 SA400S37/120G3.140,002.990,00
CRUCIAL BX500 120GB CT120BX500SSD13.140,002.990,00
WD 120GB M.2 Green WDS120G2G0B3.244,003.090,00
WD Green 120GB WDS120G2G0A3.460,003.290,00
ADATA 128GB SSD ASU800SS-128GT-C3.622,003.450,00
KINGSTON UV500 SUV500/120G3.770,003.590,00
KINGSTON 120GB mSATA SUV500MS/120G4.400,004.190,00
CRUCIAL BX500 240GB CT240BX500SSD14.510,004.290,00
ADATA 120GB SSD ASU650SS-120GT-C4.714,004.490,00
KINGSTON M.2 SATA SUV500M8/120G4.820,004.590,00
ADATA ASU650 240GB ASU650SS-240GT-R4.820,004.590,00
KINGSTON A400 SA400S37/240G5.030,004.790,00
WD Green 240GB WDS240G2G0A5.134,004.890,00
KINGSTON UV500 SUV500/240G5.344,005.090,00
ADATA 256GB SSD ASU800SS-256GT-C5.450,005.190,00
TRANSCEND SSD230 3D Nand 256GB TS256GSSD230S5.450,005.190,00
APACER AS350 Panther 240GB5.450,005.190,00
WD 240GB M.2 Green WDS240G2G0B5.764,005.490,00
TRANSCEND M.2 256GB TS256GMTE110S5.974,005.690,00
WD 250GB M.2 Blue WDS250G2B0B5.974,005.690,00
SILICON POWER 120GB S55 SP120GBSS3S55S256.080,005.790,00
KINGSTON 240GB mSATA SUV500MS/240G6.195,005.900,00
ADATA 256GB M.2 PCIe Gen 3 x4 NVMe ASX8200PNP-256GT-C6.604,006.290,00
TRANSCEND 120GB SSD220S TS120GSSD220S6.720,006.400,00
KINGSTON M.2 SATA SA1000M8/240G6.920,006.590,00
KINGSTON A400 SA400S37/480G7.024,006.690,00
ADATA 256GB M.2 PCIe Gen 3 x4 NVMe ASX6000PNP-256GT-C Pro7.024,006.690,00
KINGSTON M.2 SATA SUV500M8/240G7.090,006.750,00
WD Blue 250GB WDS250G2B0A7.130,006.790,00
ADATA ASD600 256GB ASD600-256GU31-CBK Black7.340,006.990,00
ADATA ASD600 256GB ASD600-256GU31-CRD Red7.340,006.990,00
TRANSCEND M.2 256GB TS256GMTE220S7.340,006.990,00
ADATA 240GB SSD ASU650SS-240GT-C7.550,007.190,00
CRUCIAL BX500 480GB CT480BX500SSD17.760,007.390,00
SAMSUNG M.2 SATA 250GB 860 EVO MZ-N6E250BW7.770,007.400,00
SAMSUNG SSD 250GB 860 EVO MZ-76E250B7.864,007.490,00
ADATA 256GB M.2 PCIe Gen 3 x2 NVMe ASX6000NP-256GT-C8.190,007.800,00
TRANSCEND 240GB SSD220S TS240GSSD220S8.810,008.390,00
ADATA 512GB SSD ASU800SS-512GT-C8.810,008.390,00
WD Blue 500GB WDS500G2B0A8.920,008.490,00
WD Black M.2 NVMe 250GB WDS250G2X0C9.230,008.790,00
SILICON POWER 240GB SSD SP240GBSS3S55S259.440,008.990,00
TRANSCEND 128GB SSD360 TS128GSSD360S9.555,009.100,00
ADATA 256GB M.2 ASU800NS38-256GT-C9.712,009.250,00
SAMSUNG M.2 NVMe 250GB 970 EVO MZ-V7E250BW10.490,009.990,00
SAMSUNG M.2 NVMe 250GB 970 EVO Plus MZ-V7S250BW10.770,0010.250,00
SAMSUNG SSD 500GB 860 EVO MZ-76E500B10.804,0010.290,00
INTEL M.2 SATA Optane Memory Series 32GB MEMPEK1W032GAXT10.920,0010.400,00
ADATA 512GB M.2 PCIe Gen 3 x4 NVMe ASX8200PNP-512GT-C PRO11.235,0010.700,00
TRANSCEND M.2 512GB TS512GMTE110S11.330,0010.790,00
KINGSTON UV500 SUV500/480G11.750,0011.190,00
KINGSTON M.2 SATA SUV500M8/480G11.750,0011.190,00
ADATA 512GB SSD ASU900SS-512GM-C12.490,0011.890,00
KINGSTON M.2 SATA SA1000M8/480G12.590,0011.990,00
ADATA 512GB M.2 PCIe Gen 3 x4 NVMe ASX6000PNP-512GT-C12.590,0011.990,00
SAMSUNG SSD 250GB 850 EVO MZ-75E250B12.590,0011.990,00
KINGSTON M.2 SATA SM2280S3G2/240G13.114,0012.490,00
SAMSUNG M.2 SATA 500GB 860 EVO MZ-N6E500BW13.744,0013.090,00
SAMSUNG MSATA 500GB 860 EVO MZ-M6E500BW14.170,0013.490,00
KINGSTON HyperX SHSS37A/240G Savage14.480,0013.790,00
ADATA 512GB M.2 PCIe Gen 3 x2 NVMe ASX6000NP-512GT-C14.480,0013.790,00
WD 256GB M.2 PCIe Gen 3 WDS256G1X0C Black14.490,0013.800,00
SAMSUNG SSD 1TB 860 QVO MZ-76Q1T0BW14.690,0013.990,00
SAMSUNG SSD 256GB 860 PRO MZ-76P256B14.760,0014.050,00
SAMSUNG M.2 NVMe 960 EVO 250GB MZ-V6E250BW14.900,0014.190,00
SANDISK Extreme PRO 500GB SDSSDXPM2-500G-G2515.740,0014.990,00
SAMSUNG SSD 256GB 850 Pro MZ-7KE256BW15.855,0015.100,00
SAMSUNG M.2 NVMe 500GB 970 EVO MZ-V7E500BW16.580,0015.790,00
WD Black M.2 NVMe 500GB WDS500G2X0C17.210,0016.390,00
ADATA ASU750 1TB ASU750SS-1TT-C17.320,0016.490,00
KINGSTON HyperX Fury RGB SHFR200/480G17.420,0016.590,00
TRANSCEND 1TB TS1TMTE220S18.890,0017.990,00
ADATA 960GB SSD ASU650SS-960GT-C19.380,0018.450,00
WD Blue 1TB WDS100T2B0A19.414,0018.490,00
SAMSUNG SSD 500GB 850 EVO MZ-75E500B19.624,0018.690,00
SAMSUNG M.2 NVMe 512GB 970 PRO MZ-V7P512BW19.730,0018.790,00
SAMSUNG SSD 1TB 860 EVO MZ-76E1T0B19.730,0018.790,00
SAMSUNG M.2 NVMe 500GB 960 EVO MZ-V6E500BW19.940,0018.990,00
KINGSTON A400 SA400S37/960G20.060,0019.100,00
TRANSCEND 480GB SSD220S TS480GSSD220S20.632,0019.650,00
ADATA 1TB SSD ASU800SS-1TT-C21.830,0020.790,00
SAMSUNG SSD 512GB 860 PRO MZ-76P512B21.940,0020.890,00
KINGSTON M.2 SATA SUV500M8/960G26.770,0025.490,00
KINGSTON UV500 SUV500/960G27.080,0025.790,00
ADATA 1TB SSD ASU900SS-1TM-C27.150,0025.850,00
SAMSUNG M.2 NVMe 1TB 860 EVO MZ-N6E1T0BW27.248,0025.950,00
ADATA 1TB M.2 PCIe Gen 3 x4 NVMe ASX8000NPC-1TM-C27.290,0025.990,00
KINGSTON M.2 NVMe SKC1000/480G27.460,0026.150,00
SAMSUNG MSATA 1TB 860 EVO MZ-M6E1T0BW27.820,0026.490,00
ADATA 960GB M.2 PCIe Gen 3 x4 NVMe ASX8200NP-960GT-C28.090,0026.750,00
SAMSUNG SSD 512GB Pro MZ-7KE512BW29.820,0028.400,00
KINGSTON HyperX Fury RGB SHFR200/960G31.490,0029.990,00
WD Black M.2 NVMe 1TB WDS100T2X0C33.070,0031.490,00
SAMSUNG M.2 NVMe 960 PRO 512GB MZ-V6P512BW34.324,0032.690,00
SAMSUNG SSD 1TB 850 EVO MZ-75E1T0B37.642,0035.850,00
ADATA 2TB SSD ASU800SS-2TT-C39.430,0037.550,00
CRUCIAL 1050GB MX300 CT1050MX300SSD139.742,0037.850,00
MICRON 1100 Series 1TB MTFDDAK1T0TBN-1AR1ZABYY41.464,0039.490,00
SAMSUNG SSD 1TB 860 PRO MZ-76P1T0B43.984,0041.890,00
SAMSUNG M.2 NVMe 1TB 970 EVO MZ-V7E1T0BW45.140,0042.990,00
SAMSUNG M.2 NVMe 1TB 960 PRO MZ-V6P1T0BW45.350,0043.190,00
SAMSUNG SSD 1TB 850 Pro MZ-7KE1T0BW45.454,0043.290,00
SAMSUNG M.2 NVMe 960 EVO 1TB MZ-V6E1T0BW46.084,0043.890,00
SAMSUNG SSD 1TB 970 PRO MZ-V7P1T0BW52.240,0049.750,00
SAMSUNG SSD 2TB 860 EVO MZ-76E2T0B55.220,0052.590,00
KINGSTON UV500 SUV500/1920G61.590,0058.650,00
SAMSUNG M.2 SATA 2TB 860 EVO MZ-N6E2T0BW64.460,0061.390,00
SAMSUNG M.2 NVMe 2TB 970 EVO MZ-V7E2T0BW71.510,0068.100,00
SAMSUNG SSD 4TB 860 EVO MZ-76E4T0B130.190,00123.990,00
Zvučne kartice
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD CMP-SOUNDUSB13 5.1 3D730,00690,00
SPEED-LINK VIGO USB 2.1 SL-8850-SBK1.040,00990,00
GIGATECH GSC-U02 USB sound card1.040,00990,00
KONIG CMP-SOUNDUSB12 5.11.040,00990,00
INTEX CMI 8738 5.1Ch PCI1.145,001.090,00
KINGSTON HyperX Cloud HX-USCCPSS-BK USB Sound Card5.932,005.650,00
Računarske periferije
Čitači memoriskih kartica
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
KINGSTON FCR-MRG2 Card Reader410,00390,00
LC POWER LC-CR-1 USB 2.0 Card Reader830,00790,00
TRANSCEND TS-RDP5K892,00850,00
TRANSCEND Card Reader TS-RDF5K USB3.01.040,00990,00
TRANSCEND Card Reader TS-RDP8W1.354,001.290,00
GEMALTO USB-SL CT-40 Smart card reader1.365,001.300,00
GEMALTO USB-TR Smart card reader1.365,001.300,00
TRANSCEND TS-RDP9K OTG Card Reader1.418,001.350,00
KINGSTON USB 3.0 Card Reader FCR-MLG41.470,001.400,00
TRANSCEND Card Reader TS-RDP8K1.628,001.550,00
TRANSCEND Card Reader TS-RDF8K USB3.02.048,001.950,00
KINGSTON CardReader FCR-HS4 USB3.03.034,002.890,00
Externi hard diskovi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
MAXTOR M3 500GB STSHX-M500TCB5.355,005.100,00
WD 750GB WDBUZG7500ABK6.080,005.790,00
MAXTOR M3 1TB STSHX-M101TCB6.184,005.890,00
APACER AC233 1TB USB3.06.237,005.940,00
APACER AC630 1TB USB3.1 narandzasti6.468,006.160,00
WD Elements 1TB WDBUZG0010BBK6.489,006.180,00
TOSHIBA Canvio Basics 500GB HDTB305EK3AA6.668,006.350,00
ADATA AHV300-1TU31-CBK 1TB Black6.772,006.450,00
TOSHIBA Canvio Connect II 500GB HDTC805EK3AA7.035,006.700,00
WD Elements 500GB WDBUZG5000ABK7.077,006.740,00
ADATA AHV100-1TU3-CBK 1TB Black7.088,006.750,00
ADATA HC660 1TB AHC660-1TU31-CGY Gray7.234,006.890,00
WD My Passport 1TB WDBYNN0010BOR Orange7.234,006.890,00
WD My Passport 1TB WDBYNN0010BRD Red7.234,006.890,00
WD My Passport 1TB WDBYNN0010BYL Yellow7.234,006.890,00
WD My Passport 1TB WDBYNN0010BWT White7.234,006.890,00
WD My Passport 1TB WDBYNN0010BBL Blue7.234,006.890,00
WD My Passport 1TB WDBYNN0010BBK Black7.234,006.890,00
SEAGATE Expansion Portable 1TB STEA10004007.340,006.990,00
TOSHIBA Canvio Basics 1TB HDTB310EK3AA7.340,006.990,00
TRANSCEND TS1TSJ25M3S 1TB USB3.17.550,007.190,00
TRANSCEND TS1TSJ25M3G 1TB USB3.17.550,007.190,00
TRANSCEND TS1TSJ25H3P 1TB USB 3.07.550,007.190,00
TRANSCEND TS1TSJ25H3B 1TB USB 3.17.550,007.190,00
APACER AC730 1TB USB3.17.802,007.430,00
WD My Passport Ultra 1TB WDBTLG0010BGD Gold8.180,007.790,00
WD My Passport Ultra 1TB WDBTLG0010BGY Grey8.390,007.990,00
MAXTOR M3 2TB STSHX-M201TCB8.768,008.350,00
SEAGATE Backup Plus Slim 2TB crni STDR20002009.230,008.790,00
SEAGATE Backup Plus Slim 2TB plavi STDR20002029.230,008.790,00
APACER AC233 2TB USB3.09.366,008.920,00
APACER AC531 2TB USB3.1 plavi9.555,009.100,00
WD Elements 2TB WDBU6Y0020BBK9.618,009.160,00
WD My Passport 2TB WDBYFT0020BYL Yellow9.860,009.390,00
WD My Passport 2TB WDBYFT0020BOR Orange9.860,009.390,00
WD My Passport 2TB WDBYFT0020BWT White9.860,009.390,00
WD My Passport 2TB WDBYFT0020BRD Red9.860,009.390,00
WD My Passport 2TB WDBYFT0020BBL Blue9.860,009.390,00
WD My Passport 2TB WDBYFT0020BBK Black9.860,009.390,00
APACER AC630 2TB USB3.1 narandžasti10.132,009.650,00
WD My Passport 2TB WDBS4B0020BBK Black10.490,009.990,00
WD My Passport 2TB WDBS4B0020BBL Blue10.490,009.990,00
TRANSCEND TS2TSJ25C3N 2TB USB3.110.490,009.990,00
WD My Passport 2TB WDBS4B0020BRD Red10.490,009.990,00
WD My Passport 2TB WDBS4B0020BOR Orange10.490,009.990,00
WD Elements 2TB USB 3.0 WDBWLG0020HBK-EESN10.594,0010.090,00
APACER AC730 2TB USB3.110.920,0010.400,00
WD My Passport Ultra 2TB WDBFKT0020BGY Grey11.172,0010.640,00
WD My Passport Ultra 2TB WDBFKT0020BGD Gold11.172,0010.640,00
TRANSCEND TS2TSJ25H3B 2TB USB 3.111.182,0010.650,00
TRANSCEND TS2TSJ25M3S 2TB USB3.111.182,0010.650,00
TRANSCEND TS2TSJ25M3G 2TB USB3.111.182,0010.650,00
TRANSCEND TS2TSJ25H3P 2TB USB 3.011.182,0010.650,00
TOSHIBA Canvio Basics 2TB HDTB320EK3CA11.224,0010.690,00
WD My Passport Ultra 2TB WDBTLG0020BGY Grey11.445,0010.900,00
WD Elements Desktop 3TB WDBWLG0030HBK12.600,0012.000,00
TRANSCEND 3TB TS3TSJ35T312.810,0012.200,00
TOSHIBA Canvio Basics 3TB HDTB330EK3CA12.957,0012.340,00
WD Elements 3TB WDBU6Y0030BBK13.010,0012.390,00
MAXTOR M3 4TB STSHX-M401TCB13.744,0013.090,00
APACER AC233 3TB USB3.013.860,0013.200,00
WD My Book 3TB WDBBGB0030HBK14.164,0013.490,00
WD My Passport Ultra 3TB WDBFKT0030BGY Grey14.480,0013.790,00
WD My Passport 3TB WDBYFT0030BBL Blue15.004,0014.290,00
TRANSCEND 4TB TS4TSJ35T315.004,0014.290,00
WD My Passport 3TB WDBYFT0030BOR Orange15.004,0014.290,00
WD My Passport 3TB WDBYFT0030BRD Red15.004,0014.290,00
WD My Passport 3TB WDBYFT0030BYL Yellow15.004,0014.290,00
WD Elements 4TB USB 3.0 WDBWLG0040HBK-EESN15.110,0014.390,00
WD Elements 4TB WDBU6Y0040BBK15.120,0014.400,00
WD My Book 4TB WDBBGB0040HBK15.740,0014.990,00
ADATA HV620S 4TB AHV620S-4TU31-CBK Black15.855,0015.100,00
TRANSCEND TS3TSJ25H3P 3TB USB 3.015.928,0015.170,00
WD My Passport Ultra 3TB WDBFKT0030BGD Gold16.054,0015.290,00
WD My Passport 4TB WDBYFT0040BBK Black16.264,0015.490,00
WD My Passport 4TB WDBYFT0040BBL Blue16.264,0015.490,00
WD My Passport 4TB WDBYFT0040BRD Red16.264,0015.490,00
WD My Passport 4TB WDBYFT0040BWT White16.264,0015.490,00
WD My Passport 4TB WDBYFT0040BOR Orange16.264,0015.490,00
WD My Passport 4TB WDBYFT0040BYL Yellow16.264,0015.490,00
TRANSCEND 4TB TS4TSJ25H3B USB3.116.790,0015.990,00
TRANSCEND 4TB TS4TSJ25H3P USB3.116.790,0015.990,00
WD My Passport Ultra 4TB WDBFKT0040BGD Gold17.104,0016.290,00
WD My Passport Ultra 4TB WDBFKT0040BGY Grey17.104,0016.290,00
WD My Cloud Home 2TB WDBVXC0020HWT20.360,0019.390,00
WD My Book 6TB WDBBGB0060HBK20.559,0019.580,00
WD My Cloud Home 3TB WDBVXC0030HWT22.502,0021.430,00
WD My Cloud Home 4TB WDBVXC0040HWT23.614,0022.490,00
WD My Book 8TB WDBBGB0080HBK26.565,0025.300,00
WD My Cloud Home 6TB WDBVXC0060HWT29.284,0027.890,00
TRANSCEND 8TB TS8TSJ35T331.070,0029.590,00
WD My Cloud Home 8TB WDBVXC0080HWT34.220,0032.590,00
WD My Cloud Home Duo 4TB WDBMUT0040JWT37.790,0035.990,00
WD My Book Duo 8TB WDBFBE0080JBK45.255,0043.100,00
WD My Cloud Home Duo 8TB WDBMUT0080JWT49.980,0047.600,00
WD My Cloud Home Duo 16TB WDBMUT0160JWT85.144,0081.090,00
Fioke za hard diskove
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD EE2-U3S-2 USB3.01.150,001.090,00
LC POWER LC-25BUB USB2.01.250,001.190,00
LC POWER LC-Pro-25WU White1.260,001.200,00
LC POWER LC-25BU USB2.01.260,001.200,00
LC POWER LC-PRO-25BUB SATA1.320,001.250,00
LC POWER LC-PRO-25BU SATA1.370,001.300,00
LC POWER LC-25WU3 USB3.01.565,001.490,00
LC POWER LC-25USB3-II USB3.01.680,001.600,00
LC POWER LC-25U3-Diadem USB3.01.680,001.600,00
LC POWER LC-25U3B-Electra USB3.01.680,001.600,00
LC POWER LC-25U3-7B USB3.01.740,001.650,00
LC POWER LC-25BU3 USB3.01.740,001.650,00
LC POWER LC25U3-Capella USB3.01.740,001.650,00
LC POWER LC-25BUB3 Sata USB 3.01.774,001.690,00
LC POWER LC-25U3-7W USB3.01.775,001.690,00
TRANSCEND HDD Rack TS0GSJ25S3 Alu USB3.01.780,001.690,00
LC POWER LC-25U3-Becrux USB3.01.838,001.750,00
LC POWER LC-25U3-7B-ALU USB3.01.838,001.750,00
LC POWER LC-25U3-C1 USB 3.11.840,001.750,00
LC POWER LC-25U3-XL USB 3.01.880,001.790,00
LC POWER LC-25U3-Becrux-C1 USB3.12.480,002.370,00
LC POWER LC-35U3-Becrux USB3.03.098,002.950,00
LC POWER LC-35U3 USB3.03.098,002.950,00
LC POWER LC-35U3-Acrux USB3.03.140,002.990,00
LC POWER LC-DOCK-U3-III USB 3.03.622,003.450,00
LC POWER LC-DOCK-U3-II USB 3.03.622,003.450,00
LC POWER LC-DOCK-U3 USB 3.03.622,003.450,00
CHIEFTEC TLB-3141 SAS11.025,0010.500,00
QNAP NAS TS-231P26.870,0025.590,00
QNAP NAS TS-231P2-1G33.064,0031.490,00
QNAP NAS STORAGE TS-431X-2G55.640,0052.990,00
Kablovi i adapteri
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
SATA ADAPTER ZA NAPAJANJE160,00150,00
Audio 3.5mm-2RCA 2m210,00200,00
KABL USB 2.0 PRINTER 1.8m210,00200,00
Moleks racva 1 u 2210,00200,00
AUDIO 3.5mm - 3.5mm 1.0m210,00200,00
GEMBIRD SATA na MOLEX adapter CC-SATA-PS-M210,00200,00
Audio 3.5mm (4pin) - 2x3.5mm adapter 0.2m210,00200,00
Audio 3.5mm-2RCA 1.5m210,00200,00
KABL USB MICRO 0.5m210,00200,00
AUDIO 3.5mm M/F 1.5m210,00200,00
FAST ASIA kabl OTG USB-A - USB Micro-B F/M262,00250,00
KABL USB MINI 2.0m262,00250,00
AUDIO 3.5mm - 3.5mm 1.5m262,00250,00
Adapter US na EU263,00250,00
SATA III Kabl 0.5m263,00250,00
SATA KABL263,00250,00
USB PRODUZNI KABL 1.8m270,00250,00
KABL USB 2.0 PRINTER 2m270,00250,00
KABL 8pin to 8pin adapter270,00250,00
GEMBIRD Power Splitter MOLEX na CPU 4P CC-PSU-4270,00250,00
WINSTARS MOLEX na 2xSATA WS-SATA15P2H270,00250,00
USB PRODUZNI KABL 2m270,00250,00
AUDIO 3.5mm M/F 3m280,00270,00
KABL USB MINI 1.8m305,00290,00
ADAPTER HDMI F/F310,00290,00
AUDIO 3.5mm - 3.5mm 2.0m310,00290,00
Adapter 3.5mm (M) - 2x3.5mm (F)310,00290,00
SATA račva 1 u 2310,00290,00
KABL USB MICRO 1m315,00300,00
KABL USB MICRO 1.5m315,00300,00
MANHATTAN fan adapter 3-4pin320,00300,00
IPHONE 5/6 kabl 1m320,00300,00
HDMI adapter AF-AF HDAF2AF11320,00300,00
WIRETEK 4pin to 8pin adapter320,00300,00
GIGATECH KABL BOX USB MINI 4P 1.8M320,00300,00
USB PRODUZNI KABL 3m320,00300,00
KABL USB 2.0 PRINTER 3m320,00300,00
Kabl za graficku moleks - 6pin320,00300,00
WINSTAR WS-SATA15P7P power+data320,00300,00
GEMBIRD Dual USB na MINI USB 0.9m CCP-USB22-AM5P-3320,00300,00
Adapter 1x SATA M to 3x Moleks F320,00300,00
OMEGA USB 2.0 to Micro USB Flat Kabl 1m368,00350,00
Audio 3.5mm-2RCA 3m368,00350,00
AUDIO 3.5mm M/F 5m368,00350,00
Kabl za napajanje 1.8m370,00350,00
USB kabl USB A - USB A (M/M) 1.8m370,00350,00
LAPTOP KABL OSMICA370,00350,00
OMEGA USB 2.0 to Micro USB Kabl 1m370,00350,00
USB kabl USB A - USB A (M/M) 1m370,00350,00
WINSTARS Adapter DVI-VGA WS-DV245P370,00350,00
VIVANCO Audio produžni kabl A/M 3.5mm 2.5m410,00390,00
GIGATECH Firewire 4 to 4 pin410,00390,00
INTEX USB na 2x PS2410,00390,00
Kabl za napajanje UPS-PC 1.8m410,00390,00
CHIEFTEC USB3T2 USB3.0 to USB2.0 Adapter410,00390,00
VGA PRODUŽNI KABL M/F 1.8m410,00390,00
AUDIO 3.5mm - 3.5mm 5m410,00390,00
E-GREEN Adapter USB tip C na USB 3.0 M/F420,00400,00
GEMBIRD USB 3.0 Type-C adapter A-USB3-CMAF-01420,00400,00
USB PRODUZNI KABL 5m420,00400,00
LAPTOP KABL DETELINA420,00400,00
KABL USB 2.0 PRINTER 5m420,00400,00
USB 2.0 to Micro USB Kabl 1.8m420,00400,00
HDMI Kabl 1m472,00450,00
IPHONE 5/6 kabl 2m472,00450,00
Audio 3.5mm-2RCA 5.0m473,00450,00
ROTRONIC Secomp USB3.0 A-MicroB M/M 0.8m480,00450,00
KABL USB 3.0 A - Micro B M/M 2m520,00490,00
ADAPTER DVI-D (M) to HDMI (F)520,00490,00
VIP microUSB adapter520,00490,00
AC power adapter UK to EU A-AC-UKEU-001520,00490,00
USB 2.0 to Micro USB Kabl 3m520,00490,00
FAST ASIA kabl OTG USB-A - USB Mini-B F/M520,00490,00
WIRETEK HDMI AM-AF Angled 90 Adapter580,00550,00
HDMI Kabl 1.5m580,00550,00
WIRETEK Adapter DVI-D (M) - HDMI (F)580,00550,00
MS INDUSTRIAL Stream 1A Wall Charger620,00590,00
KABL Type-C na USB3.0 2m620,00590,00
ROLINE USB3.0 kabl M-M micro 2.0m620,00590,00
VIP AC EU - USB 1A adapter630,00600,00
OMEGA USB2.0 - Lightning690,00650,00
USB3.0 PRODUZNI KABL 3m690,00650,00
GEMBIRD AC EU - 2x USB 2.1A 1A adapter NPA-AC21725,00690,00
TITAN HDMI Kabl Flat 2m730,00690,00
E-GREEN HDMI kabl 2.0 M/M 2m730,00690,00
GREEN CONNECTION HDMI kabl M/M 1.8m730,00690,00
MS INDUSTRIAL mini HDMI - HDMI M/M 2.0m730,00690,00
MS INDUSTRIAL Stream 2.4A Wall Charger730,00690,00
WIRETEK HDMI kabl A-M/A-M 2.0m730,00690,00
EZ-COOL W-120 punjač za tablet i smartphone740,00700,00
OPTICKI KABL 3m790,00750,00
DisplayPort M/M kabl 1m790,00750,00
FAST ASIA HDMI (M) - Mini-C HDMI (M) 1m790,00750,00
TITAN HDMI Kabl Flat 3m830,00790,00
E-GREEN HDMI kabl 2.0 M/M 3m830,00790,00
XWAVE AC EU - 2x USB 2.1A 1A H22830,00790,00
VGA Kabl 1.8m830,00790,00
LC POWER LC-USB-CAR Adapter830,00790,00
WIRETEK HDMI kabl A-M/A-M 3.0m830,00790,00
CABLEXPERT CC-USB3-RECEPTACLE830,00790,00
GEMBIRD 24pin kabl za dva napajanja CC-PSU24-01840,00800,00
INTEX S/VIDEO 7PIN/3RCA840,00800,00
GREEN CONNECTION HDMI kabl M/M 3m892,00850,00
WINSTARS adapter SATA na ATA900,00850,00
VIP Car Adapter 2xUSB 2A935,00890,00
VIP AC EU - USB 2A adapter940,00890,00
VGA KABL M/M 3m940,00890,00
Car Charger MicroUSB940,00890,00
SONOROUS HDMI kabl 2m podesiv940,00890,00
KABL VGA TO DVI 2.0m950,00900,00
VGA PRODUŽNI KABL M/F 3m950,00900,00
Wiretek HDMI 1.4 A-M/A-M 3.0m950,00900,00
KABL DVI TO DVI 1.8m998,00950,00
WIRETEK HDMI to DVI 2.0m1.000,00950,00
SBS Micro USB Wall Charger 500mAh TETRAVMICRO1L1.000,00950,00
VIP AC EU - USB 2in1 Apple iPhone 5 adapter1.040,00990,00
GREEN CONNECTION HDMI kabl M/M 5m1.040,00990,00
CANYON Dual USB Car Charger CNE-CCA22SB1.040,00990,00
VGA KABL M/M 5m1.040,00990,00
ADAPTER miniDisplayPort na DisplayPort1.040,00990,00
VIEWCON adapter IDE to SATA1.040,00990,00
GREEN CONNECTION PCI USB2.0 4+1port XWT-UF161.040,00990,00
EZ-COOL CA-200B Car adapter 2xUSB 2A+1A1.040,00990,00
Kabl DVI TO DVI 2.0m1.040,00990,00
VGA KABL PRODUZNI 3m1.040,00990,00
WIRETEK HDMI kabl A-M/A-M 5.0m1.040,00990,00
TITAN HDMI Kabl Flat 5m1.040,00990,00
BARKAN HD18S1 HDMI kabl 1.8m1.040,00990,00
REMAX Dolfin Car Charger 2x USB 2.4A1.040,00990,00
GREEN CONNECTION Adapter IDE-SATA two-way XWT-RC151.040,00990,00
E-GREEN HDMI kabl 2.0 M/M 5m1.040,00990,00
OMEGA OUCC2IN1 microUSB + tablet Car Charger1.040,00990,00
KABL DVI TO DVI 3.0m1.103,001.050,00
BARKAN HD18E1 HDMI kabl 1.8m1.110,001.050,00
BARKAN HD18S2 HDMI kabl 1.8m1.150,001.090,00
JAVTEC PCI-E x1 - PCI-E x16 ekstender1.155,001.100,00
VIP AC EU - 2xUSB 2A adapter1.155,001.100,00
MS INDUSTRIAL Stream 2.1A Wall Charger Type-C1.155,001.100,00
VGA Splitter1.160,001.100,00
GREEN CONNECTION SAID-VIA1 RAID PCI IDE+SATA RAID 0.11.160,001.100,00
JAVTEC PCI-E x16 - PCI-E x16 ekstender1.160,001.100,00
WINSTARS WS-USBV2041P 4xUSB1.160,001.100,00
GREEN CONNECTION USB to RS232 GC-U2DB921.160,001.100,00
GEMBIRD USB 2.0 4+1 PCI card UPC-20-4P1.160,001.100,00
REMAX Dolfin Car Charger 3x USB 3.4A1.160,001.100,00
FAST ASIA Wall Charger 2A + Micro USB kabl1.160,001.100,00
WIRETEK HDMI to DVI 3m1.208,001.150,00
GEMBIRD EG-U4AC-01 4port USB Charger1.250,001.190,00
DisplayPort M/M kabl 1.8m1.250,001.190,00
KABL HDMI - DisplayPort M/M 2m1.250,001.190,00
NEWMB PCIe USB 3.0 2port N-EXPU2A1.250,001.190,00
BARKAN HD18P2 HDMI kabl 1.8m1.250,001.190,00
DisplayPort M/M kabl 2m1.250,001.190,00
DisplayPort M/M kabl 3m1.260,001.200,00
FAST ASIA Punjac IPhone 6/51.260,001.200,00
WINSTARS WS-PCI2x2321.260,001.200,00
Adapter DisplayPort (M) na VGA (F)1.260,001.200,00
Adapter DisplayPort (M) na DVI-I (F)1.320,001.250,00
GEMBIRD Passive HDMI Splitter DSP-2PH4-0021.320,001.250,00
ANSMANN 220V/USB adapter1.320,001.250,00
Adapter DisplayPort na HDMI1.320,001.250,00
FIESTA FCEU microUSB + tablet charger1.320,001.250,00
GREEN CONNECTION HDMI kabl M/M 10m1.354,001.290,00
WINSTAR WS-CAUDB25 USB-PARALLEL1.370,001.300,00
ADAPTER USB(A) - Parallel(F)1.370,001.300,00
SANDBERG Car Charger 2xUSB 440-401.460,001.390,00
WIRETEK mini DisplayPort na HDMI1.470,001.400,00
GREEN CONNECTION PCI 1xLPT+2xRS2321.470,001.400,00
INTEX IT-597 PCI 2xSerial 1xParallel1.530,001.450,00
VGA PRODUŽNI KABL M/F 5m1.530,001.450,00
Adapter HDMI na VGA1.564,001.490,00
ADAPTER DVI-D na VGA (M/F)1.564,001.490,00
INTEX PCI SATA/IDE Controller1.570,001.490,00
PCI-E RISER USB 3.0 PCI-E 1x to 16x riser card1.570,001.490,00
JAVTEC PCIe Controller IDE + SATA1.580,001.500,00
VIEWCON USB to RS232 Adapter1.580,001.500,00
WIRETEK USB to RS232 Adapter1.580,001.500,00
WINSTARS PCIE2S 2xRS232 PCI-Ex11.630,001.550,00
DisplayPort M/M kabl 5m1.670,001.590,00
GREEN CONNECTION 1394 3F1M-VIA PCIe 3+1port1.740,001.650,00
SBB Travel Charger kit + 4 adaptera IN0TMAU001.740,001.650,00
GREEN CONNECTION PCIe USB3.0 2port1.774,001.690,00
V.TOP PCIe USB 3.0 2port PUH3021.780,001.690,00
NEWMB PCIe USB 3.0 4port N-EXPU4A1.780,001.690,00
V.TOP PCIe USB 3.0 4port PUH3041.780,001.690,00
TRANSCEND PCIe 2xUSB3.0 Card TS-PDU31.780,001.690,00
DIGITUS PCI 2xSerial DS330011.840,001.750,00
VGA KABL M/M 10m1.840,001.750,00
GREEN CONNECTION 2S-9922 PCIe to 2xRS2321.950,001.850,00
ADAPTER Type-C to HDMI M/F1.990,001.890,00
VCOM USB 2.0 TO IDE/SATA CABLE1.990,001.890,00
FAST ASIA Mini DisplayPort (M) - VGA D-sub (F)2.050,001.950,00
GREEN CONNECTION PCIe 2xSerial 1xParallel 2S1P-99012.090,001.990,00
GEMBIRD HDMI Switch 5ports DSW-HDMI-532.090,001.990,00
JAVTEC PCI kontroler 2xSATA2.090,001.990,00
E-GREEN PCIe to 2x RS232 PCE382-2S2.090,001.990,00
VGA PRODUŽNI KABL M/F 10m2.260,002.150,00
GEMBIRD USB to IDE and SATA adapter AUSI012.362,002.250,00
GREEN CONNECTION PCIe LPT+ 2xRS232 2S1P-99012.510,002.390,00
VGA KABL M/M 15m2.510,002.390,00
JAVTEC PCIe kontroler 2xSerial + Parallel2.720,002.590,00
FAST ASIA Mini DisplayPort - HDMI + DisplayPort + DVI-I Dual Link2.790,002.650,00
VIEWCON USB3.0 na SATA VE6852.790,002.650,00
JAVTEC PCIe kontroler 3xFireWire IEEE 13943.000,002.850,00
VGA KABL M/M 20m3.140,002.990,00
JAVTEC PCI kontroler 4xSATA3.260,003.100,00
JAVTEC PCI-E kontroler 2xSerial3.340,003.180,00
VIEWCON VGA+USB+Audio to HDMI3.770,003.590,00
E-GREEN PCIe 2port SATA III RAID kontroler4.090,003.890,00
LYCOM PCIe to 2x SATA III PE-115H4.150,003.950,00
ADAPTER Type-C to HDMI. 2x USB3.0. LAN. SD. USB-C7.460,007.100,00
SFTP eksterni samonoseći kabl CAT6 sa čeličnom žicom10.490,009.990,00
Kompleti (Mis+Tastatura)
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD MUS-6B-01 USB530,00500,00
CANYON CNE-CMSW1G830,00790,00
A4TECH A4-G3-200N-1 V-Track Wireless1.040,00990,00
MS INDUSTRIAL Theta Set1.250,001.190,00
GENIUS KM-130 USB1.460,001.390,00
GENIUS KM-2001.522,001.450,00
GENIUS Slimstar C1301.522,001.450,00
GENIUS C110 YU PS21.564,001.490,00
GENIUS C110 YU USB1.564,001.490,00
A4TECH KRS-8372 USB1.564,001.490,00
CANYON CNS-CMSW7G1.570,001.490,00
GENIUS KM-210 USB YU1.628,001.550,00
DELL KB216 Multimedia US USB Bela1.780,001.690,00
MS INDUSTRIAL Domino Wireless Set1.780,001.690,00
JETION JT-DKB057 Wireless Set1.880,001.790,00
JETION JT-DKB084 Wireless Set1.984,001.890,00
JETION JT-DKB085 Wireless Set beli1.984,001.890,00
GENIUS KB-8000X2.205,002.100,00
GENIUS SlimStar 80062.205,002.100,00
GENIUS SlimStar 8005 Wireless2.362,002.250,00
GENIUS Slimstar 8000ME2.362,002.250,00
A4TECH 3100N Wireless2.468,002.350,00
A4TECH 7100N V-Track Wireless2.572,002.450,00
GENIUS SlimStar 8008 Wireless2.720,002.590,00
REDRAGON Harpe K503RGB Gaming Keyboard2.830,002.690,00
HP Pavilion 300 4PH30AA Gaming Mouse2.890,002.750,00
HP Omen 400 3ML38AA Gaming Mouse3.000,002.850,00
JETION JT-DKB071 USB3.034,002.890,00
LOGITECH MK1203.140,002.990,00
LOGITECH MK240 Wireless3.255,003.100,00
REDRAGON Vajra & Centrophorus Set S1013.350,003.190,00
LOGITECH MK220 wireless3.412,003.250,00
ACER E1-521 E1-531 tastatura za notebook3.840,003.650,00
JETION JT-DKB089 Gaming Set3.874,003.690,00
HP Spectre 500 1AM58AA Silver Bluetooth4.090,003.890,00
HP Spectre 500 1AM57AA Ash Bluetooth4.090,003.890,00
HP Conferencing Keyboard K8P74AA4.190,003.990,00
Tastatura za laptop ASUS X554L4.520,004.300,00
LOGITECH MK235 Wireless Set4.672,004.450,00
DELL KM636 Wireless4.714,004.490,00
LOGITECH MK2704.778,004.550,00
HP Omen 600 1KF75AA Gaming Mouse5.140,004.890,00
LOGITECH K360 USB YU5.140,004.890,00
MICROSOFT Desktop 2000 Wireless Set M7J-00155.240,004.990,00
COOLER MASTER Devastator 3 SGB-3000-KKMF1-US Gaming5.764,005.490,00
COOLER MASTER Devastator II SGB-3030-KKMF1-US Gaming5.764,005.490,00
HP Pavilion Gaming 300 3VN40AA Mechanical Keyboard5.830,005.550,00
LOGITECH MK330 Wireless6.248,005.950,00
HP 800 Pavilion Wireless Set 4CE99AA6.820,006.490,00
COOLER MASTER MasterKeys Lite L Combo SGB-3040-KKMF1-US7.864,007.490,00
LOGITECH MK5208.295,007.900,00
DELL KM71410.490,009.990,00
HP Omen 1100 1MY13AA Mechanical Keyboard11.540,0010.990,00
LOGITECH MK710 Wireless Desktop13.324,0012.690,00
HP Omen Sequencer 2VN99AA Gaming Keyboard16.270,0015.490,00
RAZER Orbweaver Chroma Elite RGB RZ07-01440100-R3M119.624,0018.690,00
LOGITECH MX800 Wireless19.834,0018.890,00
Memorijske kartice
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
KINGSTON SDC4/16GBSP480,00450,00
KINGSTON MicroSDHC 8GB SDC4/8GB578,00550,00
TRANSCEND MicroSDXC 16GB TS16GUSD300S830,00790,00
KINGSTON MicroSDHC 80R SDCS/16GB830,00790,00
KINGSTON MicroSDXC SDCS/16GBSP830,00790,00
TRANSCEND SDHC 8GB TS8GSDHC4892,00850,00
TRANSCEND Micro SD 8GB + SD Adapter TS8GUSDHC10892,00850,00
SANDISK Ultra Fit 16GB892,00850,00
ADATA MicroSDHC 8GB AUSDH8GCL4-RA1934,00890,00
TRANSCEND Micro SD 8GB + SD Adapter TS8GUSDU1934,00890,00
KINGSTON MicroSDHC 8GB Class 10 SDC10/8GB998,00950,00
TRANSCEND SDHC 8GB TS8GSDHC10998,00950,00
ADATA MicroSDHC 16GB AUSDH16GUICL10-RA11.040,00990,00
ADATA MicroSDHC 16GB AUSDH16GUICL10A1-RA11.040,00990,00
ADATA Micro SD 8GB AUSDH8GUICL10-RA11.040,00990,00
TRANSCEND MICRO SD 8GB TS8GUSDHC41.040,00990,00
TRANSCEND MicroSDXC 32GB TS32GUSD300S1.040,00990,00
SANDISK Cruzer Dial 32GB1.040,00990,00
KINGSTON MicroSDHC 16GB SDC4/16GB1.155,001.100,00
TRANSCEND MicroSDHC 16GB TS16GUSDHC101.250,001.190,00
KINGSTON MicroSDHC 16GB class10 + adapter SDC10G2/16GB1.250,001.190,00
SANDISK Ultra Fit 32GB1.250,001.190,00
TRANSCEND MicroSDHC 16GB TS16GUSDCU11.250,001.190,00
TRANSCEND MicroSDHC 16GB TS16GUSDU11.312,001.250,00
KINGSTON MicroSDHC 80R SDCS/32GB1.354,001.290,00
KINGSTON MicroSDHC SDCAC/16GBSP1.460,001.390,00
SANDISK Ultra Android Dual 32GB1.460,001.390,00
KINGSTON MicroSDHC 16GB class10 + adapter SDCA10/16GB1.522,001.450,00
KINGSTON MicroSDXC 32GB SDCG2/32GB1.570,001.490,00
KINGSTON MicroSDHC SDCAC/16GB1.628,001.550,00
SANDISK microSDHC 32GB Extreme SDSQXAF-032G-GN6MA1.732,001.650,00
KINGSTON SDCG/16GB Gold UHS-I U31.732,001.650,00
SANDISK Ultra Android Dual 64GB1.840,001.750,00
TRANSCEND MicroSDHC 32GB TS32GUSDCU11.880,001.790,00
TRANSCEND MicroSDHC 32GB TS32GUSDHC101.984,001.890,00
TRANSCEND MicroSDHC 64GB TS64GUSD300S2.090,001.990,00
KINGSTON MicroSDHC 32GB SDC4/32GB2.194,002.090,00
TRANSCEND TS32GJF790K 32GB USB3.02.205,002.100,00
SAMSUNG EVO PLUS UHS-I MicroSDHC MB-MC32GA2.300,002.190,00
SANDISK Cruzer Ultra Flair 64GB2.300,002.190,00
SANDISK Ultra Fit 64GB2.300,002.190,00
TRANSCEND MicroSDHC 32GB TS32GUSDU12.300,002.190,00
KINGSTON MicroSDHC 32GB class10 + adapter SDC10G2/32GB2.310,002.200,00
ADATA MicroSDHC 32GB AUSDH32GUICL10-RA12.468,002.350,00
KINGSTON MicroSDXC 80R SDCS/64GB2.510,002.390,00
KINGSTON Micro SD + adapter SDCAC/32GB2.614,002.490,00
APACER UHS-I V30 MicroSDHC 64GB AP64GMCSX10U7-R2.630,002.500,00
KINGSTON MicroSDHC 32GB class10 SDCA10/32GBSP2.680,002.550,00
SANDISK microSDHC 64GB Extreme SDSQXA2-064G-GN6MA2.824,002.690,00
KINGSTON MicroSDHC 32GB class10 + adapter SDCA10/32GB2.824,002.690,00
ADATA MicroSDHC 64GB AUSDX64GUICL10A1-RA12.940,002.800,00
KINGSTON SDCG/32GB Class U33.140,002.990,00
APACER UHS-I U1 MicroSDXC 64GB AP64GMCSX10U5-R3.255,003.100,00
KINGSTON MicroSDXC SDCA3/32GB Class U33.260,003.100,00
SAMSUNG MicroSDXC EVO PLUS 64GB MB-MC64GA3.622,003.450,00
ADATA MicroSDHC 128GB AUSDX128GUICL10A1-RA13.622,003.450,00
KINGSTON SDXC SDS/128GB class 103.675,003.500,00
KINGSTON MicroSDXC 64GB class10 + adapter SDC10G2/64GB3.770,003.590,00
KINGSTON MicroSDXC 64GB SDCG2/64GB3.780,003.600,00
TRANSCEND MicroSDHC 64GB TS64GUSDU14.400,004.190,00
KINGSTON MicroSDXC SDCA3/64GB Class U35.240,004.990,00
KINGSTON MicroSDXC SDCG/64GB Class U35.554,005.290,00
KINGSTON MicroSDHC+Adapter SDCA10/64GB5.775,005.500,00
APACER MicroSDXC 128GB AP128GMCSX10U5-R6.604,006.290,00
KINGSTON MicroSDHC 128GB class10 + adapter SDC10G2/128GB8.390,007.990,00
TRANSCEND MicroSDHC 128GB TS128GUSDU18.810,008.390,00
KINGSTON MicroSDXC 256GB SDCR/256GB9.440,008.990,00
Miševi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
JETION JT-DMS068 USB410,00390,00
OMEGA OM-07VB410,00390,00
ROTECH 50014 USB410,00390,00
OMEGA OM-07V USB410,00390,00
CLICK M-L0 USB miš472,00450,00
CANYON CNR-MSO01NM472,00450,00
GEMBIRD MUS-101 Optical USB520,00490,00
CANYON CNE-CMS3525,00500,00
CANYON CNE-CMS2525,00500,00
GENIUS DX-100620,00590,00
GENIUS DX-110 PS/2 Optical620,00590,00
A4TECH OP-720 3D PS2 Black683,00650,00
A4TECH OP-720 3D USB Black683,00650,00
GENIUS DX-150 USB Optical683,00650,00
GENIUS DX-150 USB Optical Orange683,00650,00
A4TECH N-301 V-Track Optical USB690,00650,00
GENIUS DX-110 USB Optical690,00650,00
A4TECH OP-620D-B724,00690,00
A4TECH OP-760 USB Black724,00690,00
GENIUS DX-130 USB730,00690,00
MS Alien 6D790,00750,00
GEMBIRD MUS-GU-01 G-laser USB790,00750,00
GENIUS DX-150X Red790,00750,00
YENKEE YMS 1015BK Suva USB Optical790,00830,00
GENIUS DX-150X USB Black790,00750,00
GENIUS DX-150X USB Blue790,00750,00
GEMBIRD MUSG-001 Optical Gaming830,00790,00
GEMBIRD MUSW-101 Wireless830,00790,00
JETION JT-DMS074 Wireless830,00790,00
YENKEE YMS 1015PE Suva830,00790,00
MS Wave 2830,00790,00
GEMBIRD MUSG-08 Optical Gaming830,00790,00
A4TECH N-500F V-Track Padless840,00800,00
GENIUS Micro Traveler892,00850,00
OMEGA OM-420B900,00850,00
JETION JT-NMS046 Wireless934,00890,00
JETION JT-DMS075934,00890,00
JETION JT-DMS027 Gaming935,00890,00
LOGITECH B100 USB940,00890,00
GENIUS X-G200 USB Optical Gaming950,00900,00
JETION JT-DMS056 Gaming1.040,00990,00
JETION JT-DMS071 Gaming1.040,00990,00
A4TECH A4-G3-630N V-Track Wireless1.040,00990,00
LOGITECH M901.040,00990,00
MS INDUSTRIAL King1.144,001.090,00
GENIUS NX-7005 USB HANGER1.145,001.090,00
GENIUS NX-7000 Wireless1.150,001.090,00
JETION JT-DMS0601.150,001.090,00
MS Booster Gaming mouse1.208,001.150,00
MS INDUSTRIAL Imperator 21.210,001.150,00
DELL MS116 USB1.210,001.150,00
LOGITECH B110 Silent Mouse1.250,001.190,00
GENIUS NS-6005 USB Wireless1.250,001.190,00
CANYON CNS-CMSW011.250,001.190,00
GENIUS NX-7010 USB Wireless1.250,001.190,00
CANYON CNS-CMSW6O1.354,001.290,00
CANYON CNS-CMSW6BL1.354,001.290,00
CANYON CNS-CMSW6G1.354,001.290,00
CANYON CNS-CMSW6Y1.354,001.290,00
CANYON CNS-CMSW4B1.418,001.350,00
CANYON CNS-CMSW41.418,001.350,00
GENIUS NX-7015 Wireless1.450,001.380,00
REDRAGON Nemeanlion M6021.523,001.450,00
REDRAGON Centrophorus M6011.523,001.450,00
REDRAGON Gainer M610 Gaming Mouse1.564,001.490,00
YENKEE YMS 2020 Phoenix Wireless Optical1.564,001.490,00
GENIUS DX-70001.564,001.490,00
REDRAGON Nothosaur M606 Gaming Mouse1.564,001.490,00
REDRAGON Nemeanlion 2 M602-1 Gaming Mouse1.564,001.490,00
LOGITECH M170 Wireless Mouse1.628,001.550,00
LOGITECH B170 Wireless Mouse1.628,001.550,00
YENKEE YMS 2015PE Monaco1.670,001.590,00
YENKEE YMS 2015BK Monaco Wireless Optical1.670,001.590,00
LOGITECH M171 Wireless Mouse1.880,001.790,00
LOGITECH M100 USB1.880,001.790,00
LOGITECH M1851.942,001.850,00
LOGITECH M1051.950,001.850,00
A4TECH X-710BK black USB2.090,001.990,00
YENKEE YMS 1010BK Dakar USB Optical2.090,001.990,00
REDRAGON Lavawolf M7012.205,002.100,00
A4TECH V7M Bloody Gaming2.258,002.150,00
A4TECH V8M Bloody Gaming2.300,002.190,00
A4TECH A90 Optic Micro Switch Blazing Bloody Gaming2.300,002.190,00
JETION JT-DMS062 Gaming2.370,002.250,00
HAMA EMC-500 Wireless Vertical Mouse2.404,002.290,00
A4TECH V5M Bloody2.468,002.350,00
REDRAGON Mirage M690 Gaming Mouse2.580,002.450,00
REDRAGON Tiger M709 Gaming2.580,002.450,00
A4TECH A60 Optic Micro Switch Blazing Bloody Gaming2.580,002.450,00
YENKEE YMS 3009 HORNET Optical Gaming2.614,002.490,00
A4TECH X-748K2.615,002.490,00
A4TECH XL-740K USB BLK2.720,002.590,00
A4TECH F7 X7 V-Track Laser2.720,002.590,00
A4TECH J95 Bloody Gaming2.824,002.690,00
SHARKOON Zone M50 Gaming2.824,002.690,00
A4TECH XL-747H spider2.888,002.750,00
REDRAGON Inquisitor M7162.930,002.790,00
A4TECH T70 Optic Micro Switch Terminator Bloody Gaming2.992,002.850,00
REDRAGON Phoenix M702 Gaming Mouse3.035,002.890,00
REDRAGON Memeanlion Chroma M710 Gaming Mouse3.098,002.950,00
GENIUS AMMOX X1-400 Optical USB3.100,002.950,00
ASUS Cerberus Gaming Mouse3.140,002.990,00
REDRAGON Phoenix M702-2 Gaming Mouse3.140,002.990,00
REDRAGON Cobra Chroma M711 Gaming Mouse3.150,003.000,00
LOGITECH M2383.250,003.090,00
MSI Interceptor DS B1 gaming USB3.250,003.090,00
LOGITECH M280 Wireless3.350,003.190,00
LOGITECH M220 Silent Mouse3.350,003.190,00
REDRAGON Emperor M909 RGB3.664,003.490,00
ASUS ROG Sica White Gaming3.664,003.490,00
ASUS ROG Sica Gaming3.664,003.490,00
LOGITECH M2353.664,003.490,00
A4TECH TL9A Terminator Bloody Gaming Laser3.670,003.490,00
A4TECH TL80 Terminator Bloody Gaming Laser3.874,003.690,00
LOGITECH M325 Wireless3.980,003.790,00
LOGITECH M5003.980,003.790,00
REDRAGON Hydra M805 Gaming Mouse4.190,003.990,00
REDRAGON Impact M9084.504,004.290,00
DELL WM514 Wireless Laser4.780,004.550,00
LOGITECH M7055.030,004.790,00
LOGITECH M535 Bluetooth5.092,004.850,00
LOGITECH M330 Silent Plus Mouse5.150,004.900,00
COOLER MASTER MasterMouse S SGM-2006-KSOA15.240,004.990,00
COOLER MASTER Storm Alcor SGM-2005-KLOW15.240,004.990,00
LOGITECH M5575.360,005.100,00
REDRAGON Titanoboa M8025.408,005.150,00
ASUS ROG Strix Impact MOBA Gaming5.660,005.390,00
ASUS P302 ROG STRIX EVOLVE6.080,005.790,00
LOGITECH M5606.142,005.850,00
LOGITECH M510 wireless6.195,005.900,00
COOLER MASTER MasterMouse Pro L SGM-4006-KFOA16.290,005.990,00
RAZER Abyssus V2 RZ01-01900100-R3G16.604,006.290,00
LOGITECH M590 Wireless6.710,006.390,00
RAZER DeathAdder Essential RZ01-02540100-R3M16.814,006.490,00
RAZER Abyssus Essential RZ01-02160300-R3M16.814,006.490,00
LOGITECH G302 Daedalus Prime7.020,006.690,00
ASUS STRIX CLAW Gaming7.340,006.990,00
LOGITECH G403 Prodigy7.770,007.400,00
LOGITECH G303 Daedalus Apex8.820,008.400,00
RAZER Deathadder 20139.334,008.890,00
RAZER Basilisk RZ01-02330100-R3G19.440,008.990,00
LOGITECH G6029.555,009.100,00
LOGITECH G402 Hyperion Fury9.660,009.200,00
ASUS ROG GLADIUS II P502 Gaming Optical9.720,009.250,00
LOGITECH MX Anywhere 2 Meteorite10.280,009.790,00
LOGITECH MX Anywhere 2S Graphite10.280,009.790,00
LOGITECH Anywhere MX 210.350,009.850,00
LOGITECH M720 Triathlon10.400,009.900,00
LOGITECH MX Anywhere 2 Stone10.450,009.950,00
RAZER Deathadder Elite RZ01-02010100-R3G110.490,009.990,00
LOGITECH G502 Proteus Spectrum RGB10.910,0010.390,00
KINGSTON HX-MC001A/EM Pulsefire FPS10.910,0010.390,00
RAZER Lancehead Tournament Edition12.170,0011.590,00
RAZER Lancehead Mercury TE RZ01-02130200-R3M112.170,0011.590,00
LOGITECH MX Master 2S Graphite12.484,0011.890,00
LOGITECH MX Master Wireless12.710,0012.100,00
RAZER Naga Chroma13.114,0012.490,00
RAZER Mamba Tournament13.114,0012.490,00
Razer Mamba Elite RZ01-02560100-R3M113.640,0012.990,00
RAZER Naga Trinity Gaming Mouse RZ01-02410100-R3M115.214,0014.490,00
RAZER Naga Epic Chroma RZ01-01230100-R3G120.990,0019.990,00
RAZER Mamba 1600023.572,0022.450,00
Monitori
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
DELL AC511 Soundbar5.240,004.990,00
PHILIPS 193V5LSB2/108.180,007.790,00
ASUS VS197DE8.390,007.990,00
AOC M2060SWD2 LED8.920,008.490,00
BENQ GL955A LED9.440,008.990,00
BENQ DL2020 LED9.765,009.300,00
LG 19M38A-B9.860,009.390,00
ASUS VP228DE LED9.964,009.490,00
PHILIPS 223V5LSB2/10 LED10.070,009.590,00
AOC E2270SWN LED10.804,0010.290,00
PHILIPS 223V5LSB/00 LED11.224,0010.690,00
ACER V226HQLBbd LED11.540,0010.990,00
DELL E2016HV LED11.540,0010.990,00
DELL E2216HV LED12.212,0011.630,00
BENQ GW2270 LED12.212,0011.630,00
LG 20MP48A-P IPS LED12.274,0011.690,00
BENQ G2250 LED12.340,0011.750,00
ASUS VS228DE LED12.484,0011.890,00
BENQ GW2270H LED12.800,0012.190,00
BENQ DL2215 LED12.910,0012.290,00
DELL E2016H LED13.114,0012.490,00
ACER KA220HQbid13.330,0012.690,00
LG 22M37A-B13.340,0013.650,00
AOC i220SWH IPS LED13.598,0012.950,00
BENQ GW2270HM LED13.640,0012.990,00
PHILIPS 226V4LAB/00 LED13.640,0012.990,00
HP 22w 1CA83AA IPS LED13.960,0013.290,00
SAMSUNG S22F350FHUX LED14.122,0013.450,00
DELL E1916HV LED14.164,0013.490,00
ASUS VP247NA LED14.170,0013.490,00
BENQ GW2280 LED14.270,0013.590,00
ASUS VS247HR LED monitor14.584,0013.890,00
PHILIPS 223V5LHSB2/00 LED14.590,0013.890,00
BENQ GW225514.650,0013.950,00
AOC M2470SWH LED14.690,0013.990,00
BENQ GW2470H LED14.690,0013.990,00
PHILIPS 243V7QSB/00 IPS LED14.690,0013.990,00
BENQ BL702A LED monitor15.110,0014.390,00
SAMSUNG LS22E20KBS/EN LED15.110,0014.390,00
PHILIPS 240V5QDSB/00 LED monitor15.214,0014.490,00
DELL E2216H LED15.214,0014.490,00
DELL E1916H LED15.214,0014.490,00
DELL E2218HN LED15.267,0014.540,00
BENQ GW2470HL LED15.740,0014.990,00
DELL SE2216H LED15.740,0014.990,00
BENQ GL2460 LED15.960,0015.200,00
PHILIPS 243V5LHSB5/00 LED monitor16.060,0015.290,00
AOC I2281FWH IPS LED monitor16.060,0015.290,00
BENQ GW2470ML LED16.160,0015.390,00
LG 24M38A-B LED16.230,0015.450,00
ASUS VS247NR LED16.328,0015.550,00
BENQ GW2480 IPS LED16.474,0015.690,00
BENQ GL2580H LED16.480,0015.690,00
LG 22MK600M-B IPS16.538,0015.750,00
BENQ GW2470HM LED16.642,0015.850,00
PHILIPS 243V5QHABA/00 LED16.690,0015.890,00
PHILIPS 227E6EDSD/00 LED16.750,0015.950,00
PHILIPS 243V7QJABF/00 IPS LED16.790,0015.990,00
DELL E1715S LED16.790,0015.990,00
BENQ GW2265HM LED16.910,0016.100,00
PHILIPS 243V5LHAB/00 LED17.210,0016.390,00
BENQ GL2580HM LED17.320,0016.490,00
PHILIPS 246E9QJAB/00 IPS LED17.320,0016.490,00
PHILIPS 243V5QHSBA/00 LED17.330,0016.500,00
ASUS VS229HA LED17.420,0016.590,00
PHILIPS 227E6QDSD/0017.530,0016.690,00
PHILIPS 243V5LSB/0017.535,0016.700,00
HP 22 Pavilion 22xw J7Y67AA IPS17.700,0016.850,00
LG 22MP57VQ-P IPS LED17.840,0016.990,00
LG 24M38D-B18.050,0017.190,00
DELL SE2416H IPS LED18.322,0017.450,00
DELL SE2417HG IPS LED18.322,0017.450,00
PHILIPS 240V5QDAB/00 IPS18.330,0017.450,00
ASUS VP229HA LED monitor18.470,0017.590,00
LG 22MP58VQ-P IPS LED18.480,0017.600,00
HP ProDisplay P222va K7X30AA19.005,0018.100,00
DELL E2318H LED19.341,0018.420,00
DELL SE2419H IPS LED19.341,0018.420,00
HP MON 22er T3M72AA19.430,0018.500,00
LG 22MP68VQ-P IPS LED19.478,0018.550,00
HP 24fw IPS LED 3KS62AA19.834,0018.890,00
BENQ GL2760HE LED19.850,0018.900,00
AOC 27B1H LED19.950,0019.000,00
SAMSUNG S22E391H20.470,0019.490,00
HP 24EA IPS LED X6W26AA20.470,0019.490,00
HP 27w 1JJ98AA IPS LED20.470,0019.490,00
HP 22es T3M70AA IPS20.850,0019.850,00
BENQ GL2760H LED20.884,0019.890,00
DELL P2018H LED20.990,0019.990,00
LG 24MP59G-P IPS LED Gaming21.304,0020.290,00
DELL E2418HN LED21.378,0020.360,00
HP 24er IPS LED T3M80AA21.420,0020.400,00
SAMSUNG S24F350FHU21.620,0020.590,00
LG 24M47VQ-P IPS21.724,0020.690,00
LG 24MK600M-B IPS21.730,0020.690,00
LG 24MP48HQ-P IPS LED21.740,0020.700,00
BENQ GC2870HE LED21.788,0020.750,00
ASUS VS248HR LED21.830,0020.790,00
HP V243 W3R46AA21.998,0020.950,00
DELL P2217H IPS LED22.396,0021.330,00
DELL S2319H LED22.396,0021.330,00
BENQ RL2455 LED22.420,0021.350,00
LG 23MP68VQ-P IPS22.523,0021.450,00
PHILIPS 276E9QJAB/00 IPS LED22.570,0021.490,00
BENQ BL2480T LED23.090,0021.990,00
SAMSUNG LS24D590PLX23.090,0021.990,00
PHILIPS 273V7QSB/00 LED monitor23.090,0021.990,00
DELL E2417H IPS LED23.415,0022.300,00
DELL P2217 IPS LED23.415,0022.300,00
DELL P2219H IPS LED23.415,0022.300,00
BENQ GC2870H LED24.140,0022.990,00
ASUS VZ239Q IPS LED monitor24.460,0023.290,00
BENQ GW2780 IPS LED24.465,0023.300,00
SAMSUNG S24E510CS24.560,0023.390,00
DELL P2319H IPS LED24.943,0023.755,00
DELL P1917S IPS LED25.190,0023.990,00
DELL P2417H IPS LED25.452,0024.240,00
DELL S2419H Infinity Edge IPS LED25.452,0024.240,00
ASUS VG245H LED monitor25.924,0024.690,00
SAMSUNG C24F390FHU26.355,0025.100,00
DELL P2419H IPS LED26.470,0025.210,00
DELL SE2719H IPS LED26.470,0025.210,00
DELL SE2717H IPS LED26.470,0025.210,00
LG 27MP38VQ-B IPS LED26.764,0025.490,00
ASUS VG245HE LED monitor26.770,0025.490,00
ACER R271bmid UM.HR1EE.001 IPS LED27.090,0025.800,00
BENQ GW2870H LED27.150,0025.850,00
BENQ BL2423PT IPS LED monitor27.290,0025.990,00
BENQ EW277HDR LED27.500,0026.190,00
ASUS VC279H IPS LED28.550,0027.190,00
DELL S2418HN IPS LED29.526,0028.120,00
DELL P2219HC IPS LED29.526,0028.120,00
LENOVO Legion Y25f 65D9GAC4EU29.914,0028.490,00
HP 27es T3M86AA IPS LED30.240,0028.800,00
DELL U2412M UltraSharp IPS LED White30.544,0029.090,00
BENQ XL2411P ZOWIE LED30.544,0029.090,00
BENQ BL2706HT IPS LED30.550,0029.090,00
HP 27er T3M88AA LED30.770,0029.300,00
AOC Q2577PWQ IPS LED31.180,0029.690,00
BENQ RL2755 ZOWIE LED31.490,0029.990,00
DELL U2412M UltraSharp IPS LED31.563,0030.060,00
DELL S2419HGF LED Gaming31.563,0030.060,00
SAMSUNG S27F350FHUXEN LED32.030,0030.500,00
DELL P2419HC IPS LED32.582,0031.030,00
BENQ BL2420PT IPS LED33.600,0032.000,00
DELL U2417H UltraSharp IPS LED33.600,0032.000,00
LG 27MP58VQ IPS LED33.710,0032.100,00
ASUS VG248QE LED34.114,0032.490,00
DELL U2419H UltraSharp IPS LED34.618,0032.970,00
ASUS MG248QE LED35.164,0033.490,00
BENQ XL2411Z LED35.280,0033.600,00
DELL P2418D IPS LED35.637,0033.940,00
DELL S2719H Infinity Edge IPS LED35.637,0033.940,00
DELL P2719H IPS LED35.637,0033.940,00
LG 27MP67VQ-P IPS35.690,0033.990,00
LG 32MP58HQ-P IPS LED36.020,0034.300,00
BENQ XL2411 ZOWIE LED36.214,0034.490,00
DELL P2418HZ IPS LED Video Conferencing Monitor36.656,0034.910,00
LG 29UM69G-B IPS LED37.160,0035.390,00
BENQ GL2706PQ LED38.840,0036.990,00
SAMSUNG C27F390FHU38.840,0036.990,00
ASUS VK278Q39.890,0037.990,00
DELL U2415 UltraSharp IPS LED40.730,0038.790,00
BENQ BL2411PT IPS LED41.320,0039.350,00
DELL P2719HC IPS LED41.748,0039.760,00
LG 29UM57-P IPS LED42.790,0040.750,00
LG 29UM58-P IPS LED43.680,0041.600,00
DELL U2419HC UltraSharp IPS LED43.785,0041.700,00
SAMSUNG C27F591FDU46.515,0044.300,00
BENQ EL2870U LED46.930,0044.690,00
ASUS VG278Q LED monitor47.030,0044.790,00
BENQ XL2430 ZOWIE LED48.290,0045.990,00
DELL P2418HT IPS LED Professional48.878,0046.550,00
BENQ PD2700Q QHD IPS LED48.920,0046.590,00
BENQ XL2536 LED49.240,0046.890,00
DELL U2518D UltraSharp IPS LED50.914,0048.490,00
ASUS VP28UQG LED monitor52.910,0050.390,00
DELL S2719DGF LED Gaming53.970,0051.400,00
PHILIPS 288P6LJEB/0055.640,0052.990,00
DELL AW2518Hf Alienware Gaming56.690,0053.990,00
BENQ SW240 LED Photographer58.270,0055.490,00
BENQ XL2720Z LED58.270,0055.490,00
BENQ EX3200R LED59.110,0056.290,00
ASUS PB287Q60.155,0057.290,00
BENQ XL2540 ZOWIE LED61.940,0058.990,00
DELL P2415Q 4K IPS LED62.118,0059.160,00
SAMSUNG S32E590CS64.040,0060.990,00
ASUS VA32AQ IPS LED monitor64.150,0061.090,00
DELL S2817Q LED 4K66.192,0063.040,00
DELL U2717D UltraSharp IPS LED66.192,0063.040,00
BENQ XL2546 ZOWIE LED66.350,0063.190,00
DELL U2715H UltraSharp IPS69.248,0065.950,00
LG 29UC88-B IPS LED70.970,0067.590,00
BENQ EW3270ZL LED monitor70.970,0067.590,00
DELL UP2516D UltraSharp IPS LED71.284,0067.890,00
DELL U2719D UltraSharp InfinityEdge IPS LED71.284,0067.890,00
BENQ XL2740 ZOWIE LED71.390,0067.990,00
ASUS ROG MG278Q LED71.925,0068.500,00
DELL AW2518H Alienware Gaming74.340,0070.800,00
BENQ XL2730Z LED76.960,0073.290,00
DELL U2719DC UltraSharp InfinityEdge IPS LED77.396,0073.710,00
ASUS MG279Q IPS LED78.004,0074.290,00
BENQ XL2730 ZOWIE LED79.650,0075.850,00
DELL S2417DG LED Gaming81.470,0077.590,00
DELL P3418HW IPS LED81.470,0077.590,00
LG 34UM68-P IPS LED82.415,0078.490,00
DELL S2718D IPS LED Ultrathin86.562,0082.440,00
DELL U2718Q UltraSharp IPS LED 4K89.618,0085.350,00
BENQ SW2700PT IPS LED89.764,0085.490,00
DELL S2716DG Gaming LED94.710,0090.200,00
ASUS ROG SWIFT PG278Q99.740,0094.990,00
DELL UP2716D UltraSharp IPS LED101.840,0096.990,00
ASUS ROG SWIFT PG279Q109.820,00104.590,00
ASUS MX34VQ LED monitor128.410,00122.290,00
BENQ PD3200U 4K IPS LED130.190,00123.990,00
DELL U3415W UltraSharp WQHD IPS LED132.394,00126.090,00
DELL U3417W UltraSharp IPS LED 4K155.820,00148.400,00
ASUS ROG SWIFT PG348Q IPS161.690,00153.990,00
DELL U3219Q 4K IPS LED162.950,00155.190,00
DELL U3419W WQHD IPS LED162.950,00155.190,00
DELL UP3017 UltraSharp IPS LED175.172,00166.830,00
DELL U3818DW UltraSharp 4K IPS LED213.880,00203.690,00
DELL UP3216Q UltraSharp PremierColor UltraHD IPS LED229.152,00218.240,00
Podloge za miševe
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
OMEGA MousePad OMPFBL Plava160,00150,00
OMEGA MousePad OMPFB Crna160,00150,00
MS INDUSTRIAL MP-01 Nature200,00190,00
GEMBIRD MP-GAME-S Gaming Pad320,00300,00
MS INDUSTRIAL MP-X3ME 3368,00350,00
MS INDUSTRIAL MP-X3ME 2368,00350,00
MS INDUSTRIAL MP-X3ME 4370,00350,00
A4TECH podloga X7-200MP420,00400,00
CANYON Gaming Mouse Pad420,00400,00
MS INDUSTRIAL MP-X3ME Dragon690,00650,00
A4TECH X7-300MP mouse pad730,00690,00
YENKEE YPM 3001 Gateway Mouse Pad788,00750,00
MS INDUSTRIAL Fraction Gaming830,00790,00
YENKEE YPM 3009 Ambush Mouse Pad934,00890,00
COOLER MASTER Wrist Rest S SGA-KRO1-KSRG1940,00890,00
A4TECH B-083 Bloody Gaming1.040,00990,00
A4TECH X7-500MP mouse pad1.040,00990,00
REDRAGON Archelon Mousepad M1.040,00990,00
A4TECH B-072 Bloody Gaming1.040,00990,00
MS INDUSTRIAL MP-X3ME Dragon 21.040,00990,00
A4TECH B-0711.145,001.090,00
A4TECH B-081 Bloody Gaming1.155,001.100,00
A4TECH A4-B-087S Bloody Gaming1.250,001.190,00
A4TECH B-080 Bloody Gaming1.530,001.450,00
KINGSTON HyperX Skyn Speed HX-MPSK-S1.570,001.490,00
KINGSTON HyperX Skyn Control HX-MPSK-C1.570,001.490,00
REDRAGON Archelon Mousepad L1.775,001.690,00
ASUS Cerberus Mouse Pad1.880,001.790,00
SPAWN Perun Extended SPW-MP-P-XL2.200,002.090,00
RAZER Sphex V2 RZ01-01940100-R3M12.300,002.190,00
ASUS STRIX GLIDE CONTROL Gaming2.580,002.450,00
ASUS STRIX GLIDE SPEED Gaming2.580,002.450,00
COOLER MASTER MP510 MPA-MP510-L Mouse Pad3.140,002.990,00
RAZER GOLIATHUS SE Medium3.560,003.390,00
RAZER GOLIATHUS CE Medium3.560,003.390,00
RAZER GOLIATHUS LARGE RZ02-01070700-R3M24.310,004.100,00
COOLER MASTER Soft RGB M MPA-MP750-M Mouse Pad4.400,004.190,00
RAZER Gigantus RZ02-01830200-R3M14.504,004.290,00
COOLER MASTER Soft RGB L MPA-MP750-L Mouse Pad5.450,005.190,00
COOLER MASTER Soft RGB XL MPA-MP750-XL Mouse Pad6.150,005.850,00
COOLER MASTER MP860 MPA-MP860-OSA-N1 Mouse Pad9.650,009.190,00
Slušalice i mikrofoni
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD MIC-C-01410,00390,00
MS Industrial MIC-01520,00490,00
GEMBIRD MIC-205520,00490,00
GEMBIRD MIC-D-01620,00590,00
Vivanco SR3620,00590,00
PHILIPS SHE1350/00630,00600,00
CANYON CNE-CEP2630,00600,00
CANYON CNS-CEP3690,00650,00
A4TECH MI-10 Microphone725,00690,00
CANYON CNR-FHS04725,00690,00
GENIUS HS-200C730,00690,00
GEMBIRD MHS-002730,00690,00
CANYON CNE-CEP3G Green sa mikrofonom790,00750,00
CANYON CNE-CEP3DG Gray sa mikrofonom790,00750,00
CANYON CNS-CEP2O790,00750,00
CANYON CNS-CEP2G790,00750,00
CANYON CNE-CEP3BG Blue-Green sa mikrofonom790,00750,00
CANYON CNE-CEP3R Red sa mikrofonom790,00750,00
SPEED-LINK Pure Voice SL-8702-BK830,00790,00
PANASONIC RP-HV104E-K Black830,00790,00
CANYON CNS-SEP1830,00790,00
SPEED-LINK Lucent Flex SL-8708-BK1.000,00950,00
CANYON CNS-CHSC1BY1.000,00950,00
SPEED-LINK Viadus SL-8706-BK1.000,00950,00
GEMBIRD GHS-402 headset1.040,00990,00
GEMBIRD MHS-LAX-B1.040,00990,00
MS INDUSTRIAL HS-2021.040,00990,00
GEMBIRD MHS-0011.040,00990,00
GEMBIRD MHS-4021.110,001.050,00
OMEGA FH-4007B1.160,001.100,00
PRESTIGIO PEP3BR1.160,001.100,00
PRESTIGIO PEP3BB1.160,001.100,00
GEMBIRD MHS-BOS Stereo Headset1.210,001.150,00
CANYON CNS-TEP11.210,001.150,00
OMEGA FH-75001.210,001.150,00
GENIUS HS-04S1.210,001.150,00
VIVANCO Essential Headset1.250,001.190,00
JETION JT-DEP0021.260,001.200,00
Vivanco Neckband Glow in the dark 288921.260,001.200,00
TRUST Urban Duga + Mic Black1.290,001.220,00
JETION JT-DEP0791.312,001.250,00
JETION JT-DEP0381.320,001.250,00
TRUST Urban Duga + Mic Grey1.320,001.250,00
TRUST Urban Duga + Mic Neon Blue1.320,001.250,00
TRUST Urban Duga + Mic Neon Green1.320,001.250,00
TRUST Urban Duga + Mic Neon Purple1.320,001.250,00
TRUST Urban Duga + Mic Neon Orange1.320,001.250,00
JETION JT-AEP0071.320,001.250,00
FREESTYLE FH1018 Sport + Mic1.360,001.290,00
FREESTYLE FH1019 Sport + Mic1.360,001.290,00
GENIUS HS-04B1.370,001.300,00
Vivanco SFA 3037 Black Pearl Ear Buds1.370,001.300,00
JVC HA-FX8-W-E1.370,001.300,00
GENIUS HS-M505X1.418,001.350,00
JETION JT-SEP005 no mic1.418,001.350,00
PHILIPS SHE3700RD/00 Red1.420,001.350,00
JBL T1101.460,001.390,00
Sony MDR-E9LP Black1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-P Pink1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-W White1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-D Orange1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-A Blue1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-V Purple1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-K Black1.460,001.390,00
SONY MDR-EX15LPW White1.460,001.390,00
SONY MDR-EX15LPB Black1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-R Red1.460,001.390,00
PANASONIC RP-HJE125E-Y Yellow1.460,001.390,00
Sony MDR-E9LP Blue1.460,001.390,00
Sony MDR-E9LP Green1.460,001.390,00
SONY MDR-E9LP Gray1.460,001.390,00
JVC HA-EB75-B-E Black1.470,001.400,00
CANYON CNR-HS07NA1.470,001.400,00
GENIUS HS-400A1.530,001.450,00
A4TECH HS-601.530,001.450,00
REDRAGON Garuda H101 Headset1.564,001.490,00
PANASONIC RP-TCM50E-K1.564,001.490,00
PANASONIC RP-TCM50E-W1.564,001.490,00
SONY MDR-EX15APB1.564,001.490,00
Vivanco TRA 7070 Noise Isolation1.580,001.500,00
GENIUS HS-04SU1.628,001.550,00
JETION JT-AEP006 Crne1.670,001.590,00
JETION JT-DEP094 Gaming1.670,001.590,00
JVC HA-FR36-G-E Green + Mic1.670,001.590,00
JVC HA-FR36-S-E Silver + Mic1.670,001.590,00
JVC HA-FR36-R-E Red + Mic1.670,001.590,00
Panasonic RP-HS34E-Y1.680,001.600,00
KOLKE PJT-DEP461 Wireless1.680,001.600,00
MS INDUSTRIAL Ghost Gaming USB1.680,001.600,00
JETION JT-AEP0051.740,001.650,00
PANASONIC RP-TCM105E-W White1.774,001.690,00
PANASONIC RP-TCM105E-K Black1.774,001.690,00
PANASONIC RP-TCM105E-A Blue1.774,001.690,00
PHILIPS SHP1900/101.775,001.690,00
GEMBIRD MHS-U-001 USB Headset1.780,001.690,00
GEMBIRD MHS-5.1-001 USB Headset1.780,001.690,00
JETION JT-DEP0491.780,001.690,00
SONY MDR-EX15LPLI Blue1.790,001.700,00
A4TECH HS-8001.838,001.750,00
A4TECH HS-1001.840,001.750,00
CANYON CNE-CHSU1B1.840,001.750,00
REDRAGON Ares H120 Headset1.880,001.790,00
ALTEC LANSING Ring White1.880,001.790,00
GENIUS HS-05A1.880,001.790,00
GENIUS HS-510X1.880,001.790,00
FREESTYLE FH1017 Sport + Mic1.950,001.850,00
LOGITECH PC 860 Headset OEM1.990,001.890,00
PHILIPS SHE3200WT/00 White2.000,001.900,00
SONY MDR-EX15APW White2.000,001.900,00
GEMBIRD BHP-BER-BK Bluetooth Stereo Headset2.050,001.950,00
HP H2500 A2Q79AA2.050,001.950,00
PHILIPS SHE3850SL/00 Silver2.050,001.950,00
GEMBIRD BHP-KIX-BK Bluetooth Stereo Headset2.090,001.990,00
GEMBIRD BHP-MXP-BK Bluetooth Stereo Headset2.090,001.990,00
SONY MDR-EX15APLI Blue2.090,001.990,00
REDRAGON Glaucus H501 Headset2.090,001.990,00
CREATIVE HS-390 Headset2.090,001.990,00
ENERGY SISTEM Energy DJ2 Red2.160,002.050,00
REDRAGON Scylla H901 Gaming Headset2.194,002.090,00
CANYON CNS-HHSU2WBL2.195,002.090,00
CANYON CNS-HHSU2BR2.195,002.090,00
JBL T2102.205,002.100,00
JBL T2052.205,002.100,00
CANYON CNS-CHSU2WG2.258,002.150,00
JETION JT-SEP006 Bluetooth2.260,002.150,00
CANYON CNS-HHP12.260,002.150,00
JETION JT-AEP002 USB2.300,002.190,00
PHILIPS SHP2000/102.363,002.250,00
GENIUS HS-520 HD2.370,002.250,00
FREESTYLE FH-5400 USB Gaming2.410,002.290,00
LOGITECH H110 Stereo Headset2.615,002.490,00
SONY MDR-EX110LPB Black2.720,002.590,00
SONY MDR-XD150B Black2.790,002.650,00
SONY MDR-XD150W White2.790,002.650,00
SONY MDR-EX110LPR Red2.824,002.690,00
SONY MDR-ZX110B Black2.824,002.690,00
A4TECH G430 Bloody Gaming2.890,002.750,00
GENIUS HS-G500V2.890,002.750,00
PHILIPS SHP25002.930,002.790,00
MS INDUSTRIAL Shark Pro USB Gaming2.930,002.790,00
JBL JR 3002.940,002.800,00
SONY MDR-V150W White2.992,002.850,00
SONY MDR-V150B Black2.992,002.850,00
SONY MDR-EX110LPW White3.040,002.890,00
SONY MDR-ZX110W White3.100,002.950,00
TRUST Urban Sila Wireless Bluetooth3.140,002.990,00
REDRAGON Ceto H110 Headset3.140,002.990,00
A4TECH A4-G300 Bloody Gaming3.140,002.990,00
Redragon Memecoleous H112 Gaming Headset3.140,002.990,00
GENIUS HS-G580 Gaming3.140,002.990,00
A4TECH G520 USB Bloody Gaming3.260,003.100,00
VIVANCO Play 4 Two White3.350,003.190,00
A4TECH G500 Bloody Gaming3.518,003.350,00
JBL ENDURANCE RUN3.538,003.370,00
JBL T2903.675,003.500,00
SPEED-LINK Medusa XE SL-8782-BK3.833,003.650,00
GENIUS HS-G550 Gaming3.870,003.680,00
SONY MDR-ZX110APB Black + Mic3.880,003.690,00
PHILIPS SHL5300TL/003.980,003.790,00
PHILIPS SHL5300WT/003.980,003.790,00
PHILIPS SHL5300BK/003.980,003.790,00
JBL TUNE 5003.980,003.790,00
REDRAGON Bio H801 Gaming Headset4.084,003.890,00
SONY MDR-ZX310R4.190,003.990,00
SONY MDR-ZX310B4.190,003.990,00
SONY MDR-ZX310L4.190,003.990,00
JBL T110 BT4.274,004.070,00
JBL E154.274,004.070,00
JBL HPCC4.410,004.200,00
SONY MDR-ZX310W White4.470,004.250,00
CREATIVE HS-800 Fatal1ty Gaming 51MZ0310AA0014.830,004.600,00
HP L2 LifeChat LX-3000 USB5.040,004.800,00
SONY MDR-ZX310APW White + Mic5.140,004.890,00
SONY MDR-ZX310APB Black + Mic5.140,004.890,00
SPEED-LINK Triton Stereo Headset5.240,004.990,00
LOGITECH H390 USB Headset5.240,004.990,00
PLANTRONICS 628 USB Headset5.554,005.290,00
JBL T205 BT5.880,005.600,00
JBL JR 300 BT5.880,005.600,00
JBL ENDUR SPRINT5.880,005.600,00
PHILIPS SHB4000WT/10 Bluetooth white5.980,005.690,00
PHILIPS SHB4000/10 Bluetooth black5.980,005.690,00
LOGITECH Wireless Speaker Adapter for Bluetooth audio devices5.985,005.700,00
JBL TUNE 500BT6.290,005.990,00
A4TECH A4-G501 Bloody Gaming6.458,006.150,00
SPEED-LINK Medusa XE Virtual 7.1 SL-8798-BK6.670,006.350,00
ASUS Cerberus Headset6.930,006.600,00
SBS TESPORTHEADPHBTY Bluetooth Sport7.340,006.990,00
JBL E25 BT7.350,007.000,00
JBL E357.350,007.000,00
RAZER Piranha8.300,007.900,00
GENIUS HS-G850 GX8.350,007.950,00
GENIUS HS-G700V Cavimanus8.390,007.990,00
SBS TESPORTEARSETBTK Bluetooth Sport8.810,008.390,00
RAZER Kraken USB RZ04-01200100-R3M18.978,008.550,00
RAZER Electra9.124,008.690,00
RAZER Orca9.134,008.699,00
JBL ENDURANCE JUMP9.135,008.700,00
RAZER Kraken Pro Neon RZ04-00871100-R3M19.440,008.990,00
RAZER Kraken9.754,009.290,00
CREATIVE Sound Blaster X H310.490,009.990,00
ASUS Cerberus V2 Gaming headset10.700,0010.190,00
ASUS ECHELON FOREST Headset10.763,0010.250,00
KINGSTON HyperX Cloud Stinger HX-HSCS-BK/EM11.120,0010.590,00
ASUS STRIX 2.0 Gaming11.225,0010.690,00
ASUS Orion11.440,0010.890,00
JBL CONTOUR 212.453,0011.860,00
JBL REFMINI BT 212.453,0011.860,00
JBL T600 BT12.495,0011.900,00
JBL E45 BT12.495,0011.900,00
JBL ENDURANCE DIVE12.495,0011.900,00
ASUS Orion PRO13.330,0012.690,00
KINGSTON HyperX Cloud II Gaming KHX-HSCP-RD13.492,0012.850,00
KINGSTON HyperX Cloud II Gaming KHX-HSCP-GM13.492,0012.850,00
KINGSTON HyperX Cloud Gaming KHX-H3CL/WR13.535,0012.890,00
ASUS STRIX Pro13.965,0013.300,00
JBL E55 BT13.965,0013.300,00
COOLER MASTER MasterPulse Pro SGH-8700-KK7D115.740,0014.990,00
RAZER Kraken Pro RZ04-01380200-R3M115.844,0015.090,00
RAZER Kraken Pro 7.1 V2 Oval Gaming17.210,0016.390,00
JBL REFLECT FIT17.692,0016.850,00
JBL ENDURANCE PEAK17.692,0016.850,00
RAZER Kraken 7.1 Chroma RZ04-01250100-R3M117.944,0017.090,00
Razer Adaro RZ12-01100100-R3M117.954,0017.099,00
ASUS STRIX Fusion 300 7.1 Gaming headset18.260,0017.390,00
LOGITECH G533 Wireless Gaming Headset 7.118.890,0017.990,00
CREATIVE Sound Blaster X H519.170,0018.250,00
CREATIVE Sound Blaster X H5 TE19.420,0018.490,00
ASUS STRIX DSP Gaming19.625,0018.690,00
JBL AWARE21.690,0020.650,00
JBL E65 BT22.418,0021.350,00
RAZER BlackShark RZ04-00720100-R3M123.939,0022.799,00
JBL TRAIN BT24.770,0023.590,00
ASUS STRIX 7.1 Gaming30.300,0028.850,00
RAZER Tiamat 7.135.648,0033.950,00
Table za crtanje
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
WACOM One CTL-472-S Small7.340,006.990,00
WACOM One CTL-672-S Medium11.130,0010.600,00
WACOM Intuos Pro S PTH-451-ENES32.540,0030.990,00
WACOM Intuos Pro M New PTH-660-N55.640,0052.990,00
WACOM Intuos Pro Paper M PTH-660P-N62.990,0059.990,00
WACOM Intuos Pro L New PTH-860-N78.740,0074.990,00
WACOM Intuos Pro Paper L New PTH-860P-N88.190,0083.990,00
Tastature
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
KINGSTON HyperX Titanium Gaming Keycaps Upgrade Kit HXS-KBKC2514,00490,00
MS Kappa682,00650,00
GEMBIRD KB-U-103 USB Keyboard682,00650,00
GEMBIRD KB-UM-104 US USB682,00650,00
CANYON CNE-CKEY01682,00650,00
JETION JT-DKB077 USB682,00650,00
ETECH E-5050 PS/2724,00690,00
JETION JT-DKB075 USB724,00690,00
MS Zeta788,00750,00
CANYON CNE-CKEY2-AD788,00750,00
CANYON CNE-CKEY2-US788,00750,00
CLICK K-L0 USB US tastatura788,00750,00
MS KB-01 PS2788,00750,00
MS KB-01 USB788,00750,00
MS Domino830,00790,00
ROTECH 50208 USB830,00790,00
MS INDUSTRIAL KB-ALPHA PS/2830,00790,00
GENIUS KB-110X PS2934,00890,00
GENIUS KB-110X934,00890,00
MS INDUSTRIAL Fanatic Gaming934,00890,00
CANYON CNE-CKEY2945,00900,00
GENIUS KB-128 USB998,00950,00
GENIUS SlimStar 1301.040,00990,00
CANYON CNS-HKB2AD USB1.040,00990,00
GENIUS Luxemate 100 USB1.040,00990,00
GENIUS SlimStar KB-125 USB1.102,001.050,00
MS Delta1.144,001.090,00
GENIUS KB-101 USB1.144,001.090,00
GENIUS KB-102 USB1.144,001.090,00
GENIUS KB-2101.208,001.150,00
CANYON CNR-KEYB91.260,001.200,00
MS INDUSTRIAL Sigma USB1.354,001.290,00
A4 TECH KD-600 X-Slim1.418,001.350,00
A4TECH KD-300 X-Slim USB YU1.418,001.350,00
A4TECH KD-300 X-Slim USB1.418,001.350,00
GENIUS SCORPION K2151.564,001.490,00
LOGITECH K120 US1.564,001.490,00
LOGITECH K120 YU1.564,001.490,00
A4TECH KD-800 X-Slim1.670,001.590,00
JETION JT-DKB007 Gaming1.774,001.690,00
DELL KB216 Multimedia USB1.774,001.690,00
A4 TECH KX-100 Slim USB US1.774,001.690,00
DELL KB216 Multimedia YU USB1.774,001.690,00
GENIUS SCORPION K2201.942,001.850,00
CANYON CNS-HKB4 Slim USB1.984,001.890,00
HP WZ972AA Keyboard2.090,001.990,00
ROTECH 50227 Gaming2.152,002.050,00
JETION JT-DKB032 Gaming2.205,002.100,00
JETION JT-DKB076 USB2.258,002.150,00
HP Consumer K2500 E5E78AA2.510,002.390,00
REDRAGON Dyaus K509 Keyboard2.614,002.490,00
A4TECH KD-126-1 X-Slim LED2.614,002.490,00
REDRAGON Harpe K503 keyboard2.625,002.500,00
A4TECH X7-G800V2.720,002.590,00
A4TECH A4-X7-G800MU PS/22.888,002.750,00
REDRAGON Ahas K507 keyboard2.930,002.790,00
LOGITECH K280e2.930,002.790,00
GENIUS K5 Scorpion Gaming USB2.992,002.850,00
GENIUS SCORPION K203.045,002.900,00
A4TECH B120 Bloody Gaming3.140,002.990,00
GENIUS K9 Scorpion Gaming USB3.140,002.990,00
REDRAGON Karura K502 keyboard3.454,003.290,00
DELL KB522 Business USB YU3.454,003.290,00
LOGITECH K2303.675,003.500,00
REDRAGON Asura K501W keyboard4.042,003.850,00
REDRAGON Asura K501 keyboard4.042,003.850,00
LOGITECH K2704.358,004.150,00
MS INDUSTRIAL Thunder Pro Small Mechanical keyboard4.504,004.290,00
ASUS Cerberus Gaming keyboard5.240,004.990,00
LOGITECH K400 Plus5.450,005.190,00
LOGITECH K360 US5.554,005.290,00
LOGITECH K4005.618,005.350,00
LOGITECH K375s Bluetooth Multi-Device Wireless + Stand5.870,005.590,00
REDRAGON Kumara K552 keyboard6.248,005.950,00
MS INDUSTRIAL Thunder Pro Big Mechanical keyboard6.814,006.490,00
REDRAGON Usas K553 keyboard7.035,006.700,00
REDRAGON Kumara RGB K552RGB keyboard7.130,006.790,00
REDRAGON Kala K557RGB Keyboard7.654,007.290,00
REDRAGON Manyu K579RGB8.600,008.190,00
RAZER DeathStalker Essential 2014 RZ03-01060100-R3M18.810,008.390,00
REDRAGON Aryaman K569RGB9.124,008.690,00
REDRAGON Devarajas K556RGB keyboard9.398,008.950,00
RAZER Cynosa Chroma RZ03-02260100-R3M110.490,009.990,00
LOGITECH Illuminated K74011.540,0010.990,00
COOLER MASTER Storm MasterKeys Pro S White SGK-4090-KKCM1-US11.540,0010.990,00
LOGITECH ILLUMINATED11.781,0011.220,00
KINGSTON HyperX Alloy FPS Pro HX-KB4RD1-US/R212.064,0011.490,00
RAZER Tartarus V2 RZ07-02270100-R3M112.170,0011.590,00
COOLER MASTER MasterKeys Pro S SGK-4090-KKCR1-US12.590,0011.990,00
COOLER MASTER MasterKeys Pro L SGK-4070-KKCM1-US13.545,0012.900,00
COOLER MASTER Storm MasterKeys Pro L SGK-6020-KKCM1-US13.640,0012.990,00
RAZER Ornata RZ03-02040100-R3M114.480,0013.790,00
LOGITECH K800 US14.480,0013.790,00
COOLER MASTER MasterKeys Pro M SGK-4080-KKCM1-US14.690,0013.990,00
RAZER BlackWidow Ultimate 201617.062,0016.250,00
COOLER MASTER Storm MasterKeys Pro L SGK-6020-KKCR1-US19.940,0018.990,00
RAZER Huntsman RZ03-02520100-R3M120.990,0019.990,00
COOLER MASTER MasterKeys Pro S SGK-6030-KKCM1-US20.990,0019.990,00
RAZER BlackWidow X Tournament Chroma RZ03-01770100-R3M120.990,0019.990,00
RAZER BlackWidow Tournament Chroma22.250,0021.190,00
RAZER BlackWidow X Chroma Mercury23.090,0021.990,00
KINGSTON HyperX Alloy Elite RGB HX-KB2BR2-US/R224.140,0022.990,00
RAZER BlackWidow Elite RZ03-02620100-R3M124.664,0023.490,00
RAZER BlackWidow X Chroma24.874,0023.690,00
BlackWidow Chroma V2 RZ03-02030100-R3M125.820,0024.590,00
LOGITECH G910 Orion Spectrum RGB27.500,0026.190,00
RAZER Huntsman Elite RZ03-01870100-R3M134.640,0032.990,00
UPS oprema
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD Produzni kabl SPG6-B-6 1.8m730,00690,00
GEMBIRD Produzni kabl SPG6-B-10 3m890,00850,00
GEMBIRD Produzni kabl SPG6-B-15 4.5m1.000,00950,00
POWERCUBE Extended USB 4x Šuko 2x USB 1.5m1.320,001.250,00
FAST ASIA Produzni kabl 5x220v 5m1.460,001.390,00
CYBERPOWER SB0601BA prenaponska zaštita1.740,001.650,00
XIAOMI Mi Power Strip 3x šuko 3x USB2.410,002.290,00
APC PM5-GR2.720,002.590,00
GEMBIRD EG-AVR-0501 Stabilizator napona3.670,003.490,00
APC PM6-GR4.400,004.190,00
APC PM5U-GR4.510,004.290,00
APC PM8-GR5.765,005.490,00
APC PM6U-GR6.090,005.800,00
NJOY Septu 600 360W PWUP-LI060SP-AZ01B6.760,006.430,00
APC BE400-GR 400VA/240W12.968,0012.350,00
NJOY Isis 1000L 600W UPS PWUP-LI100IS-AZ01B13.324,0012.690,00
APC BE550G-GR 550VA/330W14.542,0013.850,00
APC BK500EI17.168,0016.350,00
APC BE700G-GR 700VA/405W17.840,0016.990,00
APC BK650EI20.060,0019.100,00
APC BR550GI BACK RS 550VA21.368,0020.350,00
NJOY Isis 1500L 900W PWUP-LI150IS-AZ01B22.040,0020.990,00
APC BX1400U-GR22.774,0021.690,00
NJOY Isis 2000L 1200W PWUP-LI200IS-AZ01B25.190,0023.990,00
NJOY Aten 1000L 800W PWUP-OL100AT-AZ01B35.480,0033.790,00
APC BR1500GI 1500VA/865W53.860,0051.290,00
APC BR1500G-GR54.800,0052.190,00
APC SMT1500RMI2U114.440,00108.990,00
USB fleš memorije
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
KINGSTON DataTraveler 100 G3 16GB DT100G3/16GB724,00690,00
KINGSTON DataTraveler 16GB DT50/16GB USB 3.0788,00750,00
KINGSTON DataTraveler SE9 16GB DTSE9H/16GB788,00750,00
APACER AH332 8GB830,00790,00
KINGSTON DataTraveler 106 DT106/16GB830,00790,00
ADATA AUV100-16G-RBL 16GB830,00790,00
ADATA AUV100-16G-RRD 16GB830,00790,00
ADATA AUV100-16G-RBK 16GB830,00790,00
TRANSCEND Jet Flash TS16GJF700 16GB830,00790,00
SanDisk Cruzer Force 16GB830,00790,00
ADATA AC008-16G-RKD 16GB830,00790,00
SANDISK Cruzer Ultra Flair 16GB830,00790,00
APACER AH326 8GB840,00800,00
APACER AH322 8GB840,00800,00
TRANSCEND Jet Flash TS16GJF310 16GB900,00850,00
APACER AH333 8GB900,00850,00
KINGSTON DataTraveler 8GB DT50/8GB USB 3.0934,00890,00
KINGSTON DataTraveler G4 8GB DTIG4/8GB934,00890,00
APACER AH13A 16GB934,00890,00
ADATA AC008-32G-RKD 32GB934,00890,00
TRANSCEND Jet Flash TS16GJF590K 16GB935,00890,00
APACER AH355 8GB USB3.0950,00900,00
APACER AH333 16GB1.000,00950,00
ADATA AUV150-16G-RBK 16GB1.000,00950,00
APACER AH158 8GB USB3.11.040,00990,00
KINGSTON DataTraveler 106 DT106/32GB1.040,00990,00
SanDisk Cruzer Force 32GB1.040,00990,00
KINGSTON DataTraveler 32GB DT50/32GB USB 3.01.040,00990,00
ADATA AUV131-16G-RGY 16GB1.145,001.090,00
ADATA AUV100-32G-RBL 32GB1.155,001.100,00
APACER AH328 16GB1.160,001.100,00
KINGSTON DataTraveler G4 16GB DTIG4/16GB1.160,001.100,00
APACER AH117 16GB1.250,001.190,00
TRANSCEND TS16GJF790K 16GB USB3.01.250,001.190,00
TRANSCEND Jet Flash TS16GJF730 16GB1.260,001.200,00
TRANSCEND Jet Flash TS16GJF760 16GB1.260,001.200,00
TRANSCEND Jet Flash TS16GJF360 16GB1.313,001.250,00
TRANSCEND JetFlash TS16GJF810 16GB1.354,001.290,00
KINGSTON DataTraveler Micro USB3.1 16GB DTMC3/16GB1.354,001.290,00
SANDISK Cruzer Ultra Flair 32GB1.354,001.290,00
TRANSCEND Jet Flash TS32GJF700 32GB1.354,001.290,00
KINGSTON DataTraveler SE9 G2 16GB DTSE9G2/16GB1.354,001.290,00
TRANSCEND TS16GJF790W 16GB USB3.01.420,001.350,00
KINGSTON DataTraveler MicroDuo DTDUO3/32GB1.460,001.390,00
TRANSCEND Jet Flash TS16GJF710S1.530,001.450,00
KINGSTON SE9H 16GB Special Edition1.564,001.490,00
KINGSTON DataTraveler MicroDuo 3C DTDUO3C/32GB1.564,001.490,00
KINGSTON DataTraveler MicroDuo DTDUO3/16GB1.628,001.550,00
KINGSTON DataTraveler SE9 32GB DTSE9H/32GB1.670,001.590,00
ADATA AUV100-32G-RBK 32GB1.680,001.600,00
KINGSTON DataTraveler Micro USB3.1 32GB DTMC3/32GB1.732,001.650,00
KINGSTON DataTraveler MicroDuo 3C DTDUO3C/16GB1.733,001.650,00
APACER AH333 32GB1.780,001.690,00
KINGSTON DataTraveler 100 G3 32GB DT100G3/32GB1.880,001.790,00
ADATA AUV128-32G-RBE 32GB1.880,001.790,00
KINGSTON DataTraveler G4 32GB DTIG4/32GB1.890,001.800,00
KINGSTON DataTraveler SE9 G2 32GB DTSE9G2/32GB1.984,001.890,00
TRANSCEND Jet Flash TS32GJF810 32GB2.048,001.950,00
TRANSCEND TS64GJF790K 64GB2.090,001.990,00
KINGSTON DataTraveler 106 DT106/64GB2.090,001.990,00
KINGSTON DataTraveler 100 G3 64GB DT100G3/64GB2.090,001.990,00
TRANSCEND Jet Flash TS32GJF360 32GB2.090,001.990,00
KINGSTON DataTraveler 64GB DT50/64GB USB 3.02.090,001.990,00
TRANSCEND Jet Flash 32GB TS32GJF520S2.210,002.100,00
APACER AH117 32GB2.260,002.150,00
SANDISK Cruzer Ultra 32GB2.300,002.190,00
TRANSCEND Jet Flash TS32GJF760 32GB2.331,002.220,00
APACER AH115 32GB2.510,002.390,00
KINGSTON DataTraveler MicroDuo 3C DTDUO3C/64GB2.614,002.490,00
KINGSTON DataTraveler Elite G2 DTEG2/32GB2.782,002.650,00
KINGSTON DataTraveler SE9 G2 64GB DTSE9G2/64GB3.034,002.890,00
KINGSTON DataTraveler SE9 64GB DTSE9H/64GB3.045,002.900,00
KINGSTON DataTraveler 101 G3 64GB DT101G3/64GB3.050,002.900,00
TRANSCEND Jet Flash TS64GJF700 64GB USB 3.03.098,002.950,00
SANDISK Extreme GO 64GB USB 3.13.140,002.990,00
KINGSTON DataTraveler 128GB DT50/128GB USB 3.03.255,003.100,00
KINGSTON DataTraveler G4 64GB DTIG4/64GB3.623,003.450,00
KINGSTON DataTraveler Micro USB3.1 64GB DTMC3/64GB3.664,003.490,00
KINGSTON DataTraveler MicroDuo DTDUO3/64GB3.980,003.790,00
KINGSTON DataTraveler 100 G3 128GB DT100G3/128GB3.980,003.790,00
KINGSTON DataTraveler MicroDuo DTDUO/64GB4.190,003.990,00
TRANSCEND Jet Flash TS64GJF760 64GB4.260,004.050,00
KINGSTON DataTraveler Elite G2 DTEG2/64GB4.568,004.350,00
SANDISK Extreme GO 128GB USB 3.15.092,004.850,00
KINGSTON DataTraveler 106 DT106/128GB5.134,004.890,00
KINGSTON HyperX USB3.1 HXS3/64GB Savage6.562,006.250,00
KINGSTON DataTraveler SE9 G2 128GB DTSE9G2/128GB7.718,007.350,00
KINGSTON DataTraveler Elite G2 DTEG2/128GB7.864,007.490,00
KINGSTON DataTraveler 106 DT106/256GB9.440,008.990,00
KINGSTON HyperX USB3.1 HXS3/128GB Savage9.818,009.350,00
KINGSTON HyperX USB3.1 HXS3/256GB Savage16.370,0015.590,00
KINGSTON HyperX USB3.1 HXS3/512GB Savage31.605,0030.100,00
USB Hubovi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD UHB-CT02 4port USB hub620,00590,00
GEMBIRD A4-GUL-54P 4-port USB HUB620,00590,00
GEMBIRD UHB-U2P4-02 4port USB hub620,00590,00
OMEGA OUH24SO 4port USB Hub730,00690,00
OMEGA OUH24SW 4port USB Hub730,00690,00
OMEGA OUH24SB 4port USB Hub730,00690,00
MODECOM UFO 4port USB HUB830,00790,00
WIRETEK HUB 4-port USB2.0940,00890,00
GREEN CONNECTION GC-U3H4P1 USB 3.0 Hub2.210,002.100,00
LC POWER LC-HUB-ALU-2B-4 USB 3.0 Hub2.930,002.790,00
LC POWER LC-HUB-EX4A-ALU USB 3.0 Hub3.140,002.990,00
LC POWER LC-HUB-EX4R-ALU USB 3.0 Hub3.140,002.990,00
USB oprema
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GEMBIRD USB LED lamp NL-01-BK315,00300,00
JETION USB LED Light JT-NLT001 White368,00350,00
JETION USB LED Light JT-NLT001 Black368,00350,00
INTEX IT-404 USB 2.0 HUB580,00550,00
ROTECH USB Hub 4port 51447690,00650,00
OMEGA OUH24 USB HUB730,00690,00
A4TECH USB HUB-56-4830,00790,00
CORTO PA-0520U AC to microUSB840,00800,00
A4TECH USB HUB-64935,00890,00
WINSTARS UH2040S USB HUB 4port940,00890,00
CANYON CNR-USBHUB101.040,00990,00
WIRETEK Hub 4Port USB2.0 + AC Adapter1.523,001.450,00
CANYON USB HUB61.580,001.500,00
TRANSCEND USB3.0 HUB TS-HUB3K3.140,002.990,00
Web kamere
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
OMEGA OUW13SB935,00890,00
OMEGA OUW10SB1.040,00990,00
GENIUS FaceCam 3201.530,001.450,00
CANYON Webcam CNE-CWC11.564,001.490,00
OMEGA OUW175 1.3mpx1.570,001.490,00
OMEGA OUW1681.580,001.500,00
JETION JT-NCM012 1.3Mpx1.580,001.500,00
GENIUS FaceCam 3221.580,001.500,00
GENIUS FaceCam 3211.740,001.650,00
CANYON Webcam CNE-CWC21.880,001.790,00
GENIUS FaceCam 1000X1.880,001.790,00
CANYON Webcam CNE-CWC31.990,001.890,00
GENIUS FaceCam 20202.153,002.050,00
CREATIVE Live Cam Sync HD 3.7Mpx 720P2.510,002.390,00
LOGITECH C170 WebCam2.720,002.590,00
A4TECH PK-920H-1 HD3.098,002.950,00
CREATIVE Live Cam Chat HD 720P3.454,003.290,00
LOGITECH C270 HD3.980,003.790,00
LOGITECH C3106.510,006.200,00
LOGITECH C525 HD8.600,008.190,00
LOGITECH C615 HD11.290,0010.750,00
D-LINK DCS-935LH Home Monitor HD kamera14.270,0013.590,00
Logitech C920 HD Pro14.690,0013.990,00
LOGITECH BRIO 4k WebCam34.640,0032.990,00
Zvučnici
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
GENIUS SP-U115 2.0 crveni998,00950,00
GENIUS SP-U115 2.0 plavi998,00950,00
GENIUS SP-U115 2.0 beli998,00950,00
GENIUS SP-U115 2.0 Crni998,00950,00
CANYON CNE-CBTSP2 Bluetooth1.040,00990,00
MS INDUSTRIAL Jump Speakers1.040,00990,00
JETION JT-ASP004 2.01.150,001.090,00
MICROLAB B16 2.01.155,001.100,00
GENIUS SP-U1201.160,001.100,00
GENIUS SP-HF 160 USB Wood crni1.208,001.150,00
GENIUS SP-HF 160 USB Wood1.210,001.150,00
GENIUS SP-J1201.250,001.190,00
MS INDUSTRIAL Echo 2.0 USB1.320,001.250,00
MS INDUSTRIAL Tour 2.0 USB1.420,001.350,00
YENKEE YSP 2001BK Black1.780,001.690,00
DELL AX210CR USB1.984,001.890,00
ROTECH 50769 Bluetooth Speaker MP3 FM radio2.510,002.390,00
JETION JT-ASP005 2.1 USB2.510,002.390,00
LOGITECH S-1502.720,002.590,00
GENIUS SW-2.1 3702.825,002.690,00
LOGITECH S-1202.830,002.690,00
MICROLAB M100 2.1 Black2.890,002.750,00
GENIUS SW-2.1 3753.140,002.990,00
MICROLAB M106BT 2.13.420,003.250,00
GEMBIRD SPK-BT-06 Portable Bluetooth3.520,003.350,00
LOGITECH Z1503.728,003.550,00
MICROLAB M111 2.1 Black3.840,003.650,00
LOGITECH Z1304.253,004.050,00
GENIUS SP-HF 500A4.462,004.250,00
MICROLAB M300U 2.1 USB4.568,004.350,00
LOGITECH Z2134.610,004.390,00
LOGITECH Z211 2.14.720,004.490,00
LOGITECH Z2004.930,004.690,00
GENIUS SP-HF 800A5.030,004.790,00
ENERGY SISTEM Energy Music Box B2 BT5.134,004.890,00
MICROLAB M200 2.1 Black5.150,004.900,00
GENIUS SP-HF 1250B5.355,005.100,00
LOGITECH Z2405.880,005.600,00
LOGITECH Z3135.932,005.650,00
GENIUS SW-5.1 10206.040,005.750,00
MICROLAB M500U 2.1 USB6.250,005.950,00
GENIUS SW-HF2.1 17006.565,006.250,00
MICROLAB M200 2.1 Platinum7.088,006.750,00
GENIUS SW-G2.1 12507.300,006.950,00
MICROLAB M600BT 2.17.460,007.100,00
MICROLAB FC330 2.17.550,007.190,00
ALTEC LANSING CIRCUS 2.18.290,007.890,00
GENIUS SW-2.1 18008.348,007.950,00
MICROLAB FC360 2.18.820,008.400,00
GENIUS SW-G2.1 20009.020,008.590,00
LOGITECH Z3339.230,008.790,00
GENIUS SP-HF1800A10.238,009.750,00
ALTEC LANSING 2.1 HELIX10.490,009.990,00
GENIUS SW-G2.1 300010.804,0010.290,00
GENIUS SW-G5.1 350011.025,0010.500,00
ALTEC LANSING 2.0 Curved11.190,0010.650,00
ENERGY SISTEM Energy Tower 1 BT13.220,0012.590,00
GENIUS SW-HF5.1 450013.535,0012.890,00
GENIUS SW-HF5.1 480013.755,0013.100,00
ALTEC LANSING 2.1 PHANTOM14.228,0013.550,00
LOGITECH Z53314.270,0013.590,00
LOGITECH Z50616.370,0015.590,00
ENERGY SISTEM Energy Tower 3 g2 Black16.790,0015.990,00
HARMAN/KARDON ONYX MINI BT21.998,0020.950,00
ENERGY SISTEM Energy Tower 5 BT Black22.354,0021.290,00
JBL CHARGE 423.625,0022.500,00
GENIUS SW-HF5.1 600024.560,0023.390,00
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS 324.874,0023.690,00
LOGITECH Z62326.828,0025.550,00
JBL PULSE 3 BT32.434,0030.890,00
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS BT34.492,0032.850,00
HARMAN/KARDON GO PLAY MINI BT37.149,0035.380,00
ENERGY SISTEM Energy Tower 8 BT37.160,0035.390,00
HARMAN/KARDON AURA STUDIO 2 BT40.100,0038.190,00
JBL XTREME 2 BT40.215,0038.300,00
JBL PARTY BOX 200 BT51.608,0049.150,00
LOGITECH Z90653.812,0051.250,00
JBL PARTY BOX 300 BT60.428,0057.550,00
JBL BOOMBOX BT60.428,0057.550,00
Software
Antivirusi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
KASPERSKY Internet Security 2018 1u 1g5.100,004.850,00
KASPERSKY Internet Security 2018 3u 1g7.460,007.100,00
Kutijice, cd, dvd
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
Kutijica za CD/DVD30,0020,00
TRAXDATA CD-R 52x40,0030,00
VERBATIM CD-R 52x40,0030,00
TRAXDATA DVD-R 4.7GB50,0040,00
MAXELL DVD-R 16x50,0040,00
VERBATIM DVD-R 16x50,0040,00
OMEGA DVD-RW 4x100,0090,00
ALPHA SC-16 Alpha clean AC150/300480,00450,00
Microsoft
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
F-SECURE Silver Key Instalation Code 1 year1.630,001.550,00
WinSvrCAL 2016 SNGL OLP NL UsrCAL R18-051236.880,006.550,00
MICROSOFT Office 365 Home Premium 32/64Bit English 6GQ-000199.650,009.190,00
MICROSOFT Office Home and Student 2016 Eng 79G-0436114.170,0013.490,00
MICROSOFT Office Home & Student 2016 English CEE Only Medialess P2 79G-0466914.690,0013.990,00
MICROSOFT Office 365 Business 1y License J29-0000314.900,0014.190,00
WINDOWS 7 Home Basic GGK 32bit SP1 Serbian Latin 5MC-0000514.963,0014.250,00
WINDOWS 10 Home 32bit OEM Eng KW9-0018516.748,0015.950,00
WINDOWS 10 Home 64bit OEM Eng KW9-0013916.748,0015.950,00
WINDOWS 10 Home 64bit GGK Eng L3P-0003318.060,0017.200,00
WinSvrSTDCore 2016 SNGL OLP 2Lic NL CoreLic 9EM-0012418.580,0017.690,00
WINDOWS 10 Home 32bit/64bit Eng Intl non-EU/EFTA USB KW9-0001819.170,0018.250,00
WINDOWS 10 Pro 64bit OEM Eng FQC-0892920.948,0019.950,00
WINDOWS 10 Pro 32bit OEM Eng FQC-0896922.155,0021.100,00
WINDOWS 7 Professional 64bit SP1 OEM FQC-0828923.048,0021.950,00
WINDOWS 7 Professional 32bit SP1 OEM FQC-0827923.200,0022.090,00
WINDOWS 7 Professional GGK 32/64 6PC-0002026.554,0025.290,00
WINDOWS 10 Pro 64bit GGK Eng 4YR-0025726.870,0025.590,00
MICROSOFT Windows Server 2012 R2 Foundation ROK29.558,0028.150,00
MICROSOFT WinPro 10 SNGL OLP NL Legalization GetGenuine FQC-0947830.440,0028.990,00
MICROSOFT Office Home and Business 2019 CEE Only Medialess Serbian T5D-0328432.498,0030.950,00
MICROSOFT Office 2016 FPP P2 DVD Home and Business 32bit/64bit T5D-0271032.550,0031.000,00
MICROSOFT Office Home and Business 2019 CEE Only Medialess English T5D-0324532.865,0031.300,00
WINDOWS 10 Pro 32bit/64bit Eng non-EU/EFTA USB FQC-0879032.870,0031.300,00
MICROSOFT Office 2016 FPP P2 DVD Home and Business Serbian 32bit/64bit T5D-0272133.064,0031.490,00
MICROSOFT Office 2016 FPP DVD Home and Business 32bit/64bit T5D-0227734.073,0032.450,00
MICROSOFT Office 2016 FPP DVD Home and Business Serbian 32bit/64bit T5D-0229334.115,0032.490,00
WINDOWS Server 2012 R2 Essentials 64bit G3S-0071660.790,0057.890,00
MICROSOFT Windows Server 2012 R2 Standard ROK104.990,0099.990,00
Windows 2012 Svr Std R2 x64 English 1pk OEM DVD 2CPU/2VM110.150,00104.900,00
WINDOWS Server 2012 Standard R2 64bit OEM P73-06165112.030,00106.690,00
Štampači i skeneri
Skeneri
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
CANON Lide 1208.600,008.190,00
EPSON Perfection V199.544,009.090,00
HP Scanjet 200 L2734A9.860,009.390,00
CANON Lide 22011.392,0010.850,00
EPSON Perfection V370 Photo17.840,0016.990,00
EPSON Perfection V55031.490,0029.990,00
EPSON Perfection V60040.940,0038.990,00
EPSON WorkForce DS-530 A4 skener79.264,0075.490,00
HP ScanJet 5000 S2 L2738A100.790,0095.990,00
Štampači
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
HP LaserJet Pro M15a W2G50A8.914,008.490,00
HP LaserJet Pro M15w W2G51A9.440,008.990,00
HP LaserJet Pro M102a G3Q34A9.754,009.290,00
HP LaserJet Pro M102w G3Q35A9.954,009.480,00
HP LaserJet Pro MFP M28a W2G54A11.224,0010.690,00
HP LaserJet Pro M12a T0L45A11.498,0010.950,00
HP LaserJet M130a G3Q57A12.800,0012.190,00
HP LaserJet Pro M130nw G3Q58A15.698,0014.950,00
HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A16.569,0015.780,00
HP LaserJet Pro M26a T0L49A17.314,0016.490,00
HP LaserJet Pro M130fn G3Q59A17.619,0016.780,00
HP Officejet 7110 CR768A18.160,0017.290,00
HP LaserJet Pro M203dw G3Q47A18.627,0017.740,00
HP LaserJet Pro MFP M28w W2G55A18.890,0017.990,00
EPSON EcoTank L111018.890,0017.990,00
HP Color LaserJet Pro M254nw T6B59A19.372,0018.450,00
HP LaserJet Pro MFP M26nw T0L50A19.792,0018.850,00
HP LaserJet Pro M130FW G3Q60A21.472,0020.450,00
EPSON L311022.040,0020.990,00
HP Color LaserJet Pro M254dw T6B60A22.670,0021.590,00
HP Color LaserJet Pro MFP M180n T6B70A23.090,0021.990,00
HP LaserJet Pro MFP M227sdn G3Q74A24.140,0022.990,00
HP LaserJet Pro MFP M227fdn G3Q79A24.780,0023.600,00
EPSON WorkForce Pro WF-C5210DW25.190,0023.990,00
EPSON L315025.190,0023.990,00
EPSON L415028.340,0026.990,00
HP LaserJet Pro MFP M227fdw G3Q75A28.928,0027.550,00
EPSON WorkForce Pro WF-7710DWF29.390,0027.990,00
HP Color LaserJet Pro MFP M181fw T6B71A30.324,0028.880,00
EPSON WorkForce WF-100W30.440,0028.990,00
HP Color LaserJet Pro 400 M452nw CF388A31.448,0029.950,00
HP Color LaserJet Pro MFP M280nw T6B80A31.479,0029.980,00
HP LaserJet Pro M402dw C5F95A31.910,0030.390,00
HP Color LaserJet Pro MFP M281fdn T6B81A34.734,0033.080,00
EPSON L416035.690,0033.990,00
HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw T6B82A37.779,0035.980,00
HP Color LaserJet Pro 400 M452dn CF389A38.314,0036.490,00
EPSON LQ-350 matrčni štampač38.420,0036.590,00
EPSON L616038.840,0036.990,00
EPSON WorkForce Pro WF-C5790DWF39.890,0037.990,00
EPSON L805 ITS/ciss40.940,0038.990,00
HP LaserJet Pro MFP M426dw F6W13A44.720,0042.590,00
CANON i-SENSYS MF421dw45.664,0043.490,00
HP LaserJet Pro MFP M426fdn F6W14A45.885,0043.700,00
HP Color LaserJet MFP M477fnw CF377A46.148,0043.950,00
EPSON L617046.924,0044.690,00
EPSON L810 ITS/ciss47.240,0044.990,00
EPSON PLQ-22 Passbook matrični štampač49.340,0046.990,00
HP Color LaserJet MFP M477fdn CF378A49.350,0047.000,00
HP Color LaserJet MFP M477fdw CF379A52.479,0049.980,00
EPSON L619052.490,0049.990,00
HP LaserJet MFP M436n W7U01A54.590,0051.990,00
CANON i-SENSYS MF426dw54.800,0052.190,00
HP LaserJet Pro 400 M426fdw F6W15A55.545,0052.900,00
EPSON L850 ITS/ciss55.640,0052.990,00
CANON i-SENSYS MF732CDW56.590,0053.890,00
HP Color LaserJet MFP M479fdw W1A80A57.740,0054.990,00
EPSON LX-1350 A3 matrični štampač62.990,0059.990,00
EPSON L1300 A3+ ITS/ciss62.990,0059.990,00
EPSON L716067.190,0063.990,00
EPSON LQ-630 matrični štampač77.690,0073.990,00
EPSON LQ-590II matrični štampač81.890,0077.990,00
EPSON L718086.090,0081.990,00
EPSON L1800 A3+ ITS/ciss86.090,0081.990,00
EPSON FX-890II matrični štampač91.340,0086.990,00
HP LaserJet Pro MFP M521dn A8P79A95.380,0090.830,00
EPSON FX-2190II matrični štampač106.040,00100.990,00
HP Color LaserJet MFP M570dn CZ271A116.014,00110.490,00
EPSON L1455 A3+138.590,00131.990,00
HP Color LaserJet CP5225 A3 CE710A167.820,00159.820,00
HP Color LaserJet CP5225n CE711A171.290,00163.130,00
HP Color LaserJet CP5225dn CE712A194.230,00184.980,00
HP LaserJet M712dn CF236A253.870,00241.780,00
EPSON WorkForce Pro WF-C869RDTWF547.040,00520.990,00
HP Color Laserjet Enterprise M775z CC524A760.190,00723.990,00
Toneri i ketridzi
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
ORINK HP ink 932XL Black790,00750,00
ORINK HP ink 933XL Magenta790,00750,00
ORINK HP ink 933XL Cyan790,00750,00
ORINK HP ink 933XL Yellow790,00750,00
EPSON T6641 Black 70ml840,00800,00
EPSON T6644 Yellow 70ml840,00800,00
EPSON T6643 Magenta 70ml840,00800,00
EPSON T6642 Cyan 70ml840,00800,00
HP CF278A zamenski toner1.040,00990,00
HP CF279A zamenski toner1.260,001.200,00
ORINK HP CF283A1.260,001.200,00
ORINK HP CE505A CF280A1.320,001.250,00
HP Toner 7115A foruse1.420,001.350,00
MS HP CF283A1.470,001.400,00
MS INDUSTRIAL MLT-D1042S1.570,001.490,00
HP CE285A black1.680,001.600,00
HP Q5949A/Q7553A/HP1320/HP3390 zamenski toner1.680,001.600,00
KOPER CE285A Toner1.785,001.700,00
MS HP CE505X zamenski toner1.890,001.800,00
XPRINT CE285A/CRG325 Black2.090,001.990,00
PRINTERMAYIN ML1660/1661/SCX32012.090,001.990,00
HP ink 933XL Cyan2.160,002.050,00
HP ink 933XL Yellow2.160,002.050,00
HP ink 933XL Magenta2.160,002.050,00
MS INDUSTRIAL MLT-D1082S2.210,002.100,00
MS HP CF350A Black2.310,002.200,00
SAMSUNG MLT-D101S ML-2160/2165 zamenski toner2.410,002.290,00
Ink-power foruse HP285A2.520,002.400,00
KYOCERA TK-1110 zamenski toner2.620,002.490,00
HP CF244A zamenski toner2.620,002.490,00
XPRINT CB435A/CRG712 Black2.630,002.500,00
ORINK HP CF217A2.630,002.500,00
KYOCERA TK-1120 zamenski toner2.830,002.690,00
CANON IJ Cartridge CL-41 iP-13 00/163.045,002.900,00
HP ink 953 Cyan3.100,002.950,00
HP ink 953 Magenta3.100,002.950,00
HP ink 953 Yellow3.100,002.950,00
MS HP CF230A zamenski toner sa čipom3.140,002.990,00
MS INDUSTRIAL MLT-D111S3.520,003.350,00
HP ink 953 Black3.670,003.490,00
ORINK Toner CF230A4.090,003.890,00
HP ink 932XL Black4.150,003.950,00
MS HP CF413A Magenta4.410,004.200,00
MS HP CF412A Yellow4.410,004.200,00
MS HP CF411A Cyan4.410,004.200,00
MS HP CF410A Black4.410,004.200,00
MS HP CF226X zamenski toner5.140,004.890,00
HP 17A CF217A Black9.020,008.590,00
HP CF410A Black10.810,0010.290,00
HP CF413A Magenta14.440,0013.750,00
HP CF412A Yellow14.440,0013.750,00
HP CF411A Cyan14.440,0013.750,00
Televizori i projektori
Nosači
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
VEGA CM 6 plafonski držač za projektor4.714,004.490,00
DMP PM-102 plafonski držač za projektor4.988,004.750,00
VEGA CM 25-930 univerzalni plafonski nosač za projektor8.138,007.750,00
Platna za projektore
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
VEGA CM 25-160 univerzalni plafonski nosač za projektor5.030,004.790,00
VEGA Tripod S 180 platno9.230,008.790,00
VEGA WS S 200 platno11.970,0011.400,00
VEGA WS S 240 platno14.690,0013.990,00
VEGA EL S 240 električno platno43.995,0041.900,00
BENQ MX53555.010,0052.390,00
BENQ MW53562.150,0059.190,00
BENQ MW61276.850,0073.190,00
BENQ MH535 Full HD82.940,0078.990,00
BENQ MW632ST Short Throw99.430,0094.690,00
BENQ W2000 Wireless125.780,00119.790,00
BENQ MU706139.120,00132.490,00
Projektori
NAZIVMP CENAWEB/KEŠ CENA
MS INDUSTRIAL Guide prezenter2.630,002.500,00
TARGUS AMP09EU Wireless multimedia presenter4.883,004.650,00
LOGITECH R400 Wireless Presenter5.355,005.100,00
BENQ MS50642.830,0040.790,00
BENQ MS53546.924,0044.690,00
BENQ MS52749.245,0046.900,00
ASUS S1 Mobile LED49.340,0046.990,00
BENQ MX50753.760,0051.200,00
EPSON EB-X0562.990,0059.990,00
LG PH450UG69.982,0066.650,00
EPSON EB-W0572.650,0069.190,00
EPSON EB-W42 Wi-Fi83.990,0079.990,00
EPSON EB-2042 biznis88.190,0083.990,00
BENQ MW809ST Short Throw94.490,0089.990,00
EPSON EB-2250U Full HD214.190,00203.990,00
NA VRH